mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 15:28:01

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Meli, sonček zlati in Muš, tretji mušketir
Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 198   Dol
Natisni
Avtor Tema: Meli, sonček zlati in Muš, tretji mušketir  (Prebrano 418242 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #150 : sobota, 06.02.2010 : 20:01:38 »

Cats, a ti veš, da na inteligenco pomembno vpliva tudi samopodoba? Tvoj Meli po vsem napisanem ne more priti niti na pozitivno ničlo, no Angry
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #151 : sobota, 06.02.2010 : 21:28:04 »

Hohoho, TOLE si preberite, dame in gospodje  Vse drži k pribito, za čisto tazadnji del raziskave so stoprocentno našega Melija intervjuirali  Grin
cats,  Afro bravo
Ampak s tem zadnjim odstavkom:"Živalim so predse postavili dve vrvici, na eno vrvico je bila privezana hrana, na drugo pa nič. Mačke se povečini niso znale pravilno odločiti" se pa N-Č ne strinjam. Ok, Meli, bi se ziher pravilno odločil, ampak kaj pa tiste revce, ki so na dieti, pa morajo več športat kot jest, za njih bi bla prazna vrvica "pravilna" odločitev, a ne Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #152 : nedelja, 07.02.2010 : 15:53:50 »

Počesat Melija postaja vse bolj in bolj zahtevna naloga. Po glavi, pod vratom in po hrbtu - to še gre, toda po trebuhu ali buhnedaj okrog riti - groza!!  Shocked Ugotovila sem, da je manj popadljiv  Evil, ko se frizirava v kopalnici, ker so zadnji poizkusi v dnevni sobi bili dokaj klavrni (za njegovo lepoto) in boleči (predvsem zame).

Včeraj sva se v kopalnici česala kar nekaj časa, uspelo mi je odstraniti par vozlov, in sem - naivna kokoš  Roll Eyes - pomislila, da bo vsak dan boljše. Jea, rajt  Roll Eyes Roll Eyes Rezultati današnjega friziranja so bili takšni:



Kar verjetno ni čudno, glede na kartico, ki so mu jo pisali SORODNIKI - pravijo, da ga ful pogrešajo, najbolj pa za pretepe in kravale  Cool
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #153 : nedelja, 07.02.2010 : 16:04:20 »

Kaj pa če bi ga probala namontirat na tisto njemu omiljeno reč za ometat prah? Mogoče od same sreče, da je z njo, ne bi porajtal, da ga česaš Tongue
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #154 : nedelja, 07.02.2010 : 16:13:45 »

Rezultati današnjega friziranja so bili takšni:

Saj ni čudno... namesto, da bi se posvetila njemu in česanju si raje raztrgala rolco papirja in ko si se mu končno posvetila si ga ranila do krvi  Angry Roll Eyes


Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #155 : nedelja, 07.02.2010 : 16:41:32 »

Babi smotani miskica, N-Č ne pomaga, ko ga zagrabi ubijalski đir, se lahko na glavo postaviš pa z zrezki mahaš (izprobano) (no, un del z zrezki), ne porajta absolutno nobene reči.

A veš, Rossy, kako fajn je sprostit malo nakopičene negativne emocije, pa magari na rolci - bi mogla še ti kdaj probat Wink Tongue
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #156 : nedelja, 07.02.2010 : 17:34:31 »

Cats, jaz sem za Jakoba kupila glavnik z daljšimi in redkejšimi zobmi (no, v bistvu ima zaklopko, s katero lahko polovico zob potegneš navzgor ali spustiš dol, se pravi, narediš 1x gostejši ali 1x redkejši glavnik, po želji.) Tudi redkejši je še vedno dovolj gost, da  zelo fajn počeše, tudi vozle. Jakob se sedaj prvič z veseljem češe, ko sem imela takšnega kot ti (gostega), sem bila precej poklana. (So me mulci v šoli spraševali, če sem jaz skrivaj  tudi emo pa kaj za ene probleme imam.) Aja, pa pri nas ful pali nagrada na koncu (rozinica pasje konzerve, edino, na kar pada), zanjo bi šel vsaj še trikrat čez vse.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #157 : nedelja, 07.02.2010 : 21:06:12 »

 Angry Joooj, Cats, ti pa res ne štekaš, da bi bil Meli rad RASTA Man za pusta. In zdaj mu boš s temi smotanimi glavniki vse plane prekrižala  Evil Tongue
 ... in še nekaj, takole igračkanje z WC papirjem ni pa čisto nič ekološko in še manj vzgojno za mladino   
Logiran

Unikatne tablice in portretki
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #158 : nedelja, 07.02.2010 : 22:03:21 »

Ja Cats, kaj pa če ga zamotiš s kakšnim flisastim puloverjem ali dekco Evil
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #159 : nedelja, 07.02.2010 : 22:06:15 »

 
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #160 : nedelja, 07.02.2010 : 22:34:52 »

sančo, kaj pa, če bi ti bila tolk prijazna, kolk si lepa in slikala tole zadevo? Čisto da vidim, o čem zavraga govoriš?  sram

Ja, ja, kako lepo se je smejat nesreči drugih...  Tongue Tongue Tongue
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #161 : nedelja, 07.02.2010 : 23:19:30 »

Majke ti, cats, pa ti si mi fenomenalna ...
Če bi bila jaz tolk tehnično nadarjena ali vsaj zainteresirana, kolikor sem pismena, bi imel sedaj že celo fotogalerijo mojih žvali gor, server bi delall še trikrat počasneje,  saj bom enkrat si vzela čas, obljubim, ampak ne glih zdaj, ko sem sredi pisanja dveh člankov, no ...
Ej, ampak imam pa idejo, glavnik je čisto enostaven in če se prav spomnim, dokaj poceni, tam okoli 10,  mejd in čajna, kupljen pa v trgovini ene od privat klinik na Viču, tam blizu unih   prijaznih bulijev. A pogledam, če ga še imajo, in ti ga pošljem, ti pa nakažeš v zameno za horjulčke, če pa ti ne bo ustrezal, pa ga pošlješ nazaj? Lahko pa ti za malo posodim Jakobovega ...
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #162 : nedelja, 07.02.2010 : 23:32:32 »

Sam tole mi povej - a si tud ti blond? Grin

No, glede glavnika: če ti ni odveč, prosim za predlagano varianto a). Boš povedala, koliko dinčijev je, kam pošljem tebi in kam Horjulčkom. Oziroma to zadnje ni treba Cheesy Če pa ne bo v redu, ga bom ali dala na licitacije ali podarila kakšni mačkarici v stiski ali pa Meliju v glavo vrgla, ko ga bo naslednjič pičilo Kiss

Pa ene une azbestne rokavice si moram nabavit, kakšne imajo steklarji za vlečt steklo iz peči, pa bo  Evil
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #163 : nedelja, 07.02.2010 : 23:37:11 »

maaaarija, Cats, kašne pa ti pohaš  Cheesy Grin Grin ...a si na baldrijanu a kva?! Roll Eyes Tongue
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #164 : nedelja, 07.02.2010 : 23:41:14 »

Lahko ga pošlješ tudi nazaj, ker pri nas dela čudeže. Nobenega vozla več, pa Jakob prede ko megačebelica.
Grem pogledat ta teden, če še imajo, če ne, bom zatežila, naj naročijo.
Ja, sem Melijeva sorodnica, pa nobeni papirji pri tem ne pomagajo, zato si lahko tisto slavno raziskovo od včeraj nekam vtaknejo. (Kaj pa, če te Meli bere? Sve se vrati, sve se plati ...)
Logiran
Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 198   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Meli, sonček zlati in Muš, tretji mušketir
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines