mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 11:45:03

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji
Strani: 1 ... 106 107 108 109 110 [111] 112 113 114 115 116 ... 140   Dol
Natisni
Avtor Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji  (Prebrano 340076 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1650 : ponedeljek, 15.07.2013 : 07:02:33 »

Prvo sem pomislila, kaj bi Ana videla Wink Mogoče je bila pa Luna z vama  Smiley
Hmmm, mogoče pa res. Tja sva tudi medve zahajali...

mamaF, mogoče res, ampak tukaj se pretežno potikajo medvedi... mogoče ga še ni videla, pa ga je bila vesela...da mu lahko oči ven spuli, kot tistemu plišastemu doma... Shocked Roll Eyes Evil

Micki sporočata Boni, da priboljškov, ki jih je prinesla, že davno ni več, so bili pa baje superduper odlični Cheesy Kiss. Pa še kdaj naj pride, mogoče se naslednjič ne bosta obnašali kot dve kmečki nevesti Roll Eyes

kocka, Boni pravi, da je vaš vrt pravi raj. Ne zmanjka za njušit, da se skrivat po grmovju, da se komunicirat s prišleki, da se noret, da trava leti po luftu, da se med norenjem cufat travo s tal, da se skakat na ničhudegasluteče šefle iz smreke...
Ma, ni da ni. Če bi se še kmečke neveste vključile... pol bi bilo pa že hudo! Ampak, sej včasih se pa za nekaj sekund.  Wink
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1651 : ponedeljek, 15.07.2013 : 07:04:57 »

kocka ima tak, prijetno majhen vrt, da ne boste mislili,da govorim o kakšni dolgi njivi... Ampak, Boni je silno všeč...  Grin Grin Grin Prav z veseljem pride k vam!  Cheesy
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1652 : ponedeljek, 15.07.2013 : 07:05:57 »

Pa res, bere se kot da je njiva z gozdom
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1653 : ponedeljek, 15.07.2013 : 07:09:58 »

Mačkam pa želim uspešno terapiranje, pa kak priboljšek si tudi uzasklužijo, reveži zatirani od "vsiljivih obiskov" a ne Tongue Grin
Reveži dobijo skoraj vsak dan konzervico ali sveže meso! Tko, daje za njih dobro poskrbljeno na račun Tigre.

Danes so prvič sami skupaj. Glede na dogajanje med vikendom, mislim, da bo ok.  Wink
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1654 : ponedeljek, 15.07.2013 : 07:35:26 »

Pa si 100 %, da je veselo mahala z repom in ne uno ... hm, kako naj rečem, v pričakovanju nečesa? A veš, oči, ušesa in nos v "pozor", pa rep tko bolj "plavajoče" levo-desno? Vsaj tko je pri Jagi, ko nekaj pričakuje, pa ni čisto prepričana, kaj/koga.

Držim pesti, da bodo danes uspešno prestali "krst" home alone.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1655 : ponedeljek, 15.07.2013 : 07:41:00 »

Pa si 100 %, da je veselo mahala z repom in ne uno ... hm, kako naj rečem, v pričakovanju nečesa? A veš, oči, ušesa in nos v "pozor", pa rep tko bolj "plavajoče" levo-desno? Vsaj tko je pri Jagi, ko nekaj pričakuje, pa ni čisto prepričana, kaj/koga.

Držim pesti, da bodo danes uspešno prestali "krst" home alone.
Sej, navajena sem na to pozo - lovsko!. Tale z mahajočim repom pa ni za gozd za Boni čisto nič domača... še za tuje ljudi ne. Kam smo prišli z mojim loucem...  Grin Roll Eyes Grin
Za homalone krst tudi jaz upam, da bo ok. Danes sem razdelila salmice (ja, prav tiste za pit pijačo in obvezno morajo biti tiste, ki se prelomijo) in je Tigra takoj ugotovila, da je to odlična igra. Me zanima, ali jo zdemolirala enako kot Emi.  Lips Sealed
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1656 : ponedeljek, 15.07.2013 : 07:42:04 »

Pa ne bom povedala v njeni temi... Lips Sealed Tigra se neskončno rada gleda v špeglu in skače potem po njem...čisto je že usran. Koza zmeškana...  Grin Grin Grin
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #1657 : ponedeljek, 15.07.2013 : 13:59:34 »

Kolk pa vam dogaja: od pričakovanja do samoobčudovanja je bilo super zabavno za brat  Grin Grin Grin
Lana je tudi včeraj v gozdu na enem delu, kjer vem da je pot srnic tako mahala, veselo, kot da se bo vsak čas prikazal človek, ki ga pozna.  Smiley Ampak mene bi tudi (huda) prpa, če ne že kar panika grabila, če bi se mi to dogajalo na Krimu.  Tongue
Za krst druženja pa tudi mi držimo pesti.  Smiley
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1658 : torek, 16.07.2013 : 07:02:41 »

Mi smo vsi preživeli "homealone" in Tigra tudi. Zdaj se že maziva, to obožuje. Seveda, mazi se tudi Xenča - dvakrat več od Tigre. Kako sta si pa ti dve mački podobni! Obe bi najraje videli, da sta sami s svojim človekom, da se svet vrti samo okoli njiju, ampak sami pa za to prav dosti ne bi naredili - sramežljivki. In, tudi obe se gledata kot največji sovražnici. Le zakaj?!  Huh Lips Sealed Grin
Emi je včeraj na vsak način hotela "prijazno" pajsnit posladke Tigri, ki pa jih iz inata ni hotela odstopiti. Roll Eyes Kaj je Emi vse počela! Se zvijala kot čevap, leže, sede, na hrbtu prosjačila za tiste tri posladke. Tigra je bila neomajna - ne dam! Evil No, potem si je Emica čudežno na boku podaljšala šapico in zbrcala dva posladka sebi, tretjega pa ni dosegla in ga je pustila ledeni kraljici. Roll Eyes Grin
Tačko je Tigri včeraj podelil nekaj polizov po glavi, ko sem jo držala, da jo je lahko mirno prešnofal. Kakšen nežen posrečen muc je to. Sicer pri divjanju nima mere, pa zato vse babe bežijo pred njim, drugače pa je to sila nežen mačkon. Tigra se ni pretirano branila. Še pihala ni!  Wink
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #1659 : torek, 16.07.2013 : 07:21:10 »

 Cheesy bravo

Kaj se jaz na tem forumu vse ne naučim  Shocked, če bom kdaj slučajno v skušnjavi za muco, vem kam se obrnit za prave hendlerje  Grin Afro
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1660 : torek, 16.07.2013 : 07:36:34 »

Cheesy bravo

Kaj se jaz na tem forumu vse ne naučim  Shocked, če bom kdaj slučajno v skušnjavi za muco, vem kam se obrnit za prave hendlerje  Grin Afro
Imamo kakšno na zalgoi, gospa, kar oglasite se! Mucka je res prijazna. Do psov čisto indiferentna, do drugih mački pa tudi. Sicer pa se z njimi veliko pogovarja s pogledi  Tongue Evil Tudi enga mjavkeca še nismo slišali. Ta ima isti "mute" kot naša Emi.
IMa pa Tigra še eno (vsaj zame) odlično lastnost: ne skače po omarah in mizah in pultih. Zaenkrat je še nisem dobila višje od mize, kamor je skočila s stola. Pa ji fizično nič tega ne preprečuje (kot npr Emici: njej preprečuje takšne skoke teža, majhna velikost glave in drobne težave s kolki).  Wink
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #1661 : torek, 16.07.2013 : 07:42:33 »

GUspa, hvala, ampak verjetno ste spregledali tisti mali če  Grin Tongue
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1662 : torek, 16.07.2013 : 08:36:24 »

Pa ji fizično nič tega ne preprečuje (kot npr Emici: njej preprečuje takšne skoke teža, majhna velikost glave

Kok si ti nesramna, a veš  Angry

Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1663 : torek, 16.07.2013 : 08:40:44 »

No, no... sej Emica zadnje čase ful miga, me prav preseneča. Tunel je postal njen podaljšek. Sicer nori v njem kot zmešana, sploh s slamico, ki seveda po dolžini ne gre v tunel  Roll Eyes Roll Eyes , zna pa tudi zaspat na srednji odprtini z glavo visečo čez rob, največkrat pa na vhodu dremucka. Zgleda res, kot, da se je zlila s tunelom...  Tongue Evil Grin Grin
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1664 : petek, 19.07.2013 : 00:26:05 »


kot npr Emici: njej preprečuje takšne skoke teža, majhna velikost glave in drobne težave s kolki).  Wink
Kok si ti nesramna, a veš  Angry


Nič ni nesramna ... jaz sem recimo prebrala "malce težja glava"
Valjda sem takoj na pameti polne možgane pomislila, ane Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Strani: 1 ... 106 107 108 109 110 [111] 112 113 114 115 116 ... 140   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines