mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 10:31:07

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Meli, sonček zlati in Muš, tretji mušketir
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 198   Dol
Natisni
Avtor Tema: Meli, sonček zlati in Muš, tretji mušketir  (Prebrano 418106 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #60 : sobota, 19.12.2009 : 11:26:41 »

Mah, kaj pa vem, on dejansko nima driske, le nekoliko bolj redko blato, samo štor a) takoj potaca izdelke, b) sprime se mu za dlako okoli riti in c) mu smrdi iz ust k kuga - to, domnevam, zaradi slabega stanja dlesni in zob, po praznikih (ko bomo dovolj pogumni, da se probamo soočit z transporterjem) bomo šli malo na posvet. Mislila sem, da ima težave samo, če je konzerve. No, zdaj že kar nekaj časa od konzerve niti k, pa spet dva dni pucamo. Stanje je daleč od alarmantnega, ker hodi kakat le enkrat na dan (glede na število kupčkov), toda domnevam, da verjetno ni srečen, če ga šravfa po črevesju in bom probala stvar rešit tako, da bo zadovoljen.

Za začetek bom kupila Sanabelle sensitive (za to hrano vem, da jo oba imata rada, pa Mila nima problemov) in malo mešala. Eno vrečko sta že pojedla (nisem prav dobro pogledala, ko sem kupovala  sram ) in sta bila zadovoljna. Dajat jima ločeno hrano bi bil hud problem, ker najraje jesta iz skledice od unga tadruzga  Evil

No, zdaj pa nazaj k piškotom - pečica je takoooo zastražena, da se ne bojo upali ven  veselje
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #61 : sobota, 19.12.2009 : 13:54:27 »

Samo sporočila bi moonbeam, da Meli ni izključno navezan na heavy metal - pravkar smo skupaj peli White Christnas Bing Crosby, Meli in jaz (Meli pa posebej doživeto pri dolgih notah, ouuuuuIIIIIIIII oouuuuuuuIIIIIIIIIIIII) 

Če bi še Župo imeli, bi lahko denar služili s turnejami Grin Grin Grin

Mila ne poje z nami, ona je še vedno prepričana, da je moje petje povzročeno z kakšno težko bolečino, in me zaskrbljeno opazuje s police z telefonom, če bo treba brž klicat na urgenco
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #62 : sobota, 19.12.2009 : 15:28:46 »

........ Dajat jima ločeno hrano bi bil hud problem, ker najraje jesta iz skledice od unga tadruzga  Evil

Cats - noben problem votsouever: Meliju daš hrano v Milino skledico in obratno - pa je rešeno! Grin
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #63 : sobota, 19.12.2009 : 16:16:52 »


Mila ne poje z nami, ona je še vedno prepričana, da je moje petje povzročeno z kakšno težko bolečino, in me zaskrbljeno opazuje s police z telefonom, če bo treba brž klicat na urgenco
Pa dobro no, a lahko pri vaši hiši že enkrat za zmeraj nehate prihično maltretirat ubogo senzibilno intelektualko? (na Milo mislim, da ne bi bilo nesporazumov  Evil
Logiran

Unikatne tablice in portretki
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #64 : sobota, 19.12.2009 : 22:27:39 »

Samo sporočila bi moonbeam, da Meli ni izključno navezan na heavy metal - pravkar smo skupaj peli White Christnas Bing Crosby, Meli in jaz (Meli pa posebej doživeto pri dolgih notah, ouuuuuIIIIIIIII oouuuuuuuIIIIIIIIIIIII) 

Wow Neli, dobro si si izbral. Čeprav vsi vemo, o čem ti sanjaš  Wink Evil
Upam, da boste rešili problem s prebavo  Kiss
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #65 : sreda, 23.12.2009 : 19:38:35 »

Pri nas ni nikoli dolgčas.

Že nekaj časa se omare čudežno same od sebe odpirajo in zapirajo  Shocked No, včeraj so duhci dobili imena: Meli odpre omaro, gre not, potem pa Mila popolnoma slučajno gre mim, še bolj slučajno brcne vrata z ritjo in še najbolj slučajno gre stran, ko se vrata zaprejo, on pa tuli iz omare.  Evil

Danes sta oba želela ždet meni v naročju, med tem ko sedim na stranišču. Meli je prvi skočil in zapolnil kapacitete, ona ga je tepla s taco, on njo nazaj, jaz pa imam kolena cela izčrtana k trgovski papir  Angry Grin

Pri peki je Meli na sploh jako uporaben - spretna slaščičarka mora imet oči na hrbtu, riti in podplatih istočasno, ker če ne, pade čez zvito postavljene ovire  Roll Eyes ta maček ima res nepremagljiv smisel za postavljanje točno v točko, kam misliš v naslednjem delcu sekunde stopit. Nekega dne ne bom več pisala na forumu ker bom ali a) padla in zlomila vrat ali pa b) stopila njemu na kakšen ekstremitet in posledično končala na konzervatorskem, kjer me bodo poskusili sestaviti nazaj iz miljona malih koščkov  Grin
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #66 : sreda, 23.12.2009 : 21:10:06 »


Danes sta oba želela ždet meni v naročju, med tem ko sedim na stranišču. Meli je prvi skočil in zapolnil kapacitete, ona ga je tepla s taco, on njo nazaj, jaz pa imam kolena cela izčrtana k trgovski papir  Angry Grin



HAHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHHAHAH
 Grin Evil  Grin Evil

Se zdajle kar jokam od smeha.....vi ste same face tam. Cisto verjamem da vam nikoli ni dolgcajt.

Vzorci na nogah pa so baje zadnji modni trend....so nadomestek tattoojev  Tongue Evil Grin




Logiran
bvovk
rad pišem
****
Sporočil: 410


« Odgovor #67 : četrtek, 24.12.2009 : 10:21:55 »

Pri nas ni nikoli dolgčas.
Danes sta oba želela ždet meni v naročju, med tem ko sedim na stranišču.

pri nas to dela Nežka, še posebej zjutraj, ko se dobrika za zajtrk  Grin
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #68 : četrtek, 24.12.2009 : 10:29:06 »

Cats, welcome to the club!
To je pr nas stalno. A se da kakat tud brez oranžnega mačka v naročju? Sm že pozabila, haha .
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #69 : četrtek, 24.12.2009 : 10:38:15 »

Najbolj smešno je bilo, še v Mila Only časih, da sem jaz to začela jemat, kot samoumevno, obiski pa večinoma niso bili obveščeni o lokalnih navadah. Ko bi kdo (najraje ženske) šel v kopalnico, bi Mila šla zraven in bi se čez pol minute slišalo  "Aaaaaaaaa! Pridi in vzemo jo stran!!!!"

Meli je šele včeraj pogruntal, kako zabavno je to početje, in zdaj so težave, ker se gospa počutijo prizadeti zaradi vtikanja v njene posebne privilegije  Evil
Logiran
bvovk
rad pišem
****
Sporočil: 410


« Odgovor #70 : četrtek, 24.12.2009 : 10:41:59 »

si kar predstavljam reakcijo obiskov. namesto da bi bili veseli, da jim nekdo greje kolena 
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #71 : četrtek, 24.12.2009 : 10:45:14 »

A se da kakat tud brez oranžnega maèka v naroèju?

Ja, se da. S crnobelim Tongue Roll Eyes
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #72 : četrtek, 24.12.2009 : 10:46:14 »

Cats, a da pa v onih prostorih daš noge narazen, pa se vsak zbaše na eno stegno - a to pa ne bi šlo? Grin Tongue
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #73 : četrtek, 24.12.2009 : 11:00:38 »

Cats, welcome to the club!
To je pr nas stalno. A se da kakat tud brez oranžnega mačka v naročju? Sm že pozabila, haha .
Seveda se da. Mi kakamo s tigrastim. Tongue
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #74 : četrtek, 24.12.2009 : 12:06:03 »



Saj pri nas gremo tudi vsi skupaj vedno na stranisce...1 dvonozec in 5 stirinozcev, a odkar jih je toliko, so pogruntali, da niti v sanjah ni mozno, da se vsi naguzijo v narocje...tako da zdaj dva zdita na robu od kadi, en na pokrovi od macjega wcja, en na umivalniku in en v narocju  Grin Cheesy Evil


Noge pa tako ostanejo cele  Tongue Evil

Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 198   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Meli, sonček zlati in Muš, tretji mušketir
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines