mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 01:16:35

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: TOFF SE JAVLJA IZ NOVEGA DOMA (prej samček iz Dobrove)
Strani: 1 [2] 3 4   Dol
Natisni
Avtor Tema: TOFF SE JAVLJA IZ NOVEGA DOMA (prej samček iz Dobrove)  (Prebrano 10981 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #15 : sobota, 09.01.2010 : 00:07:13 »

Oh, res sta oba zelo prisrčna Kiss Kiss, se vidi da sta zelo srečna pri vas.. Smiley
Logiran
toffka
novinec
*
Sporočil: 41


WWW
« Odgovor #16 : nedelja, 10.01.2010 : 09:54:15 »

sneg je zakon....pol je pa se lepse na toplem noret.  Angry... nekaj časa...pol pa spimo in spimo.... Wink Smiley
http://www.mojalbum.com/toffka/pasje-vragolije
Logiran
fishy
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 97


WWW
« Odgovor #17 : ponedeljek, 25.01.2010 : 22:27:41 »

Res se imate lepo.  Grin Sem pogledala na rubriki od Nutelce všega bivšega kužija, res je ćisto bil podoben Nutelci!!!Lepi in verjetno pravi srček!!Imejte se in uživajte ! Pozdrav z Obale! Wink
Logiran
toffka
novinec
*
Sporočil: 41


WWW
« Odgovor #18 : torek, 26.01.2010 : 14:53:31 »

ja naš Brko   Cry ga pogrešamo....me pa veseli, da vidite podobnost z Nutelco,
zdaj dajemo ljubezen našima lepotcema Bartiju in Toffiju, pa semim mačkom, pa petim otrokom...in otroci živalim...
pošiljam pozdrave na Obalo iz Posavja  Smiley
Logiran
fishy
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 97


WWW
« Odgovor #19 : torek, 26.01.2010 : 16:19:34 »

Tisti kateri nima živali ne ve kaj zgublja v življenju.Toliko ljubezni in pozitvne energije imajo da preprosto
se ne da živet brez njih!! :DPri vas vidim da ste dobri ljudje in pooooooooooolno pozitivne energije. Nekaj najlepšega se pa mi zdi da si je vaša hčerka za 18 rojstni dan želela psička!! bravo Ko bi bilo le več takih ljudi...... Pozdrav tudi od moje Fishy in Sharkya.
Karin
Logiran
stefi5
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 93


« Odgovor #20 : sreda, 27.01.2010 : 13:10:35 »

Lep kuža, super da je našel topel dom. Smiley
Logiran
toffka
novinec
*
Sporočil: 41


WWW
« Odgovor #21 : ponedeljek, 01.02.2010 : 11:45:06 »

tkole pa zgledajo nedelje pri nas, ko smo vsi doma - tudi naši trije študentje, psička se cartata, pohajata mal na snegu, se grejeta na  krušni peči, pol pa ob radiatorju spimo in spimo....
http://www.mojalbum.com/toffka/nedelja
ja tko je to...  Cheesy
Logiran
dasika
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 182


« Odgovor #22 : ponedeljek, 01.02.2010 : 12:43:07 »

A je slučajno ena od vaših študentk Mirijam Roll Eyes Če je ta prava, potem je to moja sošolka iz faxa Cheesy
Lepo da vsi uživate v kosmati dužbi...ni ga lepšega Kiss
Logiran
toffka
novinec
*
Sporočil: 41


WWW
« Odgovor #23 : ponedeljek, 01.02.2010 : 13:48:29 »

ja je Mirijam,  in sicer najstarejša od petih otrok - dve študentke, en študent, dve gimnazijke...
a sošolke ste?  lepo...kako je svet majhen... Smiley
Logiran
dasika
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 182


« Odgovor #24 : ponedeljek, 01.02.2010 : 14:28:57 »

Sam res  Cheesy Ste pa velika družina, super  Cheesy
Logiran
toffka
novinec
*
Sporočil: 41


WWW
« Odgovor #25 : četrtek, 04.02.2010 : 08:25:08 »

ja smo kar velika družina  Smiley
s psički je zjutraj tako: divjanje pri minus 6, zajtrk, pol pa spanje in spanje....  Cheesy
http://www.mojalbum.com/toffka/sprehod-zajtrk-spanje
Logiran
dasika
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 182


« Odgovor #26 : četrtek, 04.02.2010 : 08:41:34 »

Kok pa imata dobre posteljne prostore  Cheesy
Logiran
toffka
novinec
*
Sporočil: 41


WWW
« Odgovor #27 : nedelja, 18.04.2010 : 14:50:02 »

pozdrav,
se spet malo javljamo, kmalu bo pol leta kar je Toffi  pri nas ( dobili smo ga 30.10.09),
še vedno se imamo z njim zelo lepo, je zdrav, razigran in zelo rad je, jepa kar precej  zrastel,
uživa v družbi "bratca ¨ Barta ter se veliko crklja, ko ga začneš božat to kar traja in traja,
če se slučajno naveličaš te lepo s tačko prime za roko in pokaže da še ni dost.. Smiley  Smiley
torej lepe pozdrave vsem - spodaj pa link  z novimi slikcami, upam,da ga odpre.

http://www.mojalbum.com/toffka/pomlad-je

Logiran
lamonza
novinec
*
Sporočil: 12


WWW
« Odgovor #28 : nedelja, 18.04.2010 : 21:39:00 »

 Cheesy Ej, tale tvoj TOFF pa je isti kot moja Lili posvojena lani na Gmajnicah. Skoraj ne morem verjet kaksna podobnost. Skoda da ne znam nalozit slik, da bi pokazala.
Logiran
toffka
novinec
*
Sporočil: 41


WWW
« Odgovor #29 : ponedeljek, 19.04.2010 : 08:01:11 »

a res, ja Toff je imel še bratca Jakata, ki pa ne vem kam je šel. spremljam teme pa se ni  nič javil posvojitelj,
naš Toff  bo julija star eno leto. Slikce je pa čisto enostavno poslat, samo narediš si album na moj.album.com,
pol pa sam povezavo pošlješ. Če pa ti kaj ne bo šlo pa mi lahk na mail pošlješ pa ti jih uredim in pošljem link.
bi res rada vidla vašo Lili - mogoče sta pa res v žlahti Smiley
 Wink  najbrž je taka srčica kot je naš,  tko nežnegfa peska še nisem vidla kot je naš Toffi
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: TOFF SE JAVLJA IZ NOVEGA DOMA (prej samček iz Dobrove)
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines