mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 07:40:45

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Druge pasme  |  Tema: Ovčar Shiloh
Strani: 1 2 3 [4]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Ovčar Shiloh  (Prebrano 21891 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #45 : petek, 05.10.2007 : 20:26:14 »

Sama šminka...  Grin
Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #46 : sreda, 11.06.2008 : 12:43:19 »

junior handling Cheesy

junij 08
http://www.shilohshepherdsinfo.com/macEventTheKids.htm
Logiran
ajda21
novinec
*
Sporočil: 13


WWW
« Odgovor #47 : torek, 29.12.2009 : 20:55:34 »

Pozdravljeni!

Najprej bi rada pohvalila spletno stran, na njej sem prebrala marsikaj zanimivega in poučnega.  Afro
Pišem pa zato ker me zanima pasma Shilohs. Namreč odločila sem se, da v naslednjem letu povečam svojo pasjo družinico. Že dolgo občudujem to pasmo Roll Eyes in berem o njej v knjigah in na internetu, rada bi pa slišala mnenja še koga, ki mogoče to pasmo pozna bolj osebno, oz. je že bil kontaktu z njo, pozna kakšnega vzreditelja, je sploh možno to pasmo dobiti v Evropi, na internetu sem zasledila psarne samo v Ameriki??? Sicer, če pa ne bo šlo drugače ga bomo pa čez lužo pripeljali, v tem primeru pa me zanima kakšne papirje potrebujem, kateri prevoz je boljši,...

Pa, da me ne bo kdo slučajno "napadel" Grin, da to ni pes za začetnika, ker vem da so zelo zahtevni, pravzaprav kot vsak delovni pes ... No, nazaj k temu kar sem hotela povedati, začetnik ravno nisem, imam 5 let starega Nemškega ovčarja, ki bo tudi prevzel vlogo starejšega brata novemu kužku. Pred tem pa sem imela med drugimi tudi Malinoisa...

Trenutno bo to vse kar se spomnim, pa že vnaprej hvala za odgovore! veselje
Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #48 : torek, 29.12.2009 : 23:53:49 »

O Shiloh-ju smo pisali tule:
http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,194.0.html

v EU se ga da dobit. Če me spomin ne vara Švica Huh  ...
Trillium Hill je moja najljubša psarna iz katere izvira tudi Artus, za moje pojme NAJLEPŠI pes Kiss
oglej si temo in nadaljuj tam Wink
Logiran
ajda21
novinec
*
Sporočil: 13


WWW
« Odgovor #49 : sreda, 30.12.2009 : 12:23:44 »

Lep pozdrav!
Hvala Teja ker si me preusmerila na to temo. super
Stvar pa je zdaj taka, da bolj ko sem brala to stran in gledala slike, sem se še bolj zaljubila v to pasmo in se dokončno odločila da ga HOČEM trmoglavka
Sicer bi ga raje pripeljala nekje iz Evrope, ker bo za kužka manj stresno. Vseeno pa so ameriški Shilohi tako lepi, Shocked ni pa rečeno da evropski niso, ker do zdaj nisem še nobenega videla. Sad V Sloveniji jih sigurno ni, ker sem pregledala vse možne strani, ki obstajajo na internetu... vegi
Prosila bi za čim čim več podatkov, da bom čim bolj pripravljena na "malega" Shiloha.  Cheesy

Hvaaaalaaaa že vnaprej Grin

LP
Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #50 : sreda, 30.12.2009 : 18:08:56 »

poveži se z vzreditelji. mislim, da mora bit ''pravi'' shiloh registiriran pri ISSR. da tre ne bo kdo okoli prinesel.

Tina Barber je ''mami'' shiloh-jev Wink
http://www.tinambarber.info/criticalLinks.htm

nateg ljudi je mala malica, zato priporočam ogroooooooomno branja!!!
http://www.tinambarber.info/whosIsKijsha.htm
http://www.tinambarber.info/whoAreThesePeople.htm


predelat ćim več info od learning center do health survey

jaz ne vem če bi ga vzela v EU Undecided
Logiran
ajda21
novinec
*
Sporočil: 13


WWW
« Odgovor #51 : sreda, 30.12.2009 : 20:09:30 »

Ja ravno pred pol ure sem našla stran kjer piše da mora biti vzreditelj član ISSR in da mora vsakega čistokrvnega Shiloha registrirati ISSR,oz. ga sploh ne sme pariti z drugimi psi, ki niso registrirani ali nekaj takega... Roll Eyes Ni kaj stroga selekcija je, ampak za vsako odlično stvar se je treba potruditi, če bi bilo tako preprosto potem ne bi bili tako posebni. Grin
Tudi jaz sem podvomila v EU, Undecided toda če so vzreditelji resnično registrirani pri zvezi...Potem ne bi smel biti problem.
Sem pa tudi jaz že pomislila na to da bi me lahko hitro okol prinesli,glede na to da je to tukaj zelo redka pasma,itd. Nočem pa da me nekdo (se opravičujem izrazu) nategne. sram
Res bo najbolje da se povežem z mami Shilohov Smiley

Hvala!Če pa se najdejo še kje kakšne informacije pa se toplo priporočam. Grin
Logiran
Strani: 1 2 3 [4]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Druge pasme  |  Tema: Ovčar Shiloh
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines