mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 06:18:12

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji
Strani: 1 ... 121 122 123 124 125 [126] 127 128 129 130 131 ... 140   Dol
Natisni
Avtor Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji  (Prebrano 341283 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1875 : četrtek, 19.12.2013 : 21:43:30 »


Da jo vidiš s tistimi okroglimi očmi, ko podrsam s kolutkom.... reva pasja. Pol je bila cela srečna, samo da se je gospa Ema gor na tisto strašno stvar ulegla...
Boga, boga Boni  Cry  Kiss Kiss Kiss  To je zrelo za prijavo! Evil

Pa kaj za vraga se moraš ti, analogna neroda, sploh igrat s takimi modernimi igračami, če vidiš, da ne obvladaš Angry
Logiran

Unikatne tablice in portretki
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1876 : petek, 20.12.2013 : 09:05:45 »

Analogna neroda!  in moderna igrača....pa lesena je! Grin Grin Grin
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1877 : nedelja, 29.12.2013 : 17:09:15 »

Samo toliko, da povem, da je pomlad že na vratih....  Evil Evil Evil
Pred nekaj dnevi sem Boni potegnila s prsnega koša čisto pravega klopa  wtf. Sprehajali sva se za Kamniški Bistrico v Domžalah. No, samo, da veste....  Roll Eyes

Drugo pa je, da sem silno vesela, da dežuje, ker petard potem ni (oz. so v mnogo manjšem obsegu). Boni je včeraj dobro prenašala vse skupaj, dokler ni počilo skoraj pred našim balkonom (živimo na vrhu bloka v višjem nadstropju...). Mene je streslo v kopalnici.... Pa dobro, kaj je sploh to lahko? Topovska granata al kaj?!?!?!  wtf wtf wtf predaja No, Boni je bila potem pod posteljo še nadaljnje tri ure....  Angry Čeprav ji kapljice dobro pomagajo. Sprehodi so pač precej krajši popoldan, zjutraj pa podaljšava.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1878 : nedelja, 29.12.2013 : 17:33:17 »

Eh, ja, te petarde  butnglavc
Mi smo na srečo še kar na varnem, zaenkrat poči enkrat, dvakrat na večer, se nekako da preživet - sicer hiter tempo do doma, ma doma je pa LoUc sproščen. Tega napredka sem zelo vesela Smiley

A klopi, da so? Ja, pri nas po mojem še niti "zamrznili" niso, itak je vsak dan skoraj 10 stopinj, pa tale vlaga in dež, se mi ne zdi nič čudnega, da so še (že) aktivni. Na srečo naju ne marajo zaenkrat (tok-tok)
 Golazen grda Angry

Čimbolj mirne dni vam vsem želiva z LoUcem, pa zdravja in veselja v naslednjem letu, o polnih skledah vsak dan pa seveda ne bom izgubljala besed Smiley To je pa obveza za novo leto Cheesy

Radi se imejte Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1879 : nedelja, 29.12.2013 : 18:30:27 »

Oh, kako sem vesela, da pri nas nimamo težav s petardami. Smiley
Sančo ni bil občutljiv, dokler ni bil nekoč izpostavljen pretiranemu večurnemu treskanju pod našim balkonom (bilo je grozljivo, množica popolnoma zadetih dedcov, ki je praznovala prav tam), sedaj pa že nekaj let petard skoraj ne slišim več, pa še on sliši slabše (vsaj en +).
Dita sicer tudi slučajno ni Levjesrčna, prej Mačjesrčna, ampak zadnjič sem bila blazno vesela, ko je bila  zapičena s smrčkom globoko v travi in zemlji, kakšne par metrov od nas je silovito počilo, Sančo se je obrnil, da gre domov, tamala pa niti za sekundo ni prekinila svoje vohalne seanse.  Grin ;DSploh ni dvignila glave. Saj pravim, da bi morala biti delovni louc, izpit streloplašnosti odlično. super
Drži se, Boni.  Kiss
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1880 : nedelja, 29.12.2013 : 18:38:02 »

Ja, ko je Luna oglušela, smo bili tudi po svoje veseli.  Wink Smiley
Super za vaše, da so pomirjeni. Mi imamo trenutno naglas program ARS, da se ga zadevamo....
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1881 : nedelja, 29.12.2013 : 22:31:51 »

Mirne praznike ... a naj zaželim dež, da bo bolj mir ... Angry Roll Eyes Kaj nam je tega treba, res jezen butnglavc
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1882 : sreda, 01.01.2014 : 19:34:43 »

Tako, zakorakali smo v novo leto, eni pod posteljo zaradi petard...  Angry Roll Eyes

Ampak, potem se je naredil nov dan in Boni je bila cela navdušena, da lahko v miru (čeprav pokanje v daljavi se je še vedno kdaj zaslišalo, ampak ni motilo) raziskuje razna kosila in večerje v gozdu, ki še prosto tekajo sem in tja. Skočili sva v prijetnem zimskem vzdušju na Kamniški vrh in se imeli naravnost odlično!  Cheesy Cheesy Cheesy

Moja Boni je z današnjim dnem zakorakala v tretje leto z mano. Vse najboljše, draga prijatlca.  Kiss Kiss Kiss  ljubezen objem ljubezen

Prišepnila mi je, da jo lahko kdaj pa kdaj spustim, da mi bo itak pritekla večerjo... No, želja se ji ne bo uresničila (verjetno) namenoma nikoli. Je pa doma dobila polno posodo divjačine in še kakšnen kos za povrh. Tako, da praznovanje je bilo vseeno v divjačinskem stilu.





[attachment deleted by admin]
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1883 : sreda, 01.01.2014 : 19:37:14 »

V nove LoUske zmage! Cheesy ljubezen
 (tista divjačina, ki je že v skledo postrežena, je pa itak najboljša, a veš Boni Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1884 : sreda, 01.01.2014 : 19:37:58 »

Med tem so se mački izležavali. Večinoma je glavna točka dogajanja v našem stanovanju radiator.
Medmačji donosi napredujejo. Tigra - kraljica - skoraj ne zapušča pozicije na tisti ozki rebri radiatorja, ki jo zasede do zadnjega cm na cevi radiatorja! Emica jo komaj kdaj uspe prehitet. Ampak se znajde, britna bučka.

[attachment deleted by admin]
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1885 : sreda, 01.01.2014 : 19:40:01 »

Tigra in Emica sta si še vedno bolj ali manj v laseh  Roll Eyes (babe). Ampak včasih se zgodi tudi ta scena. K situaciji je imela Tigra kar nekaj za povedat, ampak, Emica jo je mirno ignorirala.

[attachment deleted by admin]

[attachment deleted by admin]
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1886 : sreda, 01.01.2014 : 19:42:06 »

Včasih se najbolj zmrzljivim debeluškam pridruži še Xenča.  Smiley
Včasih Emici tudi uspe, da se priguzi gor. Tigra začuda ni protestirala in kokici sta se tiščali z ritama... Roll Eyes Grin Grin

[attachment deleted by admin]
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1887 : sreda, 01.01.2014 : 19:44:48 »

Včasih pride tudi do takšne postavitve na glavnem radiatorju!  Roll Eyes Huh Grin Grin
Tigra se zna z radiatorjem skorajda zlit v eno.  Roll Eyes Lips Sealed

[attachment deleted by admin]

[attachment deleted by admin]
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1888 : sreda, 01.01.2014 : 19:46:49 »

iiiiiiiii kakšne lepe širokopasovne muce
Tigrič zaradi prog, Emi pa zaradi  Lips Sealed
Emika je nadlepa muci Cheesy
pa kako zna tale lepi angelček renčkat, če mu kaj ni prav   Evil ljubezen
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1889 : sreda, 01.01.2014 : 19:49:22 »

Tačko in Tirga pa sta itak (občasno) frenda. Ko smo po sili razmer za kratek čas zamenjali gretje z električnim radiatorjem, se je Tigra šla guzit k Tačkotu na tla - zraven radiatorja. Tačko itak ni imel nič proti, celo presenečen je bil, da se je dama spustila na tla k tistim manjvrednim in izkoriščanim mačkom...  Roll Eyes Shocked Tongue Tongue

[attachment deleted by admin]
Logiran
Strani: 1 ... 121 122 123 124 125 [126] 127 128 129 130 131 ... 140   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines