mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 05:14:09

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Društva za zaščito živali  |  Tema: Društvo Hrtji svet Slovenije
Strani: 1 ... 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 ... 85   Dol
Natisni
Avtor Tema: Društvo Hrtji svet Slovenije  (Prebrano 300551 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #225 : ponedeljek, 27.02.2012 : 07:50:47 »

Moram napisat, ker mi ne gre iz glave. Včeraj smo spoznali Juliusa...ja, kako je pa to eno prisrčno bitje Cheesy! Hitro je pogruntal, kje so skriti priboljški in je kar hodil za mano, ter štulil šnofljo v moj žep Smiley Precej sproščen je bil tudi v pasji družbici!
Pa super skrbnike ima super
Logiran
Podencica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 651


« Odgovor #226 : ponedeljek, 27.02.2012 : 08:30:56 »

Ja, Julius itak osvoji vsakega, ki ga spozna ...pri meni je prespal vsaj eno noč, tako, da je tudi mickeno moj ...

Zelo sem vesela zanj, da smo ga potegnili iz zavetišča, saj glede na njegove nevrološke poškodbe, ki so posledica močnega udarca po glavi, pa potem še zaradi hudega vnetja v ustni votlini, ter seveda predvsem zaradi neprimernih bivalnih pogojev glede na njegovo stanje, ne verjamem, da bi v zavetišču sploh preživel. Morali smo se potruditi zanj, naredili smo vse potrebne preiskave (tudi magnetno resonanco), da smo dobili končno diagnozo in napoved za v naprej, opravili smo vse možne krvne teste (še čakamo na rezultate iz laboratorija v Italiji), trenutno zdravimo ustno votlino (zelo uspešno gre na bolje), zato verjamem, da bo to še en srečen hrtek, predvsem pa REŠEN JE. 

Ima super začasne skrbnike, ...pa zelo fajn hrtjo prijateljico.  veselje

Naš hrtji srček Julius ...

Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #227 : ponedeljek, 27.02.2012 : 09:21:08 »

Oooo, tegale junaka smo pa včeraj počohljali in ga občudovali.  Kiss Kiss Nisem pa vedela, da se oddaja. Srček zlati, brez težav boš osvojil pravo srce zate. Zato hitro v nov dom!  objem
Logiran
Podencica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 651


« Odgovor #228 : ponedeljek, 27.02.2012 : 09:54:56 »

Trenutno še ni na voljo za posvojitev, dokler ne dobimo končnih rezultatov krvi in ne zaključimo zdravljenja ustne votline.
 Cool
Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #229 : ponedeljek, 27.02.2012 : 18:05:44 »

 ljubezen
Logiran
Podencica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 651


« Odgovor #230 : ponedeljek, 27.02.2012 : 20:21:09 »

Galguerosi (lovci z galgi) so sramota za Španijo ...!!!!!! Lips Sealed

http://youtu.be/IhLSPrR_v6o
Logiran
Podencica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 651


« Odgovor #231 : ponedeljek, 27.02.2012 : 20:26:33 »

Človek ostane brez besed ...Sad Cry

http://youtu.be/YppCxZBnIFs
Logiran
Podencica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 651


« Odgovor #232 : ponedeljek, 27.02.2012 : 20:31:17 »

No ja, galgueros ...
http://youtu.be/A9lqS3aMjLA
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #233 : torek, 28.02.2012 : 00:42:00 »

Res ... brez besed Cry Cry

Na žalost ne razumem špansko, le malo italijansko, ma nekako se mi dozdeva, da je novinarka očitala galguerom slabo ravnanje, da so psi v tesnih prostorih, v temi, da imajo drisko, da je to mučenje ... Imam prav?
Kaj odgovarjajo oni na to? Lahko na kratko povzameš njihove besede, prosim?

Držim pesti za Juliusa Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Podencica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 651


« Odgovor #234 : sreda, 29.02.2012 : 09:17:53 »

Za tiste, ki ne razumemo Špansko. ...o zgornjih filmčkih ...

Novinarko zanima, kje imajo pse zaprte, kakšne imajo pogoje, ipd. Možje pa ji ponosno pripovedujejo, kako imajo "dobro" urejene bokse oz. prostor kjer psi prebivajo. V enem "boksu" je prostora za 6 psov. Ta prostor je poln pasjih iztebkov - novinarka omeni, da ima eden od psov drisko in ga pobara, če ne bi psa peljal k veterinarju, a ta ji odvrne da ne, da to ni nič takega.

V drugem filmčku je moški ZELO ponosen na svoja vrata, na svoj sistem zapiranja, kako ima dva psa zaprta. Novinarki tudi ponosno demonstrira in opisuje sam način odpiranja vrat. Novinarka mu omeni, da psi nimajo nobene svetlobe, a to moškega ne gane.


Sem brez nadaljnega komentarja!   Cry
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #235 : sreda, 29.02.2012 : 12:13:44 »

O, bog ... Sad
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Podencica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 651


« Odgovor #236 : sreda, 29.02.2012 : 15:38:17 »

Včeraj v oddaji O živalih in ljudeh lepa predstavitev našega posvojenčka - galga Rayota in njegove posvojiteljice Mateje ...Smiley
Oddajo si lahko ogledate tukaj (prvi prispevek):

http://tvslo.si/predvajaj/​o-zivalih-in-ljudeh-oddaja-tv-m​aribor/ava2.130148699/

Rayo ... Kiss
Logiran
Podencica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 651


« Odgovor #237 : četrtek, 01.03.2012 : 18:55:22 »

..:: MARY ::..







Spol: psička
Poležena: avgust 2007
Barva: črna s kančkom belega vzorca
Plečna višina: 66 cm
Teža: 28 kg

Mary je prav posebna psička. Posebna po svoji izredni pripadnosti, zaradi česar se je tako močno usedla v srce svojega trenerja, da je pripravljen zanjo odstopiti od ustaljene prakse (ki žal pomeni smrt) in ji omogočiti nadaljevanje življenja v posvojitvi. In kaj tako posebnega ima Mary za ponuditi? Je postavna upokojena tekačica, nežnega karakterja, ki gre lahko povsod in se razume z vsemi. Na zunaj dovolj zadržan hrt, ki pa svojo pravo naravo razkrije zgolj svojemu “človeku”. V svojem varnem okolju in z ljudmi, ki jih ima rada, postane skrajno ljubeča, crkljiva, navihana in celo razigrana. Mary bo z veseljem postala res samo vaš hrt in skupaj boste lahko delili prav poseben svet, znan samo vam.

Mary ima zgolj še mesec dni časa, da prepriča in najde novega lastnika, kateremu bo lahko poklonila svoje srce!

NA VPLJO ZA POSVOJITEV ...

www.hrtjisvet.org
info@hrtjisvet.org
Društvo HRTJI SVET Slovenije
Logiran
špela007tomaž
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 53


WWW
« Odgovor #238 : petek, 02.03.2012 : 13:28:16 »

kako to mislite mesec dni časa, za kaj? Kaj bo z njo,če je ne posvoji kdo?
Če jo drugače čaka smrt, jo vzamem jaz.....
Kontaktirajte me na: ****
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #239 : petek, 02.03.2012 : 14:27:52 »

špela007tomaž, samo zaradi tistega stavka jo vzameš, ali gre za premišljeno trajno posvojitev?

Društveni kontaktni podatki so vsepovsod objavljeni in bolje je, da jih kontaktiraš ti, če gre za resno posvojitev, kot da te oni lovijo okrog.
Logiran

Strani: 1 ... 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 ... 85   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Društva za zaščito živali  |  Tema: Društvo Hrtji svet Slovenije
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines