mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 16:08:57

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Vili (Bučko)
Strani: 1 [2] 3  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Vili (Bučko)  (Prebrano 7594 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #15 : petek, 08.01.2010 : 13:08:03 »

Vili ni bučko. Vili = srečko! Kiss
ja prav res, bogami.
In taprva fotka je debestična, res carska! Cheesy Grin Kiss
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #16 : petek, 08.01.2010 : 15:05:03 »

Uau, saj ima posteljo kot France Prešeren v svojih časih  Cool Kiss
Logiran
fishy
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 97


WWW
« Odgovor #17 : petek, 08.01.2010 : 21:28:26 »

če pa ima Vili pasje življenje....... Tongue
uživajte! Cheesy
Logiran
Gabriela
novinec
*
Sporočil: 25


WWW
« Odgovor #18 : ponedeljek, 25.01.2010 : 11:20:54 »

mogoče sem pristranska, ampak res je pravi lepotec  Smiley
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #19 : torek, 26.01.2010 : 12:24:26 »

Vili, vidim da si se odpravil daleč na Primorsko, ampak ti vseeno prišepnem, da se tule: http://www.mojpes.net/forum/index.php?topic=34806.new#new menijo za eno familiarno srečanje. Bo zagotovo v prihodnosti še kakšno bolj proti koncu tedna, tako da brez panike, samo toliko, da si obveščen...
LP in  Kiss, mama E.T.
Logiran
ViljemOsvajalec
novinec
*
Sporočil: 13


WWW
« Odgovor #20 : sreda, 27.01.2010 : 17:22:24 »


Pozdravljeni,

opogumljen od vaših spodbudnih komentarjev se Vili spet oglaša in vam pošilja sončne (četudi z burjo ekstra začinjene) pozdrave. Nam se zdi, kot da je od zmeraj z nami, čeprav sta te dni pretekla šele dva meseca, odkar je zapustil horjulske gozdove. Opravil je tudi že vsa predvidena cepljenja in tudi veterinar je potrdil, da je v odličnem zdravstvenem stanju in da se lepo razvija. Te dni menjava svoje zelo zašiljene (preizkušeno na lastni koži – dobesedno ) mlečne zobke, zato se množica raznih paličic in vej čudežno kopiči po dvorišču od nikoder. No, vsaj s podneto kamina ni težav.  Z veseljem spremlja oglašanje pasjih »sotrpinov« na tem forumu, zlasti pa novice iz svoje »vesoljske« družine. Prav na smeh mi je šlo, ko je bilo na forumu govora o tem, kako se ti pasji vesoljci pogovarjajo. Kakopak, Vili ni izjema. Nekega večera se je postavil pred kavč in začel »komunicirati«. Sprva smo mislili, da bi šel rad ven ali da bi se igral, vendar se ni pustil motiti in je povedal svoje do konca. Zdaj mu samo še modro kimamo in vsake toliko potrdimo njegove »izjave«. Najljubši del dneva je jutro, ko Vili zazna, da so se dvonožni golokožci z dlakavimi glavami vendarle prebudili, in pride še ves topel in »zmečkan« iz svoje postelje repkaje pozdravit in se pocrkljat. Faza čevljev pred vrati spalnice je, trkam po lesu, zaključena.

Za vse, ki radi zahajate v Vilijevo temo, pa je danes nastalo nekaj slikic. Ker je bil ravno prečudovit dan. In ker se je dalo Vilija kolikor toliko ujeti v kader – ponavadi so posnetki zaradi njegove živahnosti pravi impresionistični zmazki.

FŽ pa hvala za obvestilo o družinskem srečanju; na nas računajte kakšnega lepega pomladnega dne, obisk Ljubljane trenutno ni v kratkoročnem planu. Se vidimo spomladi – upam, da se bodo takrat naše mrcine še prepoznale.  Wink

Lp,
Petra

Za Gabrielo: Nisi nič pristranska - vsaj jaz se strinjam s tabo in vračam kompliment Chilliju, ki je tudi prekrasen.



Tudi če me kdo kliče, paličke ne spustim!



Nov član v klubu žogarjev ...



Ku-ku, kdo je tam?

Logiran
ViljemOsvajalec
novinec
*
Sporočil: 13


WWW
« Odgovor #21 : sreda, 27.01.2010 : 17:24:41 »

Vsem občudovalcem Vilijeve postelje pa je namenjena naslednja fotka; posteljo smo sicer nekoliko odmaknili od kamina, ker je bilo malemu razvajencu prevroče. Ga pa nič ne ustavi ali ovira, da se na njej ne bi pretegoval, kolikor mu dopuščajo vse štiri tace in še rep povrhu. Smiley

Lp,
Petra


Logiran
fishy
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 97


WWW
« Odgovor #22 : sreda, 27.01.2010 : 17:41:49 »

ja, pa kar hitro raste... Cheesy
Logiran
Pupolinka
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 82


WWW
« Odgovor #23 : sreda, 27.01.2010 : 17:48:08 »

O lepotec mali...čist usi trije so si podobni...tako karakterno kot vizualno, edino barva jim ne da skupnega izvora Smiley
Logiran
stefi5
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 93


« Odgovor #24 : četrtek, 28.01.2010 : 08:43:10 »

Vili je luškan, postelja je pa sploh carska Smiley
Logiran
ViljemOsvajalec
novinec
*
Sporočil: 13


WWW
« Odgovor #25 : torek, 09.03.2010 : 15:27:20 »

V nestrpnem pričakovanju pomladi vas lepo pozdravlja Vili. Smiley

Trenutno preboleva manjše zdravstvene težave (demodikoza), sicer pa kar hitro raste (veterinarjeva tehtnica je pokazala dobrih 21 kg) v prav postavnega kužka. Prav to se nam zdi najbolj zanimivo, namreč opazovanje in ugibanje, kakšen bo, ko odraste. Čar mešančkov, bi rekla. Zrasli so mu novi, močni beli zobje, čeprav mlečni še niso povsem odpadli. Množica kosti in drugih dodatkov za glodanje so tako vsakodnevna stalnica. Doma smo ga že naučili nekaj osnov vzgoje in moram priznati, da je zelo dojemljiv in se hitro uči (za nasvete o vzgoji velikokrat pogledamo prav na mojpes.net). Z Vilijem je kot z vsakim mladičkom veliko dela, saj zahteva veliko pozornosti in pa tudi odgovornosti, vendar se splača, sploh ker postaja z vsakim dnem vedno bolj nenadomestljiv družinski član.

Zaradi svetle barve dlake, ki se po hrbtu rahlo kodra, pa na sprehodih in izletih večkrat slišim vprašanje, če je labradorec ali celo zlati prinašalec – na to pa ponavadi odvrnem: ne, to je diamantni raznašalec. Mi že vemo zakaj.  Wink

Pozdrav do naslednjič,
Petra

Sončni kolektor.


Dovolj je sonca ...


... čas je za počitek. In, ne, nisem še prevelik za v naročje.  Smiley
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #26 : torek, 09.03.2010 : 16:38:33 »

wau   Shocked - fuuuuul je zrastel, res! Smiley

Cortko mali (tko se pač reče - jst ne morem pomagat Roll Eyes) - vidim, da si moje "pasme": na sončno energijo mahnjen! Smiley
 Kiss
Logiran
Trixi
odvisnež
*****
Sporočil: 792


WWW
« Odgovor #27 : torek, 09.03.2010 : 17:29:30 »

  Smiley  Res je lep in vsakič večji!  Kiss
Logiran
fishy
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 97


WWW
« Odgovor #28 : torek, 09.03.2010 : 19:00:29 »

Pozdrav  lepemu diamantnemu raznašalcu Grin
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #29 : sreda, 10.03.2010 : 12:02:50 »

Pozdrav  lepemu diamantnemu raznašalcu Grin

 Cheesy Grin Cheesy Grin

Pa res uživa, mali ljubitelj sonca!

Logiran
Strani: 1 [2] 3  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Vili (Bučko)
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines