mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 02:35:04

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji
Strani: 1 ... 98 99 100 101 102 [103] 104 105 106 107 108 ... 140   Dol
Natisni
Avtor Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji  (Prebrano 340037 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1530 : sobota, 02.03.2013 : 19:37:21 »

Pa še moja moja Xenča. Mazica moja mačja.
Lia se je najraje stalčila v bonikino kletko v kateri je prav uživala, seveda, stat notri je bolj težko zanjo. Boni ji je velikodušno odstopila kletko in se naselila v našo posteljo. "Nekega nedeljskega zimskega jutra" bi lahko bil naslov zadnje slikice.... Uživačka moja. Mački so se razporedili po hierarhičnem sistemu (ki bi si ga Emica zaželela).
Naj povem, da se nam je povesil taisti radiator. Zdaj je podprt na tleh. Le zakaj!?!?  Shocked Roll Eyes vegi

[attachment deleted by admin]
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1531 : sobota, 02.03.2013 : 19:53:49 »

Ker ste ga zaendrek zašravfal, eto zakaj  Angry Angry Angry
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1532 : sobota, 02.03.2013 : 19:55:50 »

Sploh ne..... se je kr tista nosilna ročka povesila, pa še original je bila za tak radiator. Sej ne bi rekla, da bi kej improvizirali, ampak....  Lips Sealed Lips Sealed Grin Grin Zdej mam kupček knjig in eno dilco spodaj. Da bomo vsaj na toplem.  Roll Eyes Roll Eyes
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #1533 : sobota, 02.03.2013 : 19:56:01 »

Kolk ste fajni Cheesy!. Tole s kletko mi je pa jako znano, samo da se je pri nas šla Ave tlačit v kletko od Lie, ki je bila pa njej premajhna, seveda Roll Eyes.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1534 : sobota, 02.03.2013 : 19:59:21 »

Aja, zdaj pri pripravi baklave patruljira tudi Boni. Obožuje namreč orehe....  Shocked Shocked
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #1535 : sobota, 02.03.2013 : 19:59:56 »

Luškani ste  Kiss
Čeprav vas imam na sumu, da nalašč imate hladno, samo da se mucki tiščijo... Evil
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1536 : sobota, 02.03.2013 : 20:03:12 »

Luškani ste  Kiss
Čeprav vas imam na sumu, da nalašč imate hladno, samo da se mucki tiščijo... Evil
Sploh ne - ne, kadar smo doma, drugače je manj stopinj v stanovanju! Sumim, da si to želi Emi s svojim ležanjem na radiatorju.... Roll Eyes Lips Sealed Tongue Grin
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #1537 : sobota, 02.03.2013 : 20:25:41 »

Teta luna7, ne kregat Boni, mogoče sem Jaz prvi začel šavsat  Undecided, čist možno … se ne spomnim dobro, ker mi je kar naprej tema na oči padala  sram. Čist preveč kuŠkov je bilo na kupu, pa skoraj sami črni … Ne bit huda, prosim  sram Te pozdravlja Sonny  Kiss

Teta luna7, ti si moja nova prijateljica, ker delaš naaaaajboljšo baklavo na svetu  bravo. Pa tako lepo je bila postrežena na krožničku, na mizici, pa stolček so pristavili … samo vilčka je bila čist odveč  Lips Sealed. Te pozdravlja, tvoj prijatelj Miži  Kiss
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1538 : sobota, 02.03.2013 : 20:28:32 »

Sploh ne..... se je kr tista nosilna ročka povesila, pa še original je bila za tak radiator.
Ja, sej, če maš pa še bogsigavedi klk stare originalne dele pa ni n-č čudnga, da se je povesil!  Angry
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1539 : sobota, 02.03.2013 : 20:30:15 »

Teta luna7, ne kregat Boni, mogoče sem Jaz prvi začel šavsat  Undecided, čist možno … se ne spomnim dobro, ker mi je kar naprej tema na oči padala  sram. Čist preveč kuŠkov je bilo na kupu, pa skoraj sami črni … Ne bit huda, prosim  sram Te pozdravlja Sonny  Kiss

Teta luna7, ti si moja nova prijateljica, ker delaš naaaaajboljšo baklavo na svetu  bravo. Pa tako lepo je bila postrežena na krožničku, na mizici, pa stolček so pristavili … samo vilčka je bila čist odveč  Lips Sealed. Te pozdravlja, tvoj prijatelj Miži  Kiss

Grin Grin Grin Grin Miži, tebe sem pa res počastila!  Tisti stolček je pa res nekdo pristavil, pa nisem bila jst. Si morda bil ti?   super

Sonny, ti pa si frajer. Si moram mislit, kako ti je šlo za nohte, gledat same velike črne pese, ki ti opletajo okoli gobca in Mižija.  Undecided Huh Smiley
Sej, veš, Boni se po nekem čudnem naključju znajde vedno znotraj nekega špetirja z čavbicami v luft. Čudno, ne?  Roll Eyes Evil Lips Sealed Angry
Logiran
viamia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #1540 : sobota, 02.03.2013 : 20:41:15 »

Pa Emica, ki je omagala.  Wink Roll Eyes
Roll Eyes hmmm a se meni samo zdi al je Emica umagala prav v posodo. Nič čudnega potem, da imate težave z "slabo pritrjenimi" radiatorji.  Vidim, da ste ste imeli pestro danes v šoli.  Smiley
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1541 : sobota, 02.03.2013 : 20:44:17 »

Roll Eyes hmmm a se meni samo zdi al je Emica umagala prav v posodo. Nič čudnega potem, da imate težave z "slabo pritrjenimi" radiatorji.  Vidim, da ste ste imeli pestro danes v šoli.  Smiley
Ehmmmmm..... pa ne tega na glas govort, noooo   sram Lips Sealed Se trudimo, da so posodice zgolj napolnjene toliko kot je treba. In, naša Emica nima zveze s povešenim radiatorjem, noooo....  Shocked Roll Eyes Angry Wink
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #1542 : nedelja, 03.03.2013 : 00:11:50 »

Sej nisi hotela namignit, da se je radiator, povesil zaradi Emičinega ležanja na njem, a ne, da nisi! Angry

Radiatorji imajo itak življenjsko dobo 10 let, prosim lepo, so mi razložili, ko sem jih menjala, da to ni le estetska kaprica, ampak nuja, ker je po toliko letih finiš, kaput, crko di krepo! Evil
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1543 : ponedeljek, 04.03.2013 : 21:41:22 »

Sej nisi hotela namignit, da se je radiator, povesil zaradi Emičinega ležanja na njem, a ne, da nisi! Angry
Ah, kje pa, to pa že ne! Mačja, pa ne, da si ti na to pomislila?  Tongue Lips Sealed Shocked Roll Eyes Evil

Drugače paje bila moja Boni danes velika pogumnica.  ljubezen objem ljubezen Afro Zatrgan krempeljček sva šli odstranit k veterinarju, ki je naredil samo cuf in je bila zadeva končana. Boni je sicer zatulila, no, bolj zagrulila, potem pa veterinarju hitro hitela talat lupčke. Mene pa je zraven skoraj pobralo, ko se je približal s tistimi dolgini poncetami...  stop *^Tako, da je bila ona bolj pogumna kot jst. Pikica zdaj mirno leži, normalno hodi, prav hudega ji res ni. Edino, športanje je prestavljeno za teden dni.  Undecided Pa bova nadoknadili.  Wink

Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #1544 : ponedeljek, 04.03.2013 : 21:42:45 »

Boni, ti si taprav ljubezen
Logiran
Strani: 1 ... 98 99 100 101 102 [103] 104 105 106 107 108 ... 140   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines