mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 00:21:19

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Najkica Ona a.k.a. Karma
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 8   Dol
Natisni
Avtor Tema: Najkica Ona a.k.a. Karma  (Prebrano 23970 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #15 : ponedeljek, 04.01.2010 : 23:16:29 »

jeee, maš razlog, da lahk greš v šušoping Cheesy  veselje bravo
Logiran

AjkaNajka
otrok do 14 let
**
Spol: Ženska
Sporočil: 55


WWW
« Odgovor #16 : ponedeljek, 04.01.2010 : 23:23:40 »

Ojla,
Ajka naša bi tudi rada kar nekaj grizla. Preden gremo od doma, ji vedno kaj pustimo uhelj ali kostko iz naravne kože pa se zamoti s tem.

Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #17 : torek, 05.01.2010 : 07:51:52 »

Lahko pa začnete čevlje pospravljat  Roll Eyes  Smiley
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #18 : torek, 05.01.2010 : 07:59:30 »

Je bila pa Karma danes prvič sama, ko smo šli vsi na šiht. Groza cela.  jezen Sem prišla domov, me je kar glava začela bolet. butnglavc Najbolj me bolijo čevlji,

O jej, sej je nisi kregala? Al pa grdo gledala? Al pa karkoli  sram?

 predaja predaja
Logiran

bolha2
odvisnež
*****
Sporočil: 871


« Odgovor #19 : torek, 05.01.2010 : 08:38:32 »

jeee, maš razlog, da lahk greš v šušoping Cheesy veselje bravo
Še dobro, da so razprodaje, a ne. veselje

Čevljev je imela več na razpolago, ampak tisti na tleh, niso bili interesantni in je splezala gor na omarico za čevlje in "ta lepega" dol potegnila, za katerega sem mislila, da je na varnem. Evil Danes so vsi čevlji na varnem. Upam.  Roll Eyes

Smet, sploh je nisem kregala niti grdo pogledala, prisežem.    pevka Se je delala, da nič ne ve, potem mi je pa še zdemoliran košček radirke prinesla pokazat. Grin Se sploh ne sekira. Tongue

Mislim pa, da ni fajn, da vsak dan dobi ušes ali pa kito za žvečit, a ne? Huh
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #20 : torek, 05.01.2010 : 08:49:40 »

Mislim pa, da ni fajn, da vsak dan dobi ušes ali pa kito za žvečit, a ne? Huh
Moji dobijo vsak dan brez izjeme nekaj (odvisno od razpoložljivih zalog), nafilano v Kongu. Jutranji obred Wink
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #21 : torek, 05.01.2010 : 08:51:04 »

Saj so samo čevlji Wink.
Logiran
šnapi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 407


« Odgovor #22 : torek, 05.01.2010 : 08:55:45 »

Bolha, čestitke za novega družinskega člana  Cheesy
Logiran
AjkaNajka
otrok do 14 let
**
Spol: Ženska
Sporočil: 55


WWW
« Odgovor #23 : torek, 05.01.2010 : 09:34:11 »

Mislim pa, da ni fajn, da vsak dan dobi ušes ali pa kito za žvečit, a ne? Huh
Citat

Ajka ni vsak dan sama tako, da ni vsakodnevni ritual. Saj lahko Karmi izmenično kaj daš za razcufat (star ne nevaren copat ipd...), bolje kot kletka, se mi zdi, ker kakor ugotavljam pri Ajki, se bo grizkanje še kar nekaj časa nadaljevalo.

Glede pogosti zvečenja kite ali ušesa pa mene tudi zanima, če kdo pove, kolikokrat se lahko da maksimum na teden?


Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #24 : torek, 05.01.2010 : 09:44:11 »

Moja dobita ravnotako vsak dan nekaj iz zaloge za papat Wink

Neli je tudi rada kaj uničevala oz. to počne še vedno rada, ampak nič kar ne bi smela Wink Dovoljeno ji je razparat in uničit staro neuporabljeno zalogo igrač, aporte iz jute, usnja, tista pletena vrv za vleko, to je cela srečna. Kak karton jima dam, časopis, list papirja, krneki da zadovolji potrebo po razparanju/žvečenju, drugih stvari se še dotakne ne, še smeti ne.
Ker ne požira, ampak samo razpara, ni težav glede tega.

Je treba najdit za vsakega psa optimalno rešitev, tukaj standarda ni. Vsekakor gre pri nekaterih za potrebo in je v neškodljivi meri ne zatiram popolnoma.
Logiran

king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #25 : torek, 05.01.2010 : 09:50:58 »

Pri nas doma oba dobita priboljšek in ogračo,ko gremo ven.
Carolina pohrusta priboljšek, zdemolira igračo (samo nove, stare je ne zanimajo) in potem napade mizo.  Angry
Logiran
Linolej
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 77


WWW
« Odgovor #26 : torek, 05.01.2010 : 09:51:11 »

Kaj pa kakšne Kong igrače? Se mi zdi veliko bolje kot star copat, ki je še vedno copat.  
Mojemu Linu nobena igrača razen Kongove niso dovolj trde. Te so pa cela zmaga. Namesto kite ji lahko daš v eno tako igrašo malo hrane, priboljške ipd. So v vseh variantah in kuža se bo kar lep čas zafrkavala s problemom. Pri nas je uspelo. In zdaj smo po pol leta dopoldanskega bivanja v boksu, že mesec dni "prosti". Škode pa ni. Je pa res da so čevlji, copati in vse ostale "sumljive stvari" pospravljene.  Roll Eyes


Veliko sreče z novo pridobitvijo želim!  Cheesy
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #27 : torek, 05.01.2010 : 09:56:19 »

Pri nas Kong ne traja dolgo, imam več dela s filanjem, kot pa ona dva s praznjenjem Roll Eyes
Logiran

bolha2
odvisnež
*****
Sporočil: 871


« Odgovor #28 : torek, 05.01.2010 : 11:48:50 »

Sem jo med prazniki puščala za nekaj ur samo, pa ni naredila večje škode, kakšen papir je našla pa ga scufala, tako da sem upala, da bo pri tem ostalo. Roll Eyes Bom šla kupit kong, če jo bo mikal, zaenkrat jo igrače doma ne zanimajo kaj preveč.

Aja, da se ne bo bralo, da je samo čevelj bil na udaru, so bile še druge stvari (laki za nohte, špangice od Kike, elastike za lase, pena od fotelja, radirka in še neki neidentificirani kosi papirja in plastike), samo čevelj me je najbolj bolel. Evil Zanimivo, da je imela na dosegu odprto vrečo piškotov, pa jih je pustila na miru. Afro

Saj vem, da moram stvari pospravljati, samo sem malo iz vaje, jih zdaj 9 let ni bilo treba. Grin

Šnapi, hvala. Smiley
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #29 : torek, 05.01.2010 : 11:49:41 »

Pa saj s kletko ni nič narobe.

katarina
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 8   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Najkica Ona a.k.a. Karma
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines