mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 06:04:40

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji
Strani: 1 ... 105 106 107 108 109 [110] 111 112 113 114 115 ... 140   Dol
Natisni
Avtor Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji  (Prebrano 340047 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1635 : torek, 25.06.2013 : 19:59:42 »

Pa še ... nova pridobitev postelja od Boni....  Tongue Roll Eyes Lips Sealed Smiley

[attachment deleted by admin]
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1636 : torek, 25.06.2013 : 20:00:46 »

In, pasja vročina...

[attachment deleted by admin]
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #1637 : torek, 25.06.2013 : 20:38:37 »

Nov dokaz trpečih živalc  Grin Tongue ljubezen
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1638 : torek, 25.06.2013 : 20:38:56 »

Lepo posteljo ima Boni, zgleda kot človeška Tongue
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #1639 : torek, 25.06.2013 : 21:25:14 »

Hihi, kaki knedelčki Grin...še dobro, da Boni drži linijo Tongue Evil Wink
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1640 : sreda, 26.06.2013 : 06:37:42 »

Hihi, kaki knedelčki Grin...še dobro, da Boni drži linijo Tongue Evil Wink
Se opravičujem, ampak na teh slikah res ni mene, je pa Emi, ki je na teh slikah edini knedlček, pa še to tak, ravno prav izpopolnjen... (o šeflini izpopolnjenosti ne bomo tukaj, ane...)  Wink Tongue Wink
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #1641 : sreda, 26.06.2013 : 09:40:20 »

Sej sem se hecala Wink. Se popolnoma zavedam sposobnosti mačk, razlesti se kot želatina Grin.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1642 : sreda, 26.06.2013 : 09:42:47 »

Sej sem se hecala Wink. Se popolnoma zavedam sposobnosti mačk, razlesti se kot želatina Grin.
sej vem...  Wink objem ...  ker pri nas sva le dva knedlčka: Emi in jst.  Grin Grin Grin
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1643 : sreda, 26.06.2013 : 09:44:16 »

Lepo posteljo ima Boni, zgleda kot človeška Tongue
A dej...  Grin sem mislila, da samo mene na to spominja... Tongue Tongue Grin
Logiran
viamia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #1644 : sreda, 26.06.2013 : 11:42:45 »

Opažam, da imajo vsi lastniki mačk in psov totalno pomešan spalni red. Mačke spijo v pasjih posteljah, psi v človeških, ljudje v  Huh Če pogledam pri nas, ko naš mali cigo zasede pol postelje, pol lahko predvidevam samo, da se morate tisti, ki imate več žvali doma precej boriti, da ste na mehkem Grin

ps. Ga. Emi ni knedel  Angry, al pa ne vem kaj, je samo malo bolj, hmmm obdarjena Cool Wink
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1645 : sreda, 26.06.2013 : 12:03:10 »

ps. Ga. Emi ni knedel  Angry, al pa ne vem kaj, je samo malo bolj, hmmm obdarjena Cool Wink

Zdej sem pa skor dol padla!  Grin Grin Grin Grin Grin OBDARJENA....  predaja predaja predaja huh
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1646 : nedelja, 14.07.2013 : 20:23:03 »

Boni pravi, da ne rabimo še ene mačke, zato jo zelo dobro ignorira (seveda, po intervenciji - je točno vedela, da ni "naša"). Zdaj je mir.  Cool Roll Eyes Lips Sealed
Tudi zato, ker je morala danes na Krim. Potem pa še v revirje nabirat šentjanževko in drugo cvetje. Pa mi povejte...kako bi se počutili vi s psom, ki stoji (privezana na mene, jasno) sredi ničesar - no, travnika - in gleda v gozd in veselo maha z repom?!?! Ljudi ni. Drugih psov ni. A pol zdej maha z repom medvedjim mladičkom, al kaj?!?! Pa ni izustila niti glasu od sebe. Samo cela vesela je stala in čakala nekoga ali nekaj... Mislim, nič mi ni bilo jasno. Prav navdušena je bila nad nečem tam v gozdu, kar jaz seveda nisem videla.... huh, sem kar pojačala glas in se pogovarjala s tistim tam v gozdu in z Boni...
Ampak, nalogo sem pa vseeno opravila. Tko.

Xenčaje na "terapiji" zaradi Tigre. Je dobila en tak čuden pogled in ga ima že od kar je Tigra pri nas. Smo hitro vklopili preventivo, da se ne napsihira preveč. Zdaj je boljše.  Roll Eyes Tongue Smiley Jo imamo izdatno dodatno radi.

Tačko dvori (vmes je malo zamenjal s preganjanjem) in zraven gruli kot en golob. Kako je smešen.  Grin Ampak je pa sladek muc moj.  Kiss

Emica se obnaša, da Tigre ni. Edino, vedno pride pogledat, če je kaj pustila na krožniku.  Roll Eyes Roll Eyes Angry Nestrinjanje je izrazila z nekajdnevnim zaplinjevanjem.... bruham bruham predaja
Logiran
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #1647 : nedelja, 14.07.2013 : 20:32:54 »

Boni pravi, da ne rabimo še ene mačke, zato jo zelo dobro ignorira (seveda, po intervenciji - je točno vedela, da ni "naša"). Zdaj je mir.  Cool Roll Eyes Lips Sealed
Tudi zato, ker je morala danes na Krim. Potem pa še v revirje nabirat šentjanževko in drugo cvetje. Pa mi povejte...kako bi se počutili vi s psom, ki stoji (privezana na mene, jasno) sredi ničesar - no, travnika - in gleda v gozd in veselo maha z repom?!?! Ljudi ni. Drugih psov ni. A pol zdej maha z repom medvedjim mladičkom, al kaj?!?! Pa ni izustila niti glasu od sebe. Samo cela vesela je stala in čakala nekoga ali nekaj... Mislim, nič mi ni bilo jasno. Prav navdušena je bila nad nečem tam v gozdu, kar jaz seveda nisem videla.... huh, sem kar pojačala glas in se pogovarjala s tistim tam v gozdu in z Boni...
Ampak, nalogo sem pa vseeno opravila. Tko.



Prvo sem pomislila, kaj bi Ana videla Wink Mogoče je bila pa Luna z vama  Smiley
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1648 : ponedeljek, 15.07.2013 : 00:04:14 »

Vam se pa dogaja Cheesy

joooj, Luna, ti pa res nič ne veš, nooo. Boni je LoUske čare slutila tam v gozdu Wink Zajčke, jazbeca, lisico, srne ... kdo ve kaj ... no, če drugega ne, pa vsaj kak zajčji drekec Tongue Poznami mi take Grin

Meni Roko na zelo znanem delu poti, kadar se dobimo z borderji naprej "uide" - glih ene 50 metrov, da pride prvi na čistino, potem se pa tam na vedno isto mesto vsede in par minut nadvse "pametno" zamišljeno sedi in gleda v daljavo. Upanje na zajca je vedno, ane! Ful je smešen tako zatopljen, ga ne briga niti, da jaz mečem Borisu frizbi čez njegovo glavo, prav nič - par minut on tam meditira in po mojem sanjari o loUskem golažu Grin

Mačkam pa želim uspešno terapiranje, pa kak priboljšek si tudi uzasklužijo, reveži zatirani od "vsiljivih obiskov" a ne Tongue Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1649 : ponedeljek, 15.07.2013 : 06:30:17 »

Micki sporočata Boni, da priboljškov, ki jih je prinesla, že davno ni več, so bili pa baje superduper odlični Cheesy Kiss. Pa še kdaj naj pride, mogoče se naslednjič ne bosta obnašali kot dve kmečki nevesti Roll Eyes
Logiran
Strani: 1 ... 105 106 107 108 109 [110] 111 112 113 114 115 ... 140   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines