mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 06:29:50

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Absurd?!
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9   Dol
Natisni
Avtor Tema: Absurd?!  (Prebrano 39847 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #30 : nedelja, 13.12.2009 : 16:43:47 »

Ne bo nobeden napisal replike na članek? Jaz sem, čeprav dvomim, da bo objavljen, pustimo se presenetiti. Dajte jih še vi zasut z meili, morda pa glavnemu uredniku in tej ženski le kapne, da je zaradi njunega brezrčnega gledanja na živja bitja  lahko še veš trpljenja.
Logiran
steva cenejac
odvisnež
*****
Sporočil: 542


« Odgovor #31 : ponedeljek, 14.12.2009 : 09:51:05 »

Hmm...

Kaj pa če je čarovnica napisala uvodnik po željah nekoga drugega. Recimo kakšnega iz kakšne občine, ki jim grejo stroški za živali tako v nos? Stil je enak - reveže imam, pa še njim ne moremo pomagat.

Logiran
lorry
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #32 : ponedeljek, 14.12.2009 : 11:08:32 »

Hm? Zanimivo, da Simonce "ne boli" to, koliko denarja bodo spet zapravili za razna pirotehnična sredstva, ki nas bodo "razveseljevala" za praznovanje...  Huh
Logiran
Bourbonka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 108


« Odgovor #33 : ponedeljek, 14.12.2009 : 11:49:17 »

Ja, ravno sem hotela reči. kaj pa ognjemeti? V par minutah toliko tsočakov v zrak...

Vedno, ko mi kdo reče, pa kaj daješ za živali, ne bi rajši za revne in lačne ljudi, pa ko bo revščina izginila...odgovorim, saj tega  ne bonikoli. Ljudje bodo vedno imeli lakoto in revščino, pa vojne, revolucije. In bodo nastradali, ker jih nikoli ne izuči. Mir in blaginja za človeštvo, tega ne bo nikoli.

Kaj imajo živali s tem?
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #34 : ponedeljek, 14.12.2009 : 12:04:33 »

Spoštovana gospa Simona,

jaz se pa strinjam z napisanim, da ne bi mogla bolj. Dobro ste jim zapeli, zanikrnim barabam, ki v tej krizi in vsesplošnem pomanjkanju mečejo denar stran na živali.

Predlagam vam, da v tem pravičnem boju naredite korak naprej. Pokažite ničvrednežem, ki jim je živalska dobrobit mar, kako je treba ravnati. Pokažite jim izpiske o tem, koliko ste v preteklem letu ali dveh nakazali za različne človekoljubne aktivnosti. Pripeljite jim priče, ki bodo povedali, kako ste jih odrešili bede in lakote. Zabijte jih v črno zemljo, tam kam sodijo, sodrga bedna.

SF-SN ali kakorkoli že,

C.

Mislim, bravo Cats, odgovor bi bil na mestu - se bojim, da bi to bilo preveč  trmoglavka butnglavc in ga ne bi razumela.
Zelo tipično za naš vzhod države (izhajam od tam in še danes srečujem isto sceno v zgrešenem razmišljanju o odnosu do živali), kar me žalosti sram. In, vse čestitke tistim, ki se na tistem koncu trudite kaj naredit.
Logiran
Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #35 : ponedeljek, 14.12.2009 : 12:58:21 »

Jaz ji ne bi pa prav ničesar pisala, sploh bi tale njen zmazek popolnoma ignorirala. Ženska prav išče prepir z ljubitelji živali, kar tudi 2x omeni (naj ne skačejo do stropa, naj ne skačejo po zraku). Človek takle kvazi članek napiše z nekim namenom in zdi se mi da je pri njen namen ta, da se bo nanjo usul plaz nasprotnikov njenega razmišljanja ona pa bo izpadla žrtev saj vendar ja ni napisala drugega kot, da ima rada ljudi.

Moje mnenje je, da je potrebno take iskalce pozornosti dobesedno zignorirati. Kdor je prebral uredu, če pa se bo zdaj nadaljevala polemika jo bo pa prebralo še več ljudi in kakšni se bodo celo strinjali z ljubiteljico ljudi.
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #36 : ponedeljek, 14.12.2009 : 13:10:47 »

Se kar strinjam s Sasenko...
Logiran
tincica
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 74


WWW
« Odgovor #37 : torek, 15.12.2009 : 08:59:28 »

Zdaj me je pa res lahko sram, da živim  v neposredni bližini Maribora, in da tu živijo tudi ljudje, ki so takega mnenja kot je tale gospa Simona. Namesto, da bi bili ljudje veseli, da se je končno po več  letih le nekaj naredilo, se nad tem še zmrdujejo.

Žalostno!
Logiran
bvovk
rad pišem
****
Sporočil: 410


« Odgovor #38 : sreda, 16.12.2009 : 10:35:52 »

tincica, ne sekiraj se. sem prepričana, da jih mamo tudi drugje po širni sloveniji dosti  Undecided
Logiran
deteljica
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.357


« Odgovor #39 : sreda, 16.12.2009 : 11:20:18 »

To ni nič novega. Veliko je ljudi, ki imajo dosti povedati  kako so lačni v Afriki, pa kolk je socialnih problemov, eni pa pse in mačke futrajo in jim igračke kupujejo. Tudi je veliko takih, ki se sprašujejo kako lahko koga skbijo ogrožene vrste, narava in okolje, ko gre ja za napredek v dobro ljudi pri kakšni načrtovani investiciji.
Tu se ne splača spuščati v debate, ker so lahko neskončne in zgolj na filozofski ravni predvsem pa nikoli n ebo enotneg atslišča- kot velja za večino stvari.

In ker se o tem ne da zmenit, odloča o kompromisu v določeni skupnosti zakonodaja. In slovenska zakonodaja trenutno določa,da mora biti na toliko in toliko predvidenih ljubljenčkov toliko in toliko zavetšč/a s takimi in takimi pogoji. Naloga vseh državljanov pa je, da se držijo zakonov in predpisov kot nekega minimuma. Nadgradnja pa so lahko še osebne moralne norme in stališča.

In v tem aspektu (osebnih norm inprepričanj) staja dejstvo, da nikomur ni prepovedano vsega svojega premoženja pokoloniti azilu za brezdomce ali vzeti domov 100 lačnih sirot iz Indije, al pa it za samaritanca, če je tako njegovo osebno prepričanje. Velja tudi za omenjeno gospo.


Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #40 : četrtek, 07.01.2010 : 00:25:30 »

Shit, sem gruntala, kam tole vtaknit, pa trije akterji v oddaji na linku niso ravno znane osebnosti, da bi spadali v tisto temo, se pa obnasajo tako grozljivo celo po tv, da me je odneslo direkt v tole temo, saj naslov prav pase k oddaji jezen butnglavc trmoglavka.

Dejansko je tole za butat z glavo v zid od danes pa vsaj do 31.12.2010 in si medtem srcno zeleti, da bi le kaksen pri brihtu vmes ukinil tako debilno oddajo.
Ni to ravno prvi primer briljiranja voditeljice in gostov. Obicajno ne gledam sploh, ker si vsaj malo sparam zivce, danes je pa link priletel mimo in ni slo drugace.

http://poptv.si/multimedia/imejte-jih-radi-23-12-2009.html
Logiran

frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #41 : četrtek, 07.01.2010 : 00:36:12 »

Ojoj... Lips Sealed Gledam šele 5 minut, ampak mislim, da bo dovolj.
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #42 : četrtek, 07.01.2010 : 00:36:36 »

 trmoglavka
Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #43 : četrtek, 07.01.2010 : 00:49:22 »

Jap, pogledano v Bajša/Ajšini temi, zdržala dobrih 5 minut, kot že rečeno  Shocked bruham
Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #44 : četrtek, 07.01.2010 : 09:57:55 »

 Shocked Shocked Shocked Shocked
 Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed
ne najdem besed....
KATASTROFA Angry
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Absurd?!
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines