mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 14:09:12

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Meli, sonček zlati in Muš, tretji mušketir
Strani: 1 ... 37 38 39 40 41 [42] 43 44 45 46 47 ... 198   Dol
Natisni
Avtor Tema: Meli, sonček zlati in Muš, tretji mušketir  (Prebrano 418184 krat)
0 članov in 11 gostov pregleduje to temo.
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #615 : nedelja, 03.10.2010 : 23:15:36 »

Jakob, pujs gromozanski debeli,   se spravi v tamali wc, čisto na rob, tako da ima rit seveda zunaj. In mu uspe pogosto spustit smrdečo kako direkt na ploščice. In me ful čukasto gleda, ko kolnem ko  največji prostak. Kaj sitnarim, saj je čepel v wc-ju, a ne? Potem pa še redoljubno popraska po ploščicah.  butnglavc
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #616 : ponedeljek, 04.10.2010 : 07:57:33 »

Tole je pa tudi moja debelajska delala. Odkar je pa še Pici in d haus pa vedno lepo skrije, kar je za skrit.
Packi naši dragi Tongue.
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #617 : torek, 05.10.2010 : 21:57:00 »

Feliway deluje.

Meli je od zadetosti jako pogumen in hodi za Milo na centimetrski razdalji. To posledično vleče za sabo pretepe, pihanje in ostalo šaro. Ampak vsaj med tem malo tečeta, se tolažim. Danes sta od samega obupa jedla tudi malo piščančje obare. Lulanje je pod kontrolo in tam, kjer mora bit.

Kaka pa še vedno zunaj, če ga prime, ko me ni doma. Ali mi s tem želi kaj sporočiti? Huh
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #618 : sreda, 06.10.2010 : 08:29:43 »

Itak Cool
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #619 : sreda, 06.10.2010 : 08:55:19 »

Kaka pa �e vedno zunaj, �e ga prime, ko me ni doma. Ali mi s tem �eli kaj sporo�iti? Huh


Ja, da se pokaka na tvojo odsotnost  Evil Grin



Mal se hecam....lahko, da se vedno malo protestira. Za njega je bil tole ocitno velik sok, ker te toliko casa ni bilo. Spremljaj pac standard...da ni zaprt, ali da ni kaka pretrda, da bi pac zaradi tega imel tezave in bi bilo odvajanje bolece. Mogoce ce preveris, da nima trdega spodnjega dela trebuha (zaprtost).

Ce pac ni fizicnih razlogov, samo se malo protestira in bo Feliway pomagal tudi pri tem. Mogoce mu lahko se malo baldrijana podtaknes, potem bo itak hodil okoli kot kak junkie  Evil

Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #620 : četrtek, 07.10.2010 : 09:51:57 »

Feliway deluje.

Meli je tolk pogumen, da si upa Mili rit vohat in lizat  Shocked ona mu pa celo pusti, da to počne, kakšno minuto ali dve in šele takrat pride do pretepa. Mili gre na otročje, zopet skače za vsako vrvico in trakcem, je bolj aktivna in boljše volje kot ponavadi.

Recept za kakanje v veceju sem odkrila čisto po naključju: če pomotoma (poudarjam: pomotoma!!) pozabiš lopatko za pesek ravno na vhodni rampi v stranišče, oziroma korak pred njim, se bo uporabnik najprej nekaj časa užaljeno oglašal, potem pa šel notri in opravil smrdeče opravilo tam, kjer bi tudi drugače moral.

Bomo videli, če je to prava strategija  Evil

Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #621 : četrtek, 07.10.2010 : 22:59:36 »

Cats, a veš, kaj ti Melhiad sporoča?
Da za žensko večno velja Adolfovo pravilo treh KKK: Küche, Kinder, Kirche.
Ne pa da skačeš okoli po nekih mednarodnih seminarjih in simpozijih. stop butnglavc
A ti še kaj ni jasno?
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #622 : četrtek, 07.10.2010 : 23:04:23 »

Za prvi K bi se strinjala, od drugega pa Melija zanima le Kinder jajček, tisto tretje mu je pa sploh enigma. Drugače pa ima prav, se bom kar kuhalnice držala do nadaljnjega  Afro
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #623 : petek, 08.10.2010 : 11:51:11 »

Joj Jana, dej hitr kakšne kuharske licitacije gor Evil Evil

Kar je rekla, je rekla Grin Grin
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #624 : sobota, 09.10.2010 : 19:24:53 »

Feliway deluje.

Mila hodi za Melijem in mu voha rit. Občasno mu tudi kakšno čez rit primaže, kar je do sedaj bila njegova domena, ona ga je v glavnem vedno mahnila bolj frontalno. Preganjata se in divjata, kar je tudi prav, ker ona mora hujšat, on pa itak ima višek enegrije, predvsem v čeljustih. Potem pa spita k ubita.  Kiss Kiss

Aja, pa kakal je danes po noči spet zunaj. Šit pa taka preprečevalna metoda in kdo jo je izmislil Angry
Logiran
enaNika
rad pišem
****
Sporočil: 312


« Odgovor #625 : sobota, 09.10.2010 : 20:51:59 »

Pri nas je pomagalo, da sem namesto originalnega mačjega stranišča (ki je razmeroma plitko) postavila velik plastični škaf, globok ene 25 cm. Vanj nasipam debelo plast peska (2 vreči hkrati), da je zadeva stabilna, in potem ni variante, da bi kateri držal tazadnjo ven med opravljanjem potrebe.
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #626 : sobota, 09.10.2010 : 21:02:01 »

No, tole bo naslednja stopnja. Pa bomo mi videli, kdo je bolj trmast  Evil

Včeraj mi je nekaj težil, ko sem pospravljala in sem mu okrog glave zavezala papirnat prtiček kot robec On je hodil okrog cel tak  Shocked Shocked ampak žal mi bo za vselej, da nisem slikala Miline face, ko ga je zagledala. Apsolutno ni vedela, kaj je to za ena šema pred njo in ga je gledala, kot bi ji v dnevno kr na lepem prišli vesoljci in pripeljali Alfa
Logiran
missysb
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.096


« Odgovor #627 : nedelja, 10.10.2010 : 09:56:41 »

Hahahahahaha... a njega si fotkala?
Logiran
vixi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 938



WWW
« Odgovor #628 : nedelja, 10.10.2010 : 10:29:53 »

Cats resno, poskusi z odprtim wcjem. Debeli mi je prišepnil, da noben prostoživeček, ki da kaj nase, ne bo šel srat v kabino. Samo mrtav pa ni tada. Saj Meli je bil zunanji včasih a ne?

Lupčke obema ritvohačema :*
Logiran

Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #629 : nedelja, 10.10.2010 : 12:03:12 »

missy, še njega nisem, preveč sem se režala  Evil

vixi, Meli da nase ogromno, saj je nečimren k satan, pa je celo leto hodil v pokrit wc, razen redkih izjem, ki so bile sad kratke pameti in ne straha pred škatlo (včasih ima preveč misli v glavi in pozabi, če je na poti v ali iz stranišča). No, tokrat me ni bilo skorajda en mesec doma in se je rit malo navadila drugačnega sporeda. Razen tega, Mila je tudi bila zunanja, pa je od prvega dneva navdušena nad pokritim wcjem, in se je kvečjemu zmrdovala nad navadnim pri moji mami, čeprav je sprejela še ta križ in se rezignirano udala v še en udarec nepravične usode  Angry Angry Angry

Trenutno se gresta šole - pobirata brikete iz možganske table in jih ganjata po sobi. En dejstvuje, drug kontrolira, pol se pa zamenjata. Ta Feliway je čudo, res
Logiran
Strani: 1 ... 37 38 39 40 41 [42] 43 44 45 46 47 ... 198   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Meli, sonček zlati in Muš, tretji mušketir
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines