mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 23:32:27

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Čiki in njegov Zverinjak
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 60   Dol
Natisni
Avtor Tema: Čiki in njegov Zverinjak  (Prebrano 157561 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« : nedelja, 27.12.2009 : 20:21:10 »

Kot ste razbrali, je kapitulirala tudi nasa zacasna trdnjava.  Roll Eyes Tongue

Res ni bil namen, da Čiki ostane, se posebno, ker se mi je zdelo, da tako lep, kaj lep, prav kicast macek, ne bo ostal prav dolgo. Ce bi iskala macka, bi vzela nekoga, ki ga nihce noce, ki se zdi "neposvojljiv", takega, ki je sirsim ljudskim mnozicam iz katerega koli razloga "neatraktiven". Raje kot tole nadprijazno narocno horjulsko hruskico bi izbrala kaksno neobvladljivo zver Roll Eyes ali "100 let starega" macka - ce bi ze morala. To, da mi macke sploh ne potegnejo in imam od prej dva samo po sili razmer Tongue, sem menda ze veckrat omenila  Roll Eyes Ampak ... ker Polona odlicno oceni kam bi se kdo vklopil kot da je tam ze od vedno, ker izbere tocno takega macka, ki v dano situacijo pase kot "ata na mamo". Hja, tudi zato se nam "je zgodilo", kar se je.

Čiki (res bi moral biti pravzaprav Kiči) je namrec pravi "peacemaker" in sarmer in je odlicno umiril naso domaco macjo situacijo. Norega MAkisa pri njegovih agresivnih izpadih popolnoma pomiri, Mini ima pa kompanjona s katerim se lahko stiska, brez da bi ji bilo potrebno skrbeti, da ji bo po 15 sekundah umivanja skocil za vrat.

Poleg omenjenih dveh mackonov Ciks sarmira tudi ostale sostanovalce, psicko Grin Spelo in dihursko cetvorko Taz Devil, Titota, Nea in Skrata.

Naj se enkrat omenim (za morebitne posvojitelje Horjulskih mackov, ki se zbirajo pogum), da je bil Ciki ob prihodu k meni popolnoma socializiran, vajen psov, drugih mack, cartljiv do onemoglosti in da Polona RES ne bi mogla izbrati macka, ki bi se bolje vklopil k nam. Se enkrat hvala za tole bozicno darilce. Tudi popolni macki potrebujejo dom.
m.
Logiran
Pola
rad pišem
****
Sporočil: 460


« Odgovor #1 : nedelja, 27.12.2009 : 20:30:35 »

Jest sem pa danes Nea pocrkljala Kiss Cheesy. Res je cuker Kiss.
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #2 : nedelja, 27.12.2009 : 20:33:58 »

Jst tudi. Meeela enega dihurčka. Kiss
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #3 : nedelja, 27.12.2009 : 20:38:54 »

Pa se slikce clanov nasega Zverinjaka.

Ciki (nove slikce bodo v kratkem)


Spela in MAkis


Mini


Neo (tisti, ki izgleda, da bo ravnokar izdihnil) in tripod Skrat


Tito, marsal


in sefica Taz Devil (zraven Skrat)


mojo sliko bomo izpustili  Tongue
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #4 : nedelja, 27.12.2009 : 20:41:25 »

Lej jih babe, ki padajo na lepe face Grin Tongue
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #5 : nedelja, 27.12.2009 : 22:32:29 »

Jej, ste dobri, pa toliko živalic, ki se razumejo!  Cheesy
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #6 : nedelja, 27.12.2009 : 22:35:04 »

Luštni ste Kiss Kiss


p.s. ima dihurček na zadnji sliki kaj narobe z repkom ali je tako normalno? (res še nisem videla dihurja v živo sram)
 
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #7 : nedelja, 27.12.2009 : 22:39:03 »

Jest sem pa danes Nea pocrkljala Kiss Cheesy. Res je cuker Kiss.
Jst tudi. Meeela enega dihurčka. Kiss
KLIK in KLIK  Wink
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #8 : nedelja, 27.12.2009 : 22:44:05 »

Mislim, iiiiiii za Čikija in iiiiiiiiii za dihurčke! Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss
Oprostite, ampek sm čist' preč zdajle od tele doze kiča. Smiley
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Trixi
odvisnež
*****
Sporočil: 792


WWW
« Odgovor #9 : nedelja, 27.12.2009 : 22:44:32 »

 bravo  Smiley Super ste - velika družinica prijaznih članov!  Kiss
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #10 : nedelja, 27.12.2009 : 22:56:03 »

Ne, ni normalno. Dihurski del nase bande bi namrec lahko ustanovil svoj kripl bataljon ...  
Taz je gospa v letih in ima zal temu primeren kupcek zdravstvenih tezav, ki so zaenkrat kolikor toliko pod kontrolo. Ima inzulinom, ki je pri dihurjih zelo pogost, smo operirali, pa se je precej hitro ponovil (kar se obicajno ne zgodi, vsaj ne tako hitro), tako da je zdaj dobro leto na zdravilih. Je slepa (posledica medrola, verjetno - ampak druge opcije ni kot da ga dobiva) in ima se eno tezavo, ki je pri dihurjih pogosta, namrec tezave z nadledvicnimi zlezami in posledicno hiperestrogenizem (od tod gol rep). Tudi to je zaenkrat pod kontrolo, dobila je hormonski implant, ki znizuje nivo spolnih hormonov in trenutno stanje kozuha je, glede na stanje pred implantom, zelo ok. Poleg tega je tudi vedenjsko nekoliko posebna Evil.
Neo ima poskodovano hrbtenico, gospodicni, ki ga je kupila v eni od trgovin je namrec padel na tla/so stopili nanj in so ga potem prinesli nazaj ... Uspeli smo ga pokrpati in v nasprotju s pricakovanji skoraj normalno hodi in kdor dihurjev ne pozna, ali ni vsaj malo izveden v ortopediji, verjetno ne bi opazil, da mu kaj fali. RTG slika hrbta je pa Lips Sealed
Skratu manjka del ene zadnje tace in vecine repa. Nezgoda pri kotitvi in posledica prevec vnetega odstranjevanja posteljice in popkovine s strani mame ...
Tito je skoraj normalen ... Tongue
Ker imam o njih toliko znanja in ker si to lahko privoscim, taki ali drugacni posebnezi ostanejo pri meni.
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #11 : nedelja, 27.12.2009 : 23:00:18 »

Hvala za odgovor. Smiley

So pa res posebneži tele zverinice. Kiss Kiss
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #12 : nedelja, 27.12.2009 : 23:01:49 »

Ker imam o njih toliko znanja in ker si to lahko privoscim, taki ali drugacni posebnezi ostanejo pri meni.

Potem si pa sploh tudi ti zaslužiš en koš  Kiss Kiss Kiss.

No, zdaj vem, na koga se obrnit, ko me bo spet prijelo, da bi imela dva dihurčka...pred leti sem ostala pri preštudirani knjigi "Ferrets For Dummies" in še nekaj druge literature. Potem sem ugotovila, da nimam pravih pogojev. Ampak enkrat bodo zagotovo. Wink
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #13 : ponedeljek, 28.12.2009 : 07:02:16 »

oooo, kašna huda tema!  Cheesy Pa cukra dost za nevtralizirat še tko meglen in pust dan! Cheesy
Jupiiiiiii!  veselje
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #14 : ponedeljek, 28.12.2009 : 09:23:40 »

Ufff, fovš!  Evil  Wink
(se mi zdi, da bo tole ena od mojih najljubših tem!)  Roll Eyes

Krasno "familijo" imaš!  Smiley
Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 60   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Čiki in njegov Zverinjak
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines