mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 16:59:35

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Absurd?!
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 9   Dol
Natisni
Avtor Tema: Absurd?!  (Prebrano 39842 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Klavdija
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 868


« : sobota, 12.12.2009 : 17:20:45 »

Niakr se ne čudimo, da smo z zaščito živali kjer smo. Predzadnji stavek še posebej veliko pove o razmišljanjih določenih ljudi....




Članek je bil objavljen v Štajerski tednik
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #1 : sobota, 12.12.2009 : 18:46:43 »

Brez besed  Undecided
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #2 : sobota, 12.12.2009 : 18:56:44 »

Zelo nesramno se ji zdi?
A res butnglavc?
Iz čigavega denarja pa stojijo po mestih nepotrebne fontane, pa kup enih drugih nepotrebnih zadev, s katerimi si lokalna in centralna oblast postavlja spomenika in postrani polni žepe? Pa kup občasno nepotrebne infrastrukture, pa predragih avtomobilov, orožja, pa še, pa še, pa še enkrat še.......?
Dam glavo preč, da jo tudi pri tem noben ni nič prašal! Ljudje pa še kar stradajo. Važn da mamo Patrie, s katerimi nakupom se je gotovo strinjala, gotov so jo prašal, če se strinja  butnglavc butnglavc butnglavc Koliko ljudi bi pa nasitil ves ta denar, pa še za živali bi kaj ostalo....
Verjetno je večji problem v tem, kaj se bo sedaj s to investicijo počelo in ali bo upravičila svoj obstoj. In ali je bila res vredna cel milijon in ali je tudi tukaj kdo kaj tlačil v svoj žep na strani. Jaz bi se prej kaj takega vprašala.
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #3 : sobota, 12.12.2009 : 18:58:08 »

Zakaj pa ona kot tako velika ljubiteljica ljudi ne sleče cunj iz svojega hrbta in izprazni svojega hladilnika in vsega skupaj ne podari pomoči potrebnim ljudem? Če je že taka samaritanka?

Sicer pa ja, spet razmišljanje ljudi na nepravi način, žal. Namesto da bi se ubadali s tem kam poniknejo miljarde za hudo slabo zgrajene avtoceste, kam ponikne denar na razpisih in podobno, je najlažje vzet živalim. One se ne morejo pritožit, ane?
Logiran
everlast
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 310


« Odgovor #4 : sobota, 12.12.2009 : 19:12:06 »

O, šit Angry Tole bi bilo treba prebutat in to orng jezen jezen

Ljudje gredo lahko delat, služb je zaenkrat dovolj, samo ne bi delali za 600€, čeprav je to bolje kot stradat in cuzat državo jezen
Živali pa same zase ne morejo poskrbet, ne morejo it delat in si same služit za jest za streho nad glavo.Mislim, za take jaz sploh nimam živcev, se lahko samo derem, pa še kakšno bunko lahko dobijo Angry
Prav rada bi jo srečala na cesti, hudiča babjega jezen
Logiran
Penny
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 302


WWW
« Odgovor #5 : sobota, 12.12.2009 : 19:23:01 »

Zaradi takih egoističnih nakladačic jaz veliko rajši darujem in bom tudi v prihodnje, ko bom bolj pri denarju, darovala za živali kot pa kakšni organizaciji za 'pomoč' ljudem. Še toliko rajši in toliko več, ko berem takšne nebuloze neke bjonde, ki sigurno živi, diha in s kruhom hrani tisto polovico ubogih sestradanih revežev.

Za novo leto ji pa želim ene par mikrosporičnih flekov po tej njeni blond glavi, da se bo mal na realna tla spustila   Evil

Preneumno  Roll Eyes
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #6 : sobota, 12.12.2009 : 19:29:28 »

Dokaj sramotni clanek za prebivalko neke kolikor toliko kulturne druzbe.  Angry Po mojem mnenju se po tem kako drzava in vecinsko prebivalstvo tretira zivali lahko doloci stopnjo civiliziranosti. Ker ce zacnemo razmisljati tako kot "velecenjena" novinarka, potem se lahko kar takoj pridruzimo kaksni Afriski drzavici..... po tem kako skrbijo za zivali, kar bi verjetno kaj kmalu za seboj potegnilo tudi odnos do soljudi.
Dolocene dele clanka sploh ne bom komentirala, ker dejansko ni kaj. Izjave so tako absurdne in ozkogledne, da se sprasujem ali ni zadeve napisala kaksna se ne polnoletna oseba (ceprav gospa na sliki izgleda se kar odrasla

lp
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #7 : sobota, 12.12.2009 : 19:34:52 »

Mene pa resno zanima, koliko je ta ženska v življenju naredila za ljudi. Tko, resno naredila, ne mislim tukaj vržene stare štumfe v Humano in kupit Unicefove voščilnice. Tako, zares - nakupila kruh in sestavine za golaž in šla pomagat v kuhinjo za reveže. Pomagala zidat bajto komu ki je brez strehe nad glavo. Se ponudila družini z brezposelnimi starši krit vse položnice ali nabavit vse šolske potrebščine in knjige za celo leto. Take resne, konkretne zadeve, in to redno prakticiranje, ne tiste geste za potešitev vesti enkrat pred prazniki.

Ker taki ki sami nič konkretnega ne počnejo so ponavadi najglasnejši pri tem, kako in komu bi morali pomagati drugi. Tisti ki sami konkretno delajo za en cilj ne bodo nikoli takole očitali ciljev drugim.
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #8 : sobota, 12.12.2009 : 19:36:32 »

Ja abusurd je  butnglavc porabiti par 100.000 €. Ko je na desettisoče ljudi na borzi, bi nekateri imeli referendum za referendumom. In koliko stane eden?  Tongue Ja, saj res ne potrebujemo azilov oz. zavetišč. Ampak kdaj in kje? Ko bi bili ljudje res ljudje. Ko bi bili odgovorni, ko in če .... Tukaj pa se na žalost konča  Angry  Jaz bi raje videla, da zavetišča v Mariboru ne bi bilo, da Gmajnice ne bi obstajale, da bi Polona lahko cel dan poležavala, .... Ja, nihče me nič ne vpraša  Evil  Ne ko grejo milijoni za nakup patrij, ne ko financiramo obnovo propadlih letališč in zakaj bi me moral kdo vprašati, če postavlja azil za živali? Kaj za vraga me CSD vpraša, ko podpira "pijančke" celo njihovo življenje, ko plačujejo odškodnine zaradi napak v sodstvu  Evil Evil IN ali je res absurd, če imajo zapuščene živali azil, ko imamo vendar osebke, ki bi za par € ali kak kozarček jim pognale šus v glavo in bi bila stvar rešena bruham

In res me zanima, če je Simona Meznarič sposobna pomagat vsaj ljudem?
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #9 : sobota, 12.12.2009 : 19:56:16 »

Mene pa zanima zakaj bo občina porabila 200.000€ za okrasitev našega ljubega mesta??!! Evil
Aja, pa še zanima me, zakaj nekateri ne dajo za kruh sosedom, namesto za peroksid, ki si ga zlijejo po glavi!? Evil Absurd! jezen Evil


Logiran
sessa
rad pišem
****
Sporočil: 447


« Odgovor #10 : sobota, 12.12.2009 : 20:09:44 »

O moooj bog Sad a bo kdo napisal kakšno pritožbo tudi za takšne kozlarije? Pa saj ženska dobesedno napeljuje ljudi in zavaja. Očitno ni videla kako so živali živele pred tem v mb-ju, ali pa ji preprosto dol visi. SRAMOTA.
Logiran
vixi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 938



WWW
« Odgovor #11 : sobota, 12.12.2009 : 20:12:46 »

Pridna Simonca, je napisala prosti spis o skakanju v luft.

Me zanima, če bi kaki človekoljubci skočili kam, če bi jaz  napisala kolumno o tem kako smo porabili 80.000.000 (80 milijonov) plus dodatnih par deset za opremo, za neko pediatrično kliniko, ker jaz pa nisem kak fan otrok in zakaj potem to že jaz rabim nujno? Zakaj pa so si ljudje navlekli otroke, če jih ne morejo nahranit in pozdravit in na počitnice peljat? Za kater luštrek bi to bil moj problem, ker gre pa tudi iz mojega žepa?

Jasno, da NE razmišljam čisto tako, ker bi to bilo precej imbecilno. No, približno tako imbecilno kot tistile podlistek zgoraj.


Naj se ji raje zatakne v grlu podatek kako se ravna z živalmi pri nas ali pa, najbolje, da se ji zatakne oliva iz martinija. Bo najmanj škode.
Logiran

Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #12 : sobota, 12.12.2009 : 20:21:26 »

Spoštovana gospa Simona,

jaz se pa strinjam z napisanim, da ne bi mogla bolj. Dobro ste jim zapeli, zanikrnim barabam, ki v tej krizi in vsesplošnem pomanjkanju mečejo denar stran na živali.

Predlagam vam, da v tem pravičnem boju naredite korak naprej. Pokažite ničvrednežem, ki jim je živalska dobrobit mar, kako je treba ravnati. Pokažite jim izpiske o tem, koliko ste v preteklem letu ali dveh nakazali za različne človekoljubne aktivnosti. Pripeljite jim priče, ki bodo povedali, kako ste jih odrešili bede in lakote. Zabijte jih v črno zemljo, tam kam sodijo, sodrga bedna.

SF-SN ali kakorkoli že,

C.
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #13 : sobota, 12.12.2009 : 20:24:52 »

vixi, moj podpis.

Cats, nisem ziher, da bi razumela ironijo...  Undecided Bi se ji še dobro zdelo, če bi tole dobila.  Roll Eyes
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #14 : sobota, 12.12.2009 : 20:59:42 »

OMG.Kakšno naklado pa ima tale "Štajerski tednik", a kdo ve? Me zanima, koliko ljudi je imelo priložnost prebrati to nebulozo. Angry
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 9   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Absurd?!
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines