mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 16:31:00

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Meli, sonček zlati in Muš, tretji mušketir
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 198   Dol
Natisni
Avtor Tema: Meli, sonček zlati in Muš, tretji mušketir  (Prebrano 418282 krat)
0 članov in 6 gostov pregleduje to temo.
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #90 : torek, 05.01.2010 : 00:28:40 »

 Kiss  Zgleda kot en marelični knedl  Tongue   
Super ste in čestitke, da ste zdržali tako dolgo, ko pa tako sili ven  Roll Eyes  Se mu prav vidi, kako trpi  Lips Sealed Pa da ne govorimo o suhi orehovi potici. A bo kdaj pravice za mačke na tem svatu, da jim bo postreženo s svežo, sočno potico  Cool. Sindikati se bodo sigurno spet pritožili  Evil   
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #91 : torek, 05.01.2010 : 00:31:33 »

Kiss  Zgleda kot en marelični knedl  Tongue   

 

Že vidim reklamo za TV oddajo: "Marelični cmoki z Melijem v nedeljo zvečer"  Wink
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #92 : torek, 05.01.2010 : 00:42:15 »

Saj potica je bila še čist v redu - vsaj preden je polizal nadev in pustil poslinjeno testo  Roll Eyes pa samo minutko sem pustila krožnik nenadzorovan  Angry
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #93 : torek, 05.01.2010 : 00:58:10 »

  Sindikati se bodo sigurno spet pritožili  Evil   

Itak! Namreč, nihče ni nikjer omenil ROZIN  Evil in suha stara potica brez rozin je pa čist N-Č vredna (beri, nobenga rozinolova za rekreacijo, n-č). Za prijavo je dobra, pa za n-č drugega.
IN - zakaj glih potica, ste se vprašale, spoštovane? Zakaj - ja zato, ker druzga NI blo  Angry Sploh pa ne Torte  Angry

In še nekaj, tale gospa plemenita C. je včeraj dokazala, da zna šarmirat vse naokoli po svetu, samo domačih ne  Huh  Mojo je totalno očarala s polno škatlo enih (baje) noro dobrih briketov, pa še z vijolčastim Perotom, ki ga midva z M. niti taknit ne smeva, ker ga je C. prinesla "samo Zanjo"  jezen , našga Čohalnega Tavelikega je pa s potresi čist omrežla  .
A je kdo pomislil, kaj je pa Ona doma pustila, a?  Shocked
Bogi kolega Meli je doma sam samcat gladoval ... ja, valjda, da se je potem na potico spravil, revež sestradani  Shocked ; Mila pa ... od švohosti niti tolk moči nima, da bi se kaj pritožla, revca lačna osamljena.
Evo, kam gre ta svet!

Dragi kolega Meli, svaka ti čast, da si zdržal tele mučne ure in dni in kar 2 meseca! Čestitam  Cheesy
Sindikalni kolega F.
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #94 : torek, 05.01.2010 : 01:01:58 »

PS. Pa še nekaj, spoštovana Šarmantna gospa C.
A ste vi že slučajno kdaj slišali za budistične peščene mandale, ali za zenovske peščene vrtove?
A še niste? butnglavc ... se mi je kar zdel, ja ...  Evil
No, pol pa taprvo kakšno knjigo o umetnosti v roke vzamte, preden za dizajnersko zeleno smetišnico poprimete  Evil
Logiran

Unikatne tablice in portretki
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #95 : torek, 05.01.2010 : 08:51:34 »

Aha, sem vedela, da bodo litanije od sindikalistov  Evil MKM (marelicni knedl meli) ne se pustiti zmesti. Za obletnico se res torta spodobi. Postrezena suha potica, verjetno specena za silvestra  Shocked ne steje. Naj ti bo vsaj danes kroznik bolj oblozen  Wink
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #96 : torek, 05.01.2010 : 08:58:02 »

Postrezena suha potica, verjetno specena za silvestra Shocked 

Če ni bla spečena že za božič in so jo zato zdaj Meliju nastavli  Undecided
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #97 : torek, 05.01.2010 : 09:35:12 »

Poglejte no ta sindikat, kako se zdaj repenči - ko pa je bil v nedeljo osebno vprašan, če so kakšni problemi, se je delal mutavega in šel za peč spat  Tongue

Potice pa ni več  Cry
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #98 : torek, 05.01.2010 : 09:46:16 »

A da je bla bozicna potica  Shocked OMG. to bo sele imel sindikat, kaj za povedat. MKM   Wink
Logiran
bvovk
rad pišem
****
Sporočil: 410


« Odgovor #99 : torek, 05.01.2010 : 13:11:11 »

ubogi Kralj Ljudskih Src že dva meseca takole trpi in gloda suho potico   Undecided
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #100 : petek, 08.01.2010 : 22:39:46 »

Tale sneg v Meliju zbudi vse tiste starodavne mačje nagone: globoko željo po življenju na prostem, spanju v mrzlem in mokrem, prehranjevanju iz smetnjakov, enosmernih ulic naj niti ne omenjam...

Nda. V resnici se pa ne premakne s kavča, kjer z veliko vnemo greje moja stopala in se nastavlja v vse mogoče in nemogoče čohalne poze Kiss Slika je posneta z mobitelom, ker zaradi vidnih razlogov ne morem iti po aparat Wink



[attachment deleted by admin]
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #101 : petek, 08.01.2010 : 22:58:14 »

Oooo, kakšen fin nožni mufek imaste pri vas Kiss
Logiran
missysb
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.096


« Odgovor #102 : petek, 08.01.2010 : 23:07:14 »

Ijoooooooooooooooj, kičurina živa!
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #103 : sobota, 09.01.2010 : 12:41:04 »

lahko je tebi, Cats, ka maš Melija - jst si moram pa volnene štumfe natikat čez najlonke in tanavadne tadebele štumfe.... Undecided
 Kiss
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #104 : sobota, 09.01.2010 : 13:13:27 »

Ja, lubica, saj ti je bil tam, čist blizu, ti pa N-Č  Roll Eyes Razen tega, mora tudi on za življenje zaslužit, taki so cajti  Cool

A na uni sliki, kjer mi roko hoče pogoltnit, tam ga ne bi mela, a ne, da ne?  Tongue
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 198   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Meli, sonček zlati in Muš, tretji mušketir
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines