mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 18:13:29

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Meli, sonček zlati in Muš, tretji mušketir
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 198   Dol
Natisni
Avtor Tema: Meli, sonček zlati in Muš, tretji mušketir  (Prebrano 418336 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Rnata
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 211


WWW
« Odgovor #105 : sobota, 09.01.2010 : 13:44:03 »

Iiii, a tale slikca v avatarju je pa delo mameF?
Zelo lepa!
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #106 : sobota, 09.01.2010 : 22:25:06 »


A na uni sliki, kjer mi roko hoče pogoltnit, tam ga ne bi mela, a ne, da ne?  Tongue

No, pretiravat tudi ni treba  stop
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #107 : nedelja, 10.01.2010 : 12:37:49 »

Meli je jako nečimrna zver  Cool in si je zadnje čase omislil, da se je treba kar se da pogosto česat. Beseda česat v njegovem omejenem vokabularju ima čisto določen pomen in se izvajalec del in uslug mora strogo držat definicije, ker se vsako najmanjše odstopanje ostro kaznuje  Evil Prepovedano je marsikaj, še dodaten kup reči ni ravno priporočljiv, če nimate dobrega zdravstvenega zavarovanja  Wink Ampak česanje je žur, o da, in je totalno navdušen, ko se spomni, da bi se lahko malo šla frizerja.

Ponavadi gre za mano v kopalnico in skoči na pralni stroj (to je pri nas ukaz, da je treba vse drugo pustiti in se posvetiti mačji lepoti  Kiss ), toda danes je prekosil samega sebe in mi kar prinesel glavnik  Cool

Skratka, česalni salon je delal kar nekaj časa, na splošno veselje udeležencev  veselje Mila je izvajala zunanjo kontrolo kvalitete in med tem skrbela, da nas ne napadejo pobesneli psi s stopnišča (beri: neko mlečnozobo ščene je zalajalo pri dvigalu).

Zdaj so pa vsi zadovoljni, počesani lepotec je od naporov omagal kar na licu mesta, ona se je pa z zadnjimi atomi moči odvlekla do postelje.

Strašno, kako v tem krutem svetu mačke trpijo, pa še ob nedeljah  Angry Angry Angry KLIK
Logiran
missysb
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.096


« Odgovor #108 : nedelja, 10.01.2010 : 12:41:31 »

 Grin Grin Grin Kiss Kiss Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #109 : nedelja, 10.01.2010 : 13:01:59 »

  Melija za Premierja!  Kiss Kiss Kiss

Poslušaj, Cats, ampak ne morem, da si ne bi predstavljala, kako MILA počeše kakšnega majhnega belega višavca pred vrati  Evil Grin Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #110 : nedelja, 10.01.2010 : 13:13:22 »

Oh, Mila si že od nekdaj želi, da bi se ukvarjala z dizajniranjem kur in terjerjev
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #111 : nedelja, 10.01.2010 : 15:21:45 »

Melija za Premierja! Kiss Kiss Kiss


Podpis! Nujno rabimo še Premierja, če imamo že PreCednico. Cheesy

Seveda je Meli tudi vnaprešnji zmagovalec naslednjega foto-natečaja "Frizura leta". Wink Kiss Kiss
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #112 : nedelja, 10.01.2010 : 19:47:57 »

In seveda mora biti naš Premier najlepši - kar Meli, po odličnem frizerskem tretmaju itak da je Grin (amoak zato še ni barbika Wink )
Logiran

Unikatne tablice in portretki
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #113 : nedelja, 10.01.2010 : 20:39:56 »

o Cats, kakšno u ibr simpatično frizerajsko poročanje! Meli  Kiss Kiss
in seveda  Kiss tudi Mili za pozorno kontrolo situacije!
 Grin
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #114 : nedelja, 10.01.2010 : 20:55:09 »

 
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #115 : torek, 12.01.2010 : 08:20:30 »

Meli, ti si car!! Sem v službi in ne smem preveč naglas režat Evil Evil
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #116 : petek, 15.01.2010 : 11:01:14 »

Sporočamo alexx, da so igrače ful špas in, da se nekateri z njimi ukvarjajo, dokler niso čist upehani  Tongue , nekateri pa raje od daleč opazujejo spektakel in zavijajo z očmi nad zabavo pritlehnih množic  Roll Eyes

Nadalje, sporočamo vesoljnemu občinstvu, da je Meli pred pričami dokazal, da med ušesi ima nekaj več, kot le žičko, ki ju skupaj drži  Kiss Kiss in samostojno, brez pomoči, rešil uganke iz intelektualne table za mačje genialce  Cool Cool Cool Mogoče je pa res, kaj pravi Milin - da je naš Meli dejansko tako globok, da ga mi navadni plitvi osebki sploh ne moremo dojet  Evil

Sporočamo tudi spoštovanima in dragima obiskovalcema, da sta dobrodošla kadarkoli, ker flajštrov imamo dovolj, za tiste pošastno dobre sladkarije bom malo pri Fickotovih polobirala 

Slike bodo takoj, ko se ustvarijo pogoji zanj, ker nosilko aparata hudičevo boli sprožilna roka in za enkrat težko naredi kaj več, kot kakšen zmazek. Starost je lepa čednost al kako že rečejo, to bo.  Wink
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #117 : sobota, 16.01.2010 : 15:54:28 »

Meliju se zgleda intelekt kar malce popravi, ko je v pravi družbi (Gorenjcev, seveda!).  Evil

Obiski se zahvaljujejo za prijazno re-povabilo in sporočajo, da pridejo spet, ko se jim rane zacelijo!  Cool 
Logiran
bvovk
rad pišem
****
Sporočil: 410


« Odgovor #118 : ponedeljek, 18.01.2010 : 18:03:33 »

iskreno priznam, da morda nisem prebrala čisto vsakega poročila od prve Sončkove teme dalje, me pa vseeno blazno zanima, kdo je sploh začel širit te nesramne govorice o tem, da je Meli... khm, kako bi rekla... umsko prikrajšan oz. intelektualno omejen?   Angry
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #119 : ponedeljek, 18.01.2010 : 20:49:26 »

iskreno priznam, da morda nisem prebrala čisto vsakega poročila od prve Sončkove teme dalje, me pa vseeno blazno zanima, kdo je sploh začel širit te nesramne govorice o tem, da je Meli... khm, kako bi rekla... umsko prikrajšan oz. intelektualno omejen?   Angry

Mila  Roll Eyes
Logiran
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 198   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Meli, sonček zlati in Muš, tretji mušketir
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines