mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 20:26:59

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji
Strani: 1 ... 65 66 67 68 69 [70] 71 72 73 74 75 ... 140   Dol
Natisni
Avtor Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji  (Prebrano 341337 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1035 : torek, 19.06.2012 : 10:53:40 »

Ja, to je enako kot je enkrat AnaJ. pravila, da pridejo k njim kaki turisti in si zaželijo rižoto z morskimi sadeži butnglavc

Še malo, pa bodo tudi pohodniki v kočah hoteli škampe na buzaro in jih tudi dobili Lips Sealed

Ampak tole z vodo je pa res velika porkarija Angry

MamaF v nekaterih kočah že dobijo ocvrte kalamare tko da  Lips Sealed
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1036 : torek, 19.06.2012 : 10:54:43 »

Ja, tako. Na zavetišču na Krnu so hotli recimo tuš.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1037 : torek, 19.06.2012 : 11:01:40 »

Ja, tako. Na zavetišču na Krnu so hotli recimo tuš.
Tule je povezava na stran Planinske zveze Slovenije in je viden cenik najvišjih cen osnovnih stvari v kočah, ki so pod PZS-se pravi so tudi pod Planinskimi društvi (če prav razumem). Kalamari torej lahko stanejo prosto po odločitvi oskrbnika.  Tongue  huh butnglavc

Torej je v teh kočah voda 1,5 litra največ 3,5 €, in voda 0,5 litra največ 2,0 €. 

Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1038 : torek, 19.06.2012 : 11:02:34 »

Aja še povezava:
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1039 : torek, 19.06.2012 : 11:02:42 »

http://www.pzs.si/vsebina.php?pid=17
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1040 : četrtek, 21.06.2012 : 12:12:19 »

Da poročamo o zadnji situaciji: naša Xenčka je pa škrbababa!  Grin Grin Grin Ampak se pa zato mnogo bolje počuti! Naše srce zlato. Zdaj je šlo kar nekaj zobkov ven in vetka je rekla, da se najverjetneje vidimo čez 3-4 leta, ko bodo morali ven še tisti redki preostali. Ocenila je, da je so zaenkrat še ok. Ker ji zaupam, vem, da se je najboljše odločila.  Wink Kiss

Boni pa... koza naša črna je naga baba, ker je ob intenzivnem kopanju in ritju po tleh in po grmovju staknila ene zadevice, ki ji zdaj povzročajo srbečico in pomaga redno namakanje v plivaseptu. Če se ne bo umirilo do jutri, gremo do veta še enkrat.  Zaenkrat kaže, da se umirja. Drugače pa je cela napsidirana tudi, ko je vroče. A boh ne dej vodo zunaj pogledat od blizu, ker te lahko ugrizne.... V tuš kabini pa mirno stoji...  Roll Eyes Grin

Emi....tale pa je ena taka smešna mačkica... ampak naše srce zlato. Vedno za igro, vedno naspidirana, vedno za hrano.  Cool Roll Eyes  Kiss  Slikico, kako se ona hladi v teh vročih dneh, bom prilepila zvečer.... poza neverjetna! Se pa s Tačijem že igrata z dotikanjem in Tačko je tako previden z njo, čeprav vem, da bi jo lahko nabutal z vso silo...  ljubezen In Emi je v mojem naročju zdržala že plne 3 minute in celo zraven predla.  Kiss Kiss Kiss
Je pa zanimivo, kako je postal Tači vokalno aktiven. Zjutraj, ker v posodah mačk ni čudežnih kroglic, tako milo, a glasno mjavka, da ga ja v sanjih že slišim...in zraven me gleda, če sem ga res slišala.  Roll Eyes
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1041 : četrtek, 21.06.2012 : 12:51:43 »

A dej, tele mace pa znajo Kiss

Boni, drži se, pa ne preveč po grmovju šarit, se ne splača Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1042 : ponedeljek, 02.07.2012 : 11:28:22 »

Mi smo z morja in to s prvega Bonijinega morja.... samo to: bilo je nad vsemi pričakovanji in super čudovito (a prekratko...)  Cheesy Cheesy

Torej, odpeketali smo na Silbo: to pomeni, da smo se morali peljati z ladjo in se gužvati med množico ljudi (za šeflo čisto znosna gužva, za Boni pa že kar precejšnja Huh ). Boni namreč več kot dva človeka skupaj predstavljajo že kar precejšen stres, ampak, ker je Boni imela dva pasja vodnika, ki sta ji nenehno šepetala, da je vse ok, je vse minilo brez težav. Pikica se Švrkiju in Lizi od srca zahvaljuje!  Kiss Kiss

Boni vročino prenaša res dobro. Skale na plaži tudi in morja se zdaj ne boji več, je tudi nekaj metrov zaplavala na povabilo šefle.  Cheesy Drugače ji je Liza sicer pokazala, kako se da v vodi uživat, ampak je Boni imela preveč dela z zajci v drugi smeri... Roll Eyes
Bila pa je neverjetno sproščena, navihana, se igrala kar na plaži z žogico  Shocked Smiley Je pa res, da sva imeli plažo samo zase...kakšna uživancija!  veselje

Ko sva se vrnili, naju je že na vratih čakala mačja banda  Kiss Kiss Kiss, ki je cela srečna potem navsezgodaj norela kot podivajana. Ampak Emi...Emi pa je bila že zvečer tako zelo vesela, da je tekala iz sobe do vhodnih vrat, splezala skoraj do sredine vrat (oblazinjenih  Angry Shocked ) in spet nazaj od veselja...kokica zlata...in mi sledila kot senca.

Zdaj pa še slikovni dokazi:



[attachment deleted by admin]
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1043 : ponedeljek, 02.07.2012 : 11:29:34 »

Aja, seveda, na tavečji brisači se ve, da leži pes, mala je za šeflo....
 Roll Eyes Roll Eyes

[attachment deleted by admin]
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1044 : ponedeljek, 02.07.2012 : 11:31:32 »

Palčke, žogice, trganje morske trave....zabava na kvadrat!  Cheesy Cheesy

[attachment deleted by admin]
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1045 : ponedeljek, 02.07.2012 : 11:32:55 »

Najboljše od morja pa je sonceeeee....žaba tako zelo uživa, da sem kar gledala.  Cheesy  Sem pazila, da ne bo predolgo ležala, pa je bila na to pozorna sama.  Cool

[attachment deleted by admin]
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1046 : ponedeljek, 02.07.2012 : 11:33:31 »

Še malo drugače....ležanje Roll Eyes

[attachment deleted by admin]
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1047 : ponedeljek, 02.07.2012 : 11:34:32 »

Takole pa sončim mojega bušija. In šefla je cela srečna, ker se nisem praskala, nič me ni motilo...no, razen, ko sem bila slana, sem morala popravit "okus".


[attachment deleted by admin]
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1048 : ponedeljek, 02.07.2012 : 11:35:41 »

Pa še tale "orlovska", šape so prave za ostro kraško plažo....

[attachment deleted by admin]
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1049 : ponedeljek, 02.07.2012 : 11:41:35 »

Pa še Emi v svoji fenomenalni pozi: kakšne fore ima pa ta zmešana mačkica, to pa je lahko samo horjulski posebni primerek. Takole se ona izležava. Sicer je izredno rada v svojem bobu, s katerim tudi nori, ker je ugotovila, da če skoči v njega, se lahko z njim tudi srfa po stanovanju...  Roll Eyes Evil  Grin
Logiran
Strani: 1 ... 65 66 67 68 69 [70] 71 72 73 74 75 ... 140   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines