mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 19:44:55

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Lenna in Lev
Strani: 1 2 3 [4] 5 6   Dol
Natisni
Avtor Tema: Lenna in Lev  (Prebrano 20726 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #45 : torek, 12.01.2010 : 10:20:26 »

da pri piščancu pa ni več bratstva in prijateljstva Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
bbpikica
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 105


WWW
« Odgovor #46 : nedelja, 17.01.2010 : 10:50:02 »

Da malo poročam kakšno je pri nas stanje-

Lenna počasi a sigurno napreduje pri "udomačevanju" Smiley. Zdaj že sama pride v naročje na porcijo čohanja, tudi kakšno buco mi že nakloni, pa tudi ne zbeži več panično vedno ko se sklonim k njej. Je pa s svojo plašnostjo in nezauplivostjo dosegla, da je v središču pozornosti in se vsi maksimalno ukvarjamo z njo  Huh
Lev je pa itak en tak salonski radoveden muc, za njega crkljanje ni problem, vse ga zanima, je pravi raziskovalec.
Sedaj dvakrat dnevno poleg briketov ki jih imata stalno na razpolago dobita tudi mokro hrano, piščanec z rižem pa tunina v lastnem soku in losos. Ma je tko njami vse da je pravi jok in stok, predno uspem postavit posodice pred njiju. Občasno me uporabita tudi za plezalnik kar mi ni najbolj všeč- Smiley
Novih slikic pa trenutno nimam, ker ju težko slikam ko nista nič pri miru  Angry, razen seveda ko spita Wink.

Toliko za danes lep pozdrav vsem mačkoljubkam in mačkoljubcem Smiley
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #47 : nedelja, 17.01.2010 : 11:42:41 »

Prav bebasto se režim, ko tole berem Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
Pola
rad pišem
****
Sporočil: 460


« Odgovor #48 : nedelja, 17.01.2010 : 20:57:42 »

Mala dva lepotca rasteta  Kiss.
Logiran
pipikus
rad pišem
****
Sporočil: 314


WWW
« Odgovor #49 : nedelja, 17.01.2010 : 21:00:25 »

 Smiley
Logiran
terenka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 109


« Odgovor #50 : nedelja, 17.01.2010 : 21:27:01 »

Čudovite novičke  Cheesy Kiss
Logiran
bbpikica
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 105


WWW
« Odgovor #51 : torek, 19.01.2010 : 19:18:31 »

Eto ti ga na Undecided, komaj sva se navadila na novi dom, že nama grozijo z neko selitvijo Shocked, in da stvar nebi bila dovolj grozna naj bi dobila še družbo Undecided.
Pa da ne bo pomote, baje se marca najkasneje pa aprila selimo v hišo, tako lepo majhno sredi travnika, sva si jo danes smela ogledati in tudi prevohati, pa še na sneg so naju postavili, da o tistem hu...., ki so nama ga okoli glave in pod tačkami navezal sploh ne razpravljava Angry-
Je soseda tolk cvilila ko naju je videla, je bla prov smešna s tistim svojim : ja ko dva mala kužka tkole na vrvici ja kolk sta pa lušna  Smiley
No pol pa rečte kaj a je to pravica Undecided
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #52 : sreda, 20.01.2010 : 01:14:16 »


Je soseda tolk cvilila ko naju je videla, je bla prov smešna s tistim svojim : ja ko dva mala kužka tkole na vrvici ja kolk sta pa lušna  Smiley
No pol pa rečte kaj a je to pravica Undecided

Nikakor ni pravice, pravimo v Sindikatu  Angry tale s "kužkoma"  Shocked Angry je pa še posebej huda  Angry
Bo treba naslednjič kar fajn zarjovet (vsaj Lev), da bo gospa soseda malo bolj z razlogom cvilila  Evil Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Ursssa
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 162


WWW
« Odgovor #53 : sreda, 20.01.2010 : 01:42:16 »

MamaF  
Nič se ne bojta, mačkončka, prav fajn vama bo! bravo Afro Čiiisto nova hiška sredi travnika, ni lepšega!
Logiran
Pola
rad pišem
****
Sporočil: 460


« Odgovor #54 : sreda, 20.01.2010 : 07:07:36 »

Eto ti ga na Undecided, komaj sva se navadila na novi dom, že nama grozijo z neko selitvijo Shocked, in da stvar nebi bila dovolj grozna naj bi dobila še družbo Undecided.
Pa da ne bo pomote, baje se marca najkasneje pa aprila selimo v hišo, tako lepo majhno sredi travnika, sva si jo danes smela ogledati in tudi prevohati, pa še na sneg so naju postavili, da o tistem hu...., ki so nama ga okoli glave in pod tačkami navezal sploh ne razpravljava Angry-
Je soseda tolk cvilila ko naju je videla, je bla prov smešna s tistim svojim : ja ko dva mala kužka tkole na vrvici ja kolk sta pa lušna  Smiley
No pol pa rečte kaj a je to pravica Undecided


Sem vesela, da se boste končno rešili mesta. Kdo pa jima pride za družbo  Tongue?

Da ne bo kake pomote slučajno (za širše množice), Lev in Lenna bosta na vrtu pred hišo na oprsnici, nikakor brez super.
Logiran
bbpikica
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 105


WWW
« Odgovor #55 : sreda, 20.01.2010 : 07:20:17 »

Sem vesela, da se boste končno rešili mesta. Kdo pa jima pride za družbo Tongue?

Da ne bo kake pomote slučajno (za širše množice), Lev in Lenna bosta na vrtu pred hišo na oprsnici, nikakor brez super.
Undecided
Za družbo bosta dobila dve starejši mačji dami Smiley, od sosede iz bloka, ker bo šla v dom in nas je že dve leti nazaj prosila, če bi mi vzeli njeno Kitty in Čuri muro, ker jo od njenih noben noče Cry. Gospa gre pa baje konec februarja v dom so ji končno sporočili. Tako da ju zdaj počasi navajamo nanju. S starejšo 12 letno dolgodlako tigrico Kitty ni nobenih težav, mlajša 5 letna črnooranžna Murka je pa malo bolj kritična in zaenkrat renči in piha na njiju Sad. Tako jih zaenkrat počasi navajamo da bodo do selitve prijatelji (upam), ker gospa pravi da drugače sploh ne gre v dom.
Ja Lev in Lenna v nobenem primeru ne bosta prosto raizskovala svet in domovino, zato ju že 14 dni navajamo na oprsnice in povodec. Lev s tem nima nobenih težav, Lenna je pa malo bolj plašna in gre to bolj počasi Smiley
Logiran
bbpikica
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 105


WWW
« Odgovor #56 : sreda, 20.01.2010 : 07:29:43 »

Nikakor ni pravice, pravimo v Sindikatu Angry tale s "kužkoma" Shocked Angry je pa še posebej huda Angry
Bo treba naslednjič kar fajn zarjovet (vsaj Lev), da bo gospa soseda malo bolj z razlogom cvilila Evil Grin
A takole ane  trmoglavka trmoglavka trmoglavka. Sta pa prov fletna tkole na povodcih Smiley, Najprej sta šla bol pri tleh tko ena nizko spuščena varianta, po ene petih minutah pa je Leva itak že vse zanimalo, Lenna pa mu tako ali tako povsod sledi. Hvala bogu za velike pogumne brate  Kiss Kiss.
Logiran
Pola
rad pišem
****
Sporočil: 460


« Odgovor #57 : sreda, 20.01.2010 : 09:06:31 »

Undecided
Za družbo bosta dobila dve starejši mačji dami Smiley, od sosede iz bloka, ker bo šla v dom in nas je že dve leti nazaj prosila, če bi mi vzeli njeno Kitty in Čuri muro, ker jo od njenih noben noče Cry. Gospa gre pa baje konec februarja v dom so ji končno sporočili. Tako da ju zdaj počasi navajamo nanju. S starejšo 12 letno dolgodlako tigrico Kitty ni nobenih težav, mlajša 5 letna črnooranžna Murka je pa malo bolj kritična in zaenkrat renči in piha na njiju Sad. Tako jih zaenkrat počasi navajamo da bodo do selitve prijatelji (upam), ker gospa pravi da drugače sploh ne gre v dom.


Zlata si!! Sej tako je ponavadi, starejši gredo, mladi se stepejo za stanovanja, za živali, ki ostanejo, pa nihče ne bi poskrbel Angry bruham
Logiran
bbpikica
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 105


WWW
« Odgovor #58 : sreda, 20.01.2010 : 19:54:42 »

Zlata si!! Sej tako je ponavadi, starejši gredo, mladi se stepejo za stanovanja, za živali, ki ostanejo, pa nihče ne bi poskrbel Angry bruham
Ma mi je žal gospe k je ena taka prjazna, pa ful ma rada tele dva svoja mačkona, se pogovarja z njima in jima razlaga kako je blo ko je bla mlada in podobno Roll Eyes. Pa tud muci nista prov zlo zahtevni, večinoma bolj spita Smiley.
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #59 : sreda, 20.01.2010 : 20:11:23 »

Tjah, mogoče pa spita, ker gospa ni imela ravno razburljive mladosti Wink

Hecam se Smiley Vedno se mi zdi grozno hudo in žalostno in nefer, ko slišim, da nekdo, ki res ima rad svoje živali, mora oditi brez njih.
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5 6   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Lenna in Lev
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines