mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 16:25:12

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Čiki in njegov Zverinjak
Strani: 1 ... 55 56 57 58 59 [60]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Čiki in njegov Zverinjak  (Prebrano 157553 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #885 : petek, 13.03.2015 : 01:30:05 »

Čiki, drži se Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #886 : ponedeljek, 16.03.2015 : 00:38:55 »

Ciki, saj se ne bo ponovilo, bos videl!  Kiss
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #887 : nedelja, 06.12.2015 : 12:44:54 »

Vidim, da nisem prav pridna z javljanjem v nasi temi. Eni ste updejtani na FB, drugi ne, pa da malo povem kaj nam dogaja ...
Verjetno zato, ker se nam je letos zgodilo toliko enih stvari. Lepih, malo manj lepih in tisithh za srce pocit ...

Preselili smo se v cisto svojo hisko, kar pomeni, da je Fanta prisla na svoj racun in lahko spila psa cuvaja (kadar se ne valja po travi (ali kavcu) in moli vseh stirih v luft), da so macki dobili svoj macjak in dihurji svoj "dihurjak". Mackovje se je brez tezav navadilo na novo hisko, seveda smo s seboj vzeli tudi Irino (aka ven-not Fantino macko) in Stalina (zunanjega macka od Fantine macke Tongue).

Tiste malo manj lepe stvari so se zgodile malim posastim ... Najprej smo imeli (se en - zgleda je to zame en tak zaklet cas) grd prvi maj, smo se poslovili od kunice Griskota. Cez mesec dni mi je srce pocil Floki, ki sva ga morala uspavati zaradi epilepticnega napada (status epilepticus, vec kot pol ure ... nic se ni dalo narest). Jaz sem mislila tudi kar umret. Pa ni bilo konca - v naslednjih dveh mesecih sta, ravno tako hitro, zbolelal se Skrat (tumor v gobcu in nosni votlini) in Neo (ko se je Skratek poslovil, se mu je stanje s hrbtom v parih dneh totalno poslabsalo).
Se dobro, da sem imela ob vsem tem "trsico" Spelo, ki mi je sproti sestavljala glavo. In mogoce se dobro, da so se cez poletje tudi intenzivno dogajale stvari z urejanjem hiske in selitvijo, drugace res ne vem kaj bi ...

Zelo na hitro sem se potem odlocila, da rabim (jaz, res samo jaz) nekaj novega, nekaj drugacnega in nekaj veselega, zato sva sla konec avgusta na Madzarsko po dva rodovniska dihurja, Gusztava in Drdro ... Tamala dva (ki nista vec majhna) sta super, z Iorekom so se super ujeli, Chili pa si je kot starejsi prebivalec priboril pravico, da noce imeti z mlado bando nobene veze. Tamali imajo zato svojo zaprto teraso/dihurjak, Chili je pa notri in dela kar zeli (predvsem spi).

Pa se par slikc ...
Fanta uzivacka


Drdra in MAkis v macjaku


Zadnja dela v macjaku Smiley


Stalin in Irina testirata (ko smo se preselili, sta bila par dni zaprta v macjaku, da sta se malo navadila na novo okolje)

Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #888 : nedelja, 06.12.2015 : 14:07:02 »

Oooo, na lep razgled ste se preselili  Cheesy, čestitke za nov Fantin domek  praznovanje

Ja, če se stvari odvijajo z bliskovito naglico, verjetno res ni časa, da bi se srce zlomilo, žal mi je za vse nesrečne konce  Cry  Kiss

In seveda čestitke za vse novo in malo manj novo frocovje  veselje ter za bratsko slogo med njimi  bravo guncagunca
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #889 : nedelja, 06.12.2015 : 15:58:04 »

Wooohoooo! Cestitke! Pa naj bo zdaj naprej samo se odlicno!
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #890 : nedelja, 06.12.2015 : 19:00:42 »

 objem
Logiran
neko
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #891 : ponedeljek, 07.12.2015 : 10:24:52 »

Hiška je res dobra terapija za toliko žalostnih razpletov.
Naj vam bo tukaj lepo in veliko uživancije z novimi prijatelji vam želim. Že zdaj deluje idilično. Wink Cheesy
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #892 : četrtek, 10.12.2015 : 21:35:22 »

Žal mi je, Maja objem, za vsa žalostna slovesa, ki so vaju doletela letos Cry. Upam, da bo od zdaj pri vas spet samo veselo in zabavno Smiley. Čestitke za vse nove hiše, hišice, plezala, tunelčke ... Cheesy in seveda za nova družinska člana Kiss
Fantina Kiss poza na prvi sliki je pa itak za počit Grin
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #893 : četrtek, 31.12.2015 : 00:51:48 »

  Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 55 56 57 58 59 [60]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Čiki in njegov Zverinjak
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines