mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 14:19:01

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  puzzle ...  |  Foto natečaji  |  foto "pes in blato"  |  Tema: foto natečaj "pes in blato" - finalni izbor fotografij
Anketa
Vprašanje: Izberite 5 fotografij, ki so po vašem mnenju najboljše.  (Anketa je zaprta: četrtek, 17.12.2009 : 18:34:07)
bina01 - 22 (9.8%)
bina02 - 3 (1.3%)
bina03 - 13 (5.8%)
dasika01 - 28 (12.4%)
dasika02 - 9 (4%)
dasika03 - 16 (7.1%)
ka_ty_a01 - 19 (8.4%)
leni01 - 18 (8%)
leni02 - 22 (9.8%)
leni03 - 7 (3.1%)
maja300001 - 12 (5.3%)
mesanka01 - 1 (0.4%)
mesanka02 - 5 (2.2%)
moonbeam01 - 16 (7.1%)
rossy01 - 3 (1.3%)
rossy02 - 1 (0.4%)
rossy03 - 8 (3.6%)
skogkatt01 - 2 (0.9%)
skogkatt02 - 15 (6.7%)
skogkatt03 - 5 (2.2%)
Vseh glasov: 51

Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: foto natečaj "pes in blato" - finalni izbor fotografij  (Prebrano 2483 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« : ponedeljek, 07.12.2009 : 18:34:07 »

Nagrade prispeva:

s prijatelji

Tokrat gremo brez predizbora kar direktno v finale Smiley

Na natečaj je prispelo samo 20 fotografij devetih uporabnic, zato bomo izvedli glasovanje brez predizbora.
Podelili bomo 10 nagrad: 1 po izboru Vide Klenovšek in 9 po izboru uporabnikov.

Kako glasujemo?


[li]Poglejte vse fotografije, ki so v temah:

- foto natečaj "pes in blato" - fotografije 1 (15 fotografij)
- foto natečaj "pes in blato" - fotografije 2 (5 fotografij)

Spodnji seznam (z majhnimi fotografijami in šiframi posameznih fotografij) služi preverjanju prave "šifre fotografije" med samim glasovanjem. Če niste sigurni, lahko ponovno pridete do vsake fotografije s klikom na fotografijo ali "šifro fotografije" (primer: bina01, bina02...). Po kliku boste prišli na ustrezno temo, kjer poiščete izbrano fotografijo.[/li]
[li]V zgornji anketi izberite pet (5) fotografij, ki so po vašem mnenju najboljše, ob njih naredite kljukice in kliknite "dodaj glas".
Šifre fotografij so razvrščene po abecedi in zaporedni številki, tako kot v spodnjem seznamu s fotografijami, da jih v seznamu za glasovanje lažje najdete.[/li]
[li]Vabljeni ste, da v tej temi utemeljite svoj izbor, saj lahko vaša utemeljitev pripomore k izboru zmagovalnih fotografij.[/li]
[li]Vsak lahko glasuje samo enkrat. Glasov se ne da popravljati, spreminjati ali dodajati. Če glasujete samo za eno fotografijo, kasneje ne morete dodati glasu še za drugo, tretjo...[/li]
[li]Za glasovanje je potrebno biti vsaj registriran član mojpes.neta in prijavljen na mojpesForum.[/li]
[li]Gre za delno tajno in delno javno glasovanje.[/li]
[li]Vse vaše utemeljitve bodo javne in bodo v primeru enakega števila glasov pri dveh ali več fotografijah v anketi v pomoč pri končni razvrstitvi nagrajenk.
Primer: Dve fotografiji imata enako število glasov, za eno od njiju je v temi navedena pozitivna ocena z utemeljitvijo, zakaj jo je uporabnik izbral kot eno izmed najboljših. Boljša uvrstitev bo pripadla fotografiji, za katero bo podana javna ocena in utemeljitev.
Ob utemeljitvi svojega izbora navedite oznako fotografije (primer: bina01, bina02...).
[/li]
[li]V primeru, da imata dve fotografiji tudi po upoštevanju utemeljitev vaših glasov enako "točk" (enako število glasov in enako število pozitivnih utemeljitev glasov), odloča o končni razvrstitvi komisija za izbor.[/li]
[li]Glasovanje poteka od objave ankete in te teme do četrtka, 17.12.2009 do 18:34 ure, ko se bodo javno pokazali ves čas sproti beleženi rezultati ankete.[/li]
[li]Nagrade dobijo vse sodelujoče članice za fotografije z največ doseženimi glasovi - od ene uporabnice samo ena fotografija. Tako vsaka uporabnica konkurira za eno nagrado po izboru uporabnikov.[/li]

Nagradni sklad:
strokovna nagrada po izboru Vide Klenovšek:
- knjiga 300 vprašanj o psih
nagrade po izboru uporabnikov:
1. nagrada: naramna torba (monostrap)
2. nagrada: torba za pas (specialna)
3. nagrada: večja denarnica za dokumente
4. nagrada: mojpes majčka L
5. nagrada: termovka
6. nagrada: torbica za pas
7. nagrada: torbica za notesnik
8. nagrada: kalkulator
9. nagrada: rutica za psa
Nagrad ne bo mogoče zamenjati za denar.
Po objavi rezultatov bomo nagrajenkam nagrade poslali po pošti.

Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #1 : ponedeljek, 07.12.2009 : 18:34:42 »


bina01

bina02

bina03

dasika01

dasika02

dasika03

ka_ty_a01

leni01

leni02

leni03

maja300001

mesanka01

mesanka02

moonbeam01

rossy01

rossy02

rossy03

skogkatt01

skogkatt02

skogkatt03

Prosim, da v to temo pišete samo svoje utemeljitve glasov, vse ostalo pa v temo "čvek".
Logiran

the_girl
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 996


« Odgovor #2 : ponedeljek, 07.12.2009 : 20:46:06 »

Tokrat čestitam predvsem dvema avtoricama fotografij: leni in dasika. Predvsem zato, ker sta psa konkretno blatna in so slike zelo posrečene Grin
Čestitke tudi ostalim, ki ste svoje pse spravili v blato in jih potem pridno čistili Wink
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #3 : ponedeljek, 07.12.2009 : 20:51:26 »

Se čist strinjam, pa tudi bina mi je všeč Smiley
Logiran

Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #4 : ponedeljek, 07.12.2009 : 20:56:40 »

Moja favoritka je slikca leni03 Cheesy, super mi je bina01 bravo, seveda sem glasovala tudi za prisrčnega Lonija Kiss, Grosupeljskega najdenčka - pod slikco rossy03, za majo300001 in mešanko01!

Čestitke pa tudi vsem ostalim! Cheesy
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #5 : ponedeljek, 07.12.2009 : 21:09:39 »

Odločitev je bila zelo težka, na koncu sem se odločila za sledeče:

leni01 - zelo posrečena fotografija z veliko blata in ostrim objektom ter rahlo zamegljenim ozadjem (pa še tisti kužkov zobek, ki se vidi, je prav super - tako čist v primerjavi z blatom Grin )

dasika01 - ta mi je takoj padla v oči, ker je taka dinamična in se dobro vidi, kako 'pošast' uživa

skogkatt03 - že komentar fotografije pove vse Wink

moonbeam01 - zelo izvirna

Glasovala pa sem še za bina01.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #6 : torek, 08.12.2009 : 10:02:32 »

bina01 - ker ima tako lepo blaten jezik, pa tudi fotografija na splošno je dobra  Smiley
dasika01 - izredno "lepo" umazana "pošastka"  Cool
dasika03 - super fotka, lepo blatne Taje  Smiley  Kiss
leni01 - meni osebno najboljša fotografija, ostrina, motiv, barve...zmagovalna!  Cool
maja300001 - lepa fotografija, Lesi se res lepo sklada v okolje, lepi blatni škorenjčki  Smiley  Kiss

Tudi ostalim sodelujočim iskrene čestitke.  Wink
Logiran
kastelecu
rad pišem
****
Sporočil: 347


« Odgovor #7 : torek, 08.12.2009 : 11:49:07 »

dasika01 - moja favoritka, super fotka blatne jezne pošasti, ki se ji ni uspelo dokopati do krta
ka_ty_a01 - ste gledali film Predator? Kot Schwarzi, ko se cel premaže z blatom - super kamuflaža rottija  Grin Grin
maja300001 - zelo lepa fotografija škota z blatnimi nogavičkami, ki tiho, s sklonjenim pogledom hodi v pozno jesen. Enostavno lepo. Kiss
leni01 - fotka, ob kateri se lahko nasmejiš in raznežiš Kiss Smiley
skogkatt03 - tematika super ujeta, pa če ne zaradi drugega, že zaradi truda avtorice, da je poskušala to princesko spraviti v tisto umazanijo Grin
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #8 : sreda, 16.12.2009 : 21:39:42 »

Takole sem glasovala:

Moon - the best, pa predvsem zaradi res hude ideje, bravo
Leni 01 - krasen model, čista slika
Dasika 02 - tudi zelo lep model in lepa slika
Bina 03 - me je preveč spominjalo na mojo avšo Smiley
Katya 01 - najbolj svinjki pes, more dobiti točko Wink.
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  puzzle ...  |  Foto natečaji  |  foto "pes in blato"  |  Tema: foto natečaj "pes in blato" - finalni izbor fotografij
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines