mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 12:37:39

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Absurd?!
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9   Dol
Natisni
Avtor Tema: Absurd?!  (Prebrano 39833 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Li Mei
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 182


« Odgovor #90 : četrtek, 07.01.2010 : 18:14:11 »

Tudi njihove prejšnje oddaje niso bile nič boljše. Se spomnim kakšne je enkrat Fredi Miler ven metu  bruham Voditeljica se je tudi takrat tako božjastno smejala Huh.
Mene je zmotil tudi naslednji prispevek, ko je govorila frizerka. Da lahko psa za novo leto okrasimo z bleščicami. Kaj za vraga bodo psu bleščice  butnglavc ? Ampak to je že druga zgodba...

Upam, da bo čim več mailov romalo na njihov naslov!

Lp
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #91 : četrtek, 07.01.2010 : 18:41:24 »

Kristus...jaz sem zdržala do 14. minute, zdaj pa ne morem več. Grem jim pa mail pisat! Kaj takega pa še ne. Angry
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #92 : četrtek, 07.01.2010 : 20:25:40 »

Dvakrat sem delala prispevek s tole voditeljico, predlani pred koncem leta na temo pokanja in petard in lani, ko so prišli snemat pasjo šolo za azilaše.

Gost tam dejansko lahko pove KAR HOČE! Pri petardah mi sploh ni niti malo sugerirala, v kateri smeri naj predstavim zadevo, pri pasji šoli za azilaše pa je celo imela predlog - da bi naredili prispevek zato, da ljudi spodbudimo k posvajanju azilašev, češ "saj se da potem iz njih narediti vse kar hočemo". -*:Mislim halo, vse kar hočemo?? Privolila sem v sodelovanje izključno zaradi tega, da sem lahko povedala RAVNO NASPROTNO. Ampak če bi pa čvekala o tem, kako so posvojenci zvesti in hvaležni celo življenje, naprej pa še v grobu, bi bilo pa verjetno tudi ok.

Katarina
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #93 : četrtek, 07.01.2010 : 21:50:56 »

Dvakrat sem delala prispevek s tole voditeljico, predlani pred koncem leta na temo pokanja in petard in lani, ko so prišli snemat pasjo šolo za azilaše.

Gost tam dejansko lahko pove KAR HOČE! Pri petardah mi sploh ni niti malo sugerirala, v kateri smeri naj predstavim zadevo, pri pasji šoli za azilaše pa je celo imela predlog - da bi naredili prispevek zato, da ljudi spodbudimo k posvajanju azilašev, češ "saj se da potem iz njih narediti vse kar hočemo". -*:Mislim halo, vse kar hočemo?? Privolila sem v sodelovanje izključno zaradi tega, da sem lahko povedala RAVNO NASPROTNO. Ampak če bi pa čvekala o tem, kako so posvojenci zvesti in hvaležni celo življenje, naprej pa še v grobu, bi bilo pa verjetno tudi ok.

Katarina

Ta glede petard je bil poleg tega tudi edini prispevek do sedaj, ki sem si ga ogledala.
In, ja, si mi bila zelo čudna (se opravičujem, res)... Pa ne gre za to, kaj si povedala, gre za to, da si se mi zdela "zategnjena". Saj zdaj razumem, zakaj. Mi je popolnoma jasno, kako težko je narediti najboljše v takem shitu. No, samo kaj, ko se očitno nekaterih to ne prime glede na prejšnjo oddajo, kako ravnati, da bo živalim čimmanj stresno... zdaj pa omenjanje bleščic, kljub temu, da se je opozarjalo, kako ravnati, kako imeti živali pod kontrolo, zdaj nebloze o tem, kako živali harajo same naokrog, zraven histerično režanje ipd.
Sicer bi se tega komentarja mogoče morala vzdržati, samo meni se zdi voditeljica v vseh pogledih popolnoma počena.
Logiran
Houdini
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.128


WWW
« Odgovor #94 : četrtek, 07.01.2010 : 22:19:29 »

Sem si šla potem na njihovi strani na hitro par odaj pogeldat in je tako, da so nekatere oddaje bistveno boljše (dobre pač ne morejo biti) od drugih ampak izključno zato ker so gostje OK in vedo o čem govorijo in povedo vse sami in se ne zmedejo tudi ko ona kako prav bedasto vn vrže. V enem je Polona z Malijem, pa reševalci - ampak od voditeljice ni nobene pomoči, včasih se ti celo zdi, da bi rada goste zanalašč speljala v kar eno smer.
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #95 : četrtek, 07.01.2010 : 22:26:25 »


Sicer bi se tega komentarja mogoče morala vzdržati, samo meni se zdi voditeljica v vseh pogledih popolnoma počena.
Uf potem nisem edina Sad. Jaz sem si s premori uspela ogledat celo zadevo, ker enostavno nisem zmogla naenkrat. Tako nesproscene, zoprne in histericne zenske pa ze dolgo ne!
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #96 : četrtek, 07.01.2010 : 23:54:19 »

A kdo ve, v kateri pof***** ambulanti je bil sneman prispevek o "okraševanju" psov (2. prispevek v oddaji) in kdo je gdč., ki je sodelovala?

3. prispevek se itak uiber tepe s prvim. Kako naj promoviramo pobiranje drekov v 3. prispevku, če nekdo v 1. prispevku sploh ne ve, kje se nahaja njegov pes? Aja, najbrž so ga prej klistirali...
Pa krdela psov, ki napadajo, bla bla bla. Aja, če spustimo pri nas 2+ psa za nekatere ne vedo kje in kdaj, te nevarnosti ni?

Logiran
Li Mei
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 182


« Odgovor #97 : petek, 08.01.2010 : 00:06:00 »

A kdo ve, v kateri pof***** ambulanti je bil sneman prispevek o "okraševanju" psov (2. prispevek v oddaji) in kdo je gdč., ki je sodelovala?

A to je bilo snemano celo v ambulanti? Jaz sem pa mislila, da je bila gospodična kakšna frizerka. Naj bleščice kar po svoji glavi posuje  trmoglavka ...
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #98 : petek, 08.01.2010 : 00:27:18 »

p.s. Zdaj sem končno uspea pogledat do konca. Brez reoa in glave, pa še vedno stojim za mnenjem, da vsaj voditeljica rabi eno obravnavo...
Saj ni čudno, da nas imajo lastnike živali za čudake, le nas "predstavlja" pač nekdo, ki je počen...
Meni je zelo žal, samo tako je pač moje mnenje.
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #99 : petek, 08.01.2010 : 01:25:43 »

Jaz se ne cudim, da nekdo klati neumnosti, ker je na svetu veliko cudnega folka. Nadvse pa se cudim, da samim medijem ni mar, kaj objavljajo ...
Logiran
evelinas
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 208


WWW
« Odgovor #100 : petek, 08.01.2010 : 07:37:57 »

2. prispevek ni bil sneman v ambulanti, ampak v salonu gospodične, ki je frizerka za pse  Smiley
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #101 : petek, 08.01.2010 : 08:47:56 »

Gost tam dejansko lahko pove KAR HOČE!
Od medija (voditelja/novinarja) pa je odvisno, kaj in kako vpraša, kakšen odgovor pričakuje in ko ga dobi, kaj objavi in kaj ne, kako zmontira ... Iz postprodukcije se potem začuti odnos medija do vsebine, ki jo je predstavil gost. In če bi bilo tole na nivoju, bi bilo treba seveda dati gledalcu vedet, da to, o čemer govori gost, ni odgovorno/primerno ravnanje s psom.
V primeru živega pogovora je to malo drugače, ampak še vedno se od resnega novinarja pričakuje, da se z gostom vnaprej pogovori o vsebini pogovora. In potem je spet od voditelja/novinarja odvisno, kakšne so njegove reakcije na povedano in posledično nadaljnja vprašanja. Tale je očitno zgubljen primer in cilj voditeljice vsekakor ni bil, da se pokaže, kaj je prav, ampak ne vem, kaj sploh - razen da "je fajn met kvazi pomembnega gosta, ki ima rad živali" (še vedno se nisem spravila gledat ...).
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #102 : petek, 08.01.2010 : 08:57:31 »

2. prispevek ni bil sneman v ambulanti, ampak v salonu gospodične, ki je frizerka za pse Smiley

Še dobro. Me je zanimalo, da ne bi kdaj slučajno šla k takemu ******
Logiran
jst
odvisnež
*****
Sporočil: 630


« Odgovor #103 : petek, 08.01.2010 : 15:13:16 »


V primeru živega pogovora je to malo drugače,

To, da pogovor poteka v živo, ne more biti opravičilo za nesposobnost voditelja.
Če seveda gre za nesposobnost - ali pa gre v tem primeru le za to, da oddaja ni namenjena temu, kar bi si želeli mi tukaj, ampak samo zabavi.
Včasih smo govorili o odgovornosti medijev do javnosti, danes govorijo o odgovornosti medijev do lastnikov. Takšna je realnost.
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #104 : petek, 08.01.2010 : 15:25:18 »

To, da pogovor poteka v živo, ne more biti opravičilo za nesposobnost voditelja.
Vsekakor, valda. Saj zato se mora pa voditelj še toliko bolj pripravit na temo, vedet nekaj o gostu, gosta pripravit na svoja vprašanja itd. itd.
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Absurd?!
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines