mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 15:01:10

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji
Strani: 1 ... 47 48 49 50 51 [52] 53 54 55 56 57 ... 140   Dol
Natisni
Avtor Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji  (Prebrano 340090 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #765 : sreda, 11.04.2012 : 21:45:11 »

Ijoj, kako lepo Kiss

Ja, slikce pa res manjkajo v tej temi! Luna7, haloooooo, sliiiiiiikceeeeeeee pevka
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Čenča :P
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 236


WWW
« Odgovor #766 : sreda, 11.04.2012 : 21:52:23 »

Kok lep prizor Smiley

Slikce bii Tongue
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #767 : četrtek, 12.04.2012 : 10:12:44 »

Slikice bodo...  Wink Še ta vikend.
Moram pa Smetki povedat, da se Emici oko za odtenek manj solzi (al pa jaz hočem tako videt...).  Kiss

Pikica se najraje uleže na okensko polico, z glavo pred posodo s hrano in vsake toliko kakšen briketek zobne. Sicer pazim, da se kozica ne bo zredila, ker je prava mala požeruhinja.  Angry
Tačko je še vedno odprtih ust  Shocked Shocked , ker take zganja. Grin Sta pa tudi že počasi na tem, da se bosta igrala, zdaj se že malo preganjata po stanovanju. Tačko pa je taka nežna duša, prav prizanesljiv je do nje. Trino (in včasih tudi Xenčo) je znal kar konkretno zbutat, Emi pa samo občuduje...  Roll Eyes Huh Grin Kdo bi jih razumel...  objem
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #768 : četrtek, 12.04.2012 : 13:21:22 »

A se ji solzi ves čas ali samo trenutno?
Ker se Šnapici vseskozi, kar precej teče ven, Smetka je rekla, da je posledica herpesa, jaz pa skoraj ne opazim več, obrišem s prsti in to je to.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #769 : četrtek, 12.04.2012 : 13:28:14 »

Ves čas ji teče bolj ali manj. Ampak se mi dozdeva, da je za odtenek manj. Jo bom še malo opazovala, mogoče se pa motim. Je pa tako zelo tekoče in nič packasto. Samo mala mežika na ta uček, z drugim pa gleda.  Smiley
Tačko jo je na vsak način hotel umit tam po učku, pa mu kozica ne da... Tongue
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #770 : sobota, 14.04.2012 : 12:18:56 »

To zna bit pocasi boljse. Pici je tud imela to, pa je zdaj v glavnem kar ok, obrisem malo vodke mogoce ene dvakrat na dan, ni pa nic stalnega izcedka. Se ji pa ornk zacne cedit ob stresu, sploh voznja, pa tudi ce je kje 'zaprta' ali c cez sipo vidi, da ima Milenca izhod, ona ubozca mora pa vedno not sedet. Normalno ima pa zdaj kar lepo suho pod uckom. Obstajajo ene kapljice a ind vitamin, ene so avstrijske, ti jih za nekaj nad 10 e posljejo tudi na dom, lahko poiscem ce hoces. Je pa to suport, ne zdravilo, da bi bilo kar naenkrat cudezno ok.
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #771 : nedelja, 15.04.2012 : 20:10:20 »

A si je Boni med vožnjo domov kaj postregla dobrote iz prtljažnika  Grin ... lepo vaju je blo videt, čeprav zelooo na hitro  Wink ... pa dober tek pasji bejbi in držim pesti da bo tamala mačja gospodična tudi uživala v teh dobrotah  Cool
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #772 : torek, 17.04.2012 : 07:13:33 »

Joooj, Boni se je kar mešalo, ko je gledala, kaj nalagamo. Ko sem zadeve pripravljala, je v kuhunji skoraj stoje zaspala, ker je tako čakala na karkoli s pulta.  Grin Grin
Jasno, mačkom se ovčetina ne zdi vredna niti za povohat.  Tongue Roll Eyes Angry Še Emici to ni najbolj všeč...

Drugače pa... naša Boni dobiva rožičke in psiha je vedno bolj stabilna  Cheesy. Kar prinese tudi težave.  Roll Eyes Mala kozica se je včeraj uspela spičit z dvema v roku 5 minut. Najprej z eno malo manjšo črnuhinjo, ki ji Boni nikakor ni všeč, Boni pa je to dobro zapamtila in se je včeraj že od daleč postavila v pozo z grbo po celem hrbtu: Zdej te bom pa jst obdelala, če samo odpreš gobček Evil. Ampak jo je pikica mala (ki tudi ni ravno nedolžna dušica) presenetila z veliko palico v gobcu, pa Boni ni vedela, kaj naj zdaj. Grin  Potem pa je še zarenčala in sta skočili skupaj.  Shocked Roll Eyes Angry Seveda, jih je Boni slišala že prvi fazi, potem pa je šlo čez vse mere in sem morala uporabit "lunine" prijeme (grozno sem bila glasno huda) in je palilo.  Cool A ni bilo 2 minuti, ko je-očitno še vsa napaljena od prej-Boni skočila še v enega črnega lepotca. Tu me je skoraj presenetila, saj s tem kužkom pa ni imela težav. Kozica doibva svoja krila... prisežem, da jih uspešno prirezujem.  Evil Cool

Aja, pa srečala sem prijazno bitje Piko iz ZH (brandl brak), ki je res ena taka srčica in z Boni se prav lepo štekata.  objem objem
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #773 : torek, 17.04.2012 : 10:54:13 »

Jasno, mačkom se ovčetina ne zdi vredna niti za povohat.  Tongue Roll Eyes Angry Še Emici to ni najbolj všeč...

blagor sitim mačkom Smiley
Tarči in Ma Čko sta povohala, Gusarju je bila pa zelo očitno všeč  Cheesy
človeki so bili zelo zelo zadovoljni iz okusnimi derilami od BETX tolpe  veselje
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #774 : torek, 17.04.2012 : 11:16:59 »

Aha, naša tolpa je bila tudi vesela dariletov, ki jih moram zdaj skrivat pred super hitro uničevalko Boni, ki je včeraj obiseku nazorno demonstrirala, kako se ne strinja z igro z mačkami.  Angry Ravi pa je skoraj vsako sekundo poskušala zlest v naročje.   Grin Wink
No, bomo še razmišljali, kako pocrkljat mačore, ko dobimo spet kakšno pošiljko. Včeraj sem še kakšno uro kuhala v dveh piskrih za vse naše pasje primerke. Celjska banda itak komaj čaka...  Wink
Gusar že ve, kaj je to ovca!  Grin Grin Grin Verjetno je kakšno v življenju celo srečal. Ne pa naši, ki poznajo samo glavno ovco-šeflo.  Tongue Grin Wink
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #775 : torek, 17.04.2012 : 11:20:53 »

Gusar že ve, kaj je to ovca!  Grin Grin Grin Verjetno je kakšno v življenju celo srečal. Ne pa naši, ki poznajo samo glavno ovco-šeflo.  Tongue Grin Wink
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #776 : torek, 17.04.2012 : 13:31:45 »

Boni, lubica, ej proooosim te bot pridna ker čene boš boga tako kot Jast. Ti ne veš kolk so pa moji zrasli rožički ko dobiva potporo zame krotit od useh Šefic Pametnih tle gor Angry Zna zares NaGlas zagrozit da si ne Upam recimo kuška od Bajke nagnat od Nje ker sem biu mal ljubosumen. Si res ne upam ker je ratala Strašna! (tvoja bi Ji zihr zaploskala, sej vem ....) Kr naprej me nekaj preganja bres veze če se Ji tako zahoče pa celo u Box! me ponovem kr tako za mal časa zapira tut čeni Neprijateljeu kao da naj grem zdej Počivat kr tisto je Moje mesto ne pa Tepih pret vrati Angry Pa ubogat moram kr naprej in ko pride moj Najlupši obisk Ana nesmem kr sam it pozdraut Nikoli več ampak morm čakat pr mir da Mi dovolijo. Pa še biti lahko naštevau tut Šefica ot Bindi Ji je poslala Pištolo "ssssssssssššššš" in Mi je Moja zagrozila dajo bo uporabla če samo na njen NaGlas nebom priden. Baje je to kt en Kompresor katerega se Jast na Smrt bojim ker ga ima moj Šefe u delaunici in sem ga že slišau in se skor u hlače polulau Sad
Pazi da Tvoji ne pride na Pamet nabavit kaj tacga ker kukr sem Brau u Temi ot Bindi jeto zares Strašna stvar za Kuške Lips Sealed

Pridna bot pa uživaj s Ovco dokler Ti jo privošči Kiss Midva z Miškotom sva tut učeraj dobila mal, Miško je grickau pluča ot Ovce surova pa sem biu priden in si nisem upau Probat is njegove sklede. Jast sem dobil kuhana pluča pa mal mesa pa še nekaj je blo umes.

Te pozdraula louski kolega Roko Zatiran do Daske!
Logiran

Unikatne tablice in portretki
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #777 : torek, 17.04.2012 : 13:43:47 »

Še dobro, da si zatiran DO Daske in ne OD Daske Evil
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #778 : torek, 17.04.2012 : 13:47:57 »

 Grin Grin Grin Jaooo, mamaF, kakšni prijemi!  Kiss Kiss
Sej vem, Roko, zatisni si ušesa, da te ne bodo preveč bolela, kar bom zdej povedala...  Lips Sealed Ampak, bravo mamaF, nekako "sumim", da si dobila vajeti spet v roke. Zdej pa jih trdno drži in uporabljaj primerne ukaze, da boste lepo šofirali skupaj.  Cool objem

Boni pa...se bo prišla crkljat k Rokotu, mu bo čisto potiho na uho povedala, kako se pa vseeno da šeflo navijat okoli malega prsta (Šefla vse to vidi! Ampak pusti do ene mere, ker je Boni res taka specialna priliznjenka! Kaj vse počne, ko se dobrika...  Roll Eyes )

Pa prave dece ima noro rada.   Azn  Če imajo še kapuco čez glavo al pa drede, potem se ji pa čisto odpuli, tistim decom pa tudi, ker očitno jih ni nihče tako zelo vesel, kot jih je Boni.  Grin Grin Moram enkrat posnet, da vidite, kaj kozica moja dela.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #779 : torek, 17.04.2012 : 13:48:19 »

Še dobro, da si zatiran DO Daske in ne OD Daske Evil
A dej nooooo  Grin Grin Grin Grin
Logiran
Strani: 1 ... 47 48 49 50 51 [52] 53 54 55 56 57 ... 140   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines