mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 20:44:57

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Čiki in njegov Zverinjak
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 60   Dol
Natisni
Avtor Tema: Čiki in njegov Zverinjak  (Prebrano 157558 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #15 : ponedeljek, 28.12.2009 : 14:47:02 »


Neo je res ful car...totalno neproblematicen v javnosti, se pusti bozat in mirno pocaka pod stolom, medtem ko babnice kofetkajo  Evil


Seveda so tudi ostali clani zverinjakakrasni, ceprav jih osebno ne poznam  Cheesy veselje


Logiran
nutella
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.808


« Odgovor #16 : ponedeljek, 28.12.2009 : 18:07:02 »

O, Maja, končno tema o tvojem zverinjaku. Cheesy Kako sta se Špela in MAkis lepo naštimala za fotkanje. Pa Mini je postala prav lepotica. Dihurčki so pa itak face, sploh če jih lahko takole sabo vzameš na šoping. Cool
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #17 : ponedeljek, 28.12.2009 : 18:55:47 »

Pepsi, ko se bos odlocila, vsekakor povej, bomo nasli dva primerna.

nutella, saj obicajno jih ne vlacim s seboj v guzvo, samo kadar se gremo kam takole kazat. Sicer imamo bolj diskretne sprehode, da imamo mir pred firbci. Mini je pa iz tistega usesatega gremlincka klik klik klik(ni fenek Angry ) res postala prav lepa mackica.

Takle mamo pri nas od kar je Speli bozicek prinesel nov Comfort



Na zadnji sliki je Ciks najbrz opazil, da ga slikam in je zavzel tako pozo, da se ne vidi trebuha.

Bom poskusala naredit se kaksno bolj akcijsko slikco, ampak je tezko, ker imajo vsi res pravo zimsko spanje.
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #18 : torek, 29.12.2009 : 17:31:53 »

Nase novoletne zelje so letos kar usklajene:

- Spela: Dragi dedek Mraz, prinesi mi cim vec hrane. Ni vazno kaksne in Majo prepricaj, da bo vsak dan pozabila zabarikadirati dostop do dihurske hrane.
- Čiki: Dragi dedek Mraz, prinesi mi cim vec hrane. Ni vazno kaksne in Majo prepricaj, da bo nehala razmisljati o dietah zame. In odnesi Skratku jajcka, ker smrdi.
- MAKis: Dragi dedek Mraz, odnesi Skratova jajca in balkonska vrata, da bom lahko letel za ptici, privezi Mini, da jo bom lahko pretepal, ko se mi bo zljubilo.
- Mini: Dragi dedek Mraz, odnesi Skratova jajca, ne pozabi odnesti tudi Titota (celega).
- Tito: Dragi dedek Mraz, odnesi Skratova jajca. Smrdi, markira po mojem obmocju in mi s svojim spolnim iztirjenstvom ne pusti spati.
- Taz: Dragi dedek Mraz, kastriraj posiljevalca Skrata. ASAP.
- Neo: Dragi dedek Mraz, povej Skratu naj se lepse igra z mano in naj me neha grizti za vrat.
- jaz: Dragi dedek Mraz, kastriraj Skrata, ker smrdi, markira in posiljuje vsakogar, ki gre mimo.
- Skrat: Dragi dedek Mraz, prinesi mi 5x vrocega Neota, 6x hot bejbo Taz, 3x Titota (vcasih mi pase tudi "ruf" s pretepom za predigro), prepricaj macke, da nehajo bezat pred mano in malo zmanjsaj dogo. Azn Je ne dosezem ... 
- Dedek Mraz: Preden pridem naokrog in preberem vase zelje, kastrirajte Skrata ...  Roll Eyes

bottom line: sem obupala, jajca gredo namesto konec januarja stran jutri.
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #19 : torek, 29.12.2009 : 17:41:31 »


HAHA  Grin Grin


Najboljše zelje, kar sem jih do sedaj prebrala!  Grin Evil Tongue

- Skrat: Dragi dedek Mraz, prinesi mi 5x vrocega Neota, 6x hot bejbo Taz, 3x Titota (vcasih mi pase tudi "ruf" s pretepom za predigro), prepricaj macke, da nehajo bezat pred mano in malo zmanjsaj dogo. Azn Je ne dosezem ... 

- Dedek Mraz: Preden pridem naokrog in preberem vase zelje, kastrirajte Skrata ...  Roll Eyes





Logiran
Trixi
odvisnež
*****
Sporočil: 792


WWW
« Odgovor #20 : torek, 29.12.2009 : 19:30:56 »

Super ste. Veliko želja bo torej že jutri izpolnjenih. Koliko časa vas je pa že Skrat mučil s svojim markiranjem in vsem kar spada zraven?
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #21 : torek, 29.12.2009 : 19:47:43 »

 

(ubogi Skrat)  Wink
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #22 : torek, 29.12.2009 : 23:53:13 »

Wc je zacel "falivat" pred kaksnimi dvemi meseci, spolni iztirjenec je ratal kaksen mesec nazaj, s tem, da je zadnji teden res pravi posiljevalec, s cunjo v roki hodim za njim pa par dni (in nekajkrat dnevno pomivam tla), smrdi pa itak ze od kar ga imam, samo vedno bolj, tako da se clovek ima cas navadit  Tongue Roll Eyes. Pika na i so itak posilstva in to, da se mi spravlja na Taz, ki je skoraj 3x manjsa od njega ("tamal" je namrec res ogromen, imel je skoraj 2,2 kg in to tak kot je, brez noge in repa, zdaj je shujsal na 2,1 kg pa res ni debel, samo ogromen), sicer bi pocakali in zdrzali se kaksen mesec. Kastracijo se pri dihurjih namrec dela nekje pri 6-9ih mesecih, raje kasneje kot prekmalu (malo je treba bit previden le pri samicah, da ne prehitijo z gonitvijo - v tem primeru so namrec potrebne hormonske injekcije za prekinitev gonitve).
m.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #23 : sreda, 30.12.2009 : 08:23:27 »

Eh, meni je pa pes (ne vem, a je Špela ali Makis Roll Eyes) ful všeč. Imate pa res krasen bataljon doma Kiss
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #24 : sreda, 30.12.2009 : 09:29:23 »

 Cheesy Cheesy
Tele želje pa so res dobre.
Nasmejale so me za dober dan!  Smiley
Logiran
evelinas
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 208


WWW
« Odgovor #25 : sreda, 30.12.2009 : 13:22:05 »

ooo,kako smo se nasmejali  veselje
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #26 : sreda, 30.12.2009 : 23:09:42 »

Joj, kakšna družina  Cheesy
Res so srečkoti, da so lahko pri tebi Smiley

A smem vprašati, kako so dihurji dojemljivi za učenje in ukaze? Tko kot mački ali so bolj na pse, mogoče kot zajci? A so begosumni? Če bi ti po nesreči ven ušel, a bi ga lahko priklicala nazaj? Tko mal iz firbca me zanima, ker nič kaj ne vem o teh lepih bitjih  Wink 
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #27 : sreda, 30.12.2009 : 23:50:33 »

Dojemljivi seveda so, koliko jih izvrsujejo, oz. jih imajo cas izvrsevati, je pa druga pesem  Roll Eyes Tongue Da se jih nauciti precej stvari, na youtubu je gora posnetkov s trikci, tudi en agilitaski (s prirejenimi ovircami), je vcasih bil. ce jih ze moram s kom primerjati, potem so bolj macji kot pasji kar se poslusnosti tice. Vsekakor pa niso macki.

Begosumni so, oz. so tako zelo firbcni, da pac zlezejo kamorkoli lahko (in to pomeni kamorkoli lahko vtaknejo glavo) in potem se lahko zgodi, da se izgubijo/zaspijo, ... Vsi prostori kjer so dihurji spusceni, morajo biti primerno zasciteni (ferret proofed), kar pomeni magnetke na predalih in vratcih omar, zaprta okna/vrata, obvezno je potrebno umaknit roze, saj jih sicer "umorijo" (dihurji roze, lahko pa tudi obratno), paziti je potrebno na gospodinjske aparate (pralne stroje, susilce, pecice ...), odstranit vse kar je gumijastega, saj imajo fetis na gumo in jo zal ne smao zgrizejo, amapk v vecini primerov pozrejo (kar se dostikrat konca na operacijski mizi), ...

Kar nekaj dihurjev, ki so usli/pomotoma odtavali ven, se je ze naslo, je pa seveda precej takih, ki se zal niso. Odvisno od okolja, odvisno od dihurja in verjetno tudi od tega kako intenzivno lastnik isce (in od tega, da o pogresani zivali obvesti vse sosede, da je ob morebitnem srecanju ne fliknejo ven iz hise/potolcejo z lopato/ ... zal se namrec to dogaja). Kar je precej slabo za lastnike - vecina dihurjev je zelo dobrih ubeznikov, tako da je res treba bit previden in nikoli zaspat na lastnih uspehih in navdusenjem nad tem kako blazno pameten si in kako blazno fino imas zasciteno stanovanje. Namrec zelo hitro odkrijejo kaksno novo pomanjkljivost.
m.

P.s. Pes je Spela Wink in je k meni "zatavala" s pomocjo mojpesneta. Pa samo pogledat sem jo sla ... Grin
P.p.s Ciki ima vec kot 5 kg (in ni velik). Mi vaga ne potegne vec ... Undecided Tako da zdaj delam resen plan kako ga shujsati. Kar je tezava, saj morajo imet dihurji hrano ves cas na voljo, poleg tega sta tega navajena tudi Mini in MAkis. Mah, bomo ze nekaj postudirali, ni vrag.
P.p.p.s. dedek Mraz je nas najboljsi prijatelj Cheesy Zdaj pa samo se kaksnih 14 dni/1 mesec zdrzimo, da se hormoncki "zluftajo"

Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #28 : četrtek, 31.12.2009 : 00:04:46 »

Super. Hvala za odgovor.  Smiley
Kar zahtevna druščina potem. Veliko stvari na katere moraš paziti, ampak če se dobro pozanimaš, potem se vse da.
Vse lepo v novem letu vam želim  Wink
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #29 : četrtek, 31.12.2009 : 09:46:11 »

Dobri ste, res! Spele se se dobro spomnim, ko se je oddajala. Se tudi spomnim kam bi sla ce ne bi sla k tebi. Roll Eyes Wink
Logiran

Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 60   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Čiki in njegov Zverinjak
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines