mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 10:07:40

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Katrina/Pupa
Strani: 1 2 [3] 4  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Katrina/Pupa  (Prebrano 13346 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Saby1711
novinec
*
Sporočil: 20


WWW
« Odgovor #30 : ponedeljek, 25.01.2010 : 10:03:23 »

Travo še vedno ni sprobala, no hoče jo neki, sam pol k jo požgečka po nosu pa gre stran, sem jo tud odtrgano dala na krožnik, pa tud ni hotela Smiley je pa še vedno bolančkana, odkar jo imava, samo ni tako hudo, je normalno, vodo pije normalno, igra se, morm se pa res razjezit na veterinarski dom ****....a ima kod kakšne izkušnje s tem? Sem mu omenila glede Pupe,  pa me je kar šokiral, ko je rekel, "ja pol pa naj crkne" mislim kako lahko en veterinar to reče, pol mi je neki tam bluzil, da ima lahko pljučnico pa ne vem kaj...a ni tko, da če maš pljučnico nič ne moreš? Jaz sem mu povedala, da ima samo zabasan nos, pa mal kiha....potem mi je še rekel, da bi jo lahko kar vrnila po 8 dneh v zavetišče, da imajo tam veterinarje pa take, kot da bi bila mačka en predmet, ne vem no, to zame ni normalno, res. Kar šokirana sem.  Shocked
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #31 : ponedeljek, 25.01.2010 : 11:27:21 »

Dajmo se o veterinarjih menit v za to namenjeni rubriki in ne kar vsepovsod po malo!
Veterinarji

Sporocila so izbrisana.
Logiran

Saby1711
novinec
*
Sporočil: 20


WWW
« Odgovor #32 : četrtek, 04.02.2010 : 20:26:15 »

Da se malo javim po dolgem času, Pupa je že bolje, sva jo včeraj peljala k veterinarju na kontrolo pa ji ni treba več jesti antibiotikov, je prej morala to jesti 7 dni. Mogoče ima še malo zabasan nosek, samo ni več tako hudo kot prej, kihne pa tudi bolj malo. Vedno bolje odpira predale, in tisto kar dobi pod tačke iz predala začne gristi  Roll Eyes, ji kar dogaja čez dan, ko naju ni doma.  Cheesy Na ime se zdaj že bolje odziva, ampak večinoma samo takrat, ko hoče slišat  Grin na kljuko pa seveda tudi še skoči, ampak brez uspeha  Grin ima zdaj zgleda malo več energije, ker ni več toliko prehlajena.  Wink
Logiran
Saby1711
novinec
*
Sporočil: 20


WWW
« Odgovor #33 : nedelja, 14.03.2010 : 11:02:20 »

Pupa je ratala ena prava "bajsika". Najrajši ima palico kjer je miška privezana, na miško sploh ne reagira, ampak rajši palico grizlja, kot en kuža. Podi se za žogicam, ker ve, da jo boš vrgel, se že pripravlja, da bo začela teči za njo. Všeč so ji pa seveda tudi male miške in jo nosi okoli, samo jo pa vedno zgubi pod kavčem. Malo pa tudi noge napada pa roke, ker se zgleda hoče "ravsat"  Smiley kar iz lepega jo nekaj piči. Leži na tleh, ko sonček sije v sobo in se "sonči". Vesela pa je takrat, ko prideš v sobo, jo moraš takoj vzeti v naročje in se samo njej posvečat, če ne je pa trmoglavka  Grin buc daje pa tudi na obraz, ko jo imaš v naročju. Ko gre v naročje se pusti božat nekaj časa, potem ti pa začne roko grizljat  Roll Eyes tako je luškana ta mala nagajivka.  Grin Najrajši pa se tudi skrije v kakšno luknjo, recimo ko je predal odprt, skoči gor na njega in hoče stvari iz predala ven dat in se skriti odspodaj. No travo že veselo gloda, ker jo prej ni hotela.  veselje
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #34 : nedelja, 05.12.2010 : 22:33:57 »

Pupa se javlja  Smiley Jaz naložim slikce, Sby1711 bo pa o njej še kaj povedala Wink









Logiran
Saby1711
novinec
*
Sporočil: 20


WWW
« Odgovor #35 : nedelja, 05.12.2010 : 23:00:27 »

hvala zalarjeva Smiley zdej je pri nama že 11 mesecev, januarja bo že eno leto, zdaj se je že naučila, da spi pod deko na kavču, še sama pod deko zleze, ne vem kako se je to naučila, jo pa vsaj zeblo ne bo Smiley Je bila že seznanjena z majhnim psičkom, pa ni bilo nič narobe, še enega mačka smo ji predstavil od soseda, ko je začel čudne zvoke spuščat se je skrila in ga opazovala iz skrivališča, nič ji ni hotel narediti, tudi ona njemu ne, samo se je potem že malo opogumila in počasi ven iz skrivališča lezla. Ko ga vidi skozi okno, ko okoli hiše hodi, skače iz enega okna na drugo okno  Cheesy Še vedno hodi za tabo kot en kuža, ko naju sliši, da prideva domov, že skače okoli vhodnih vrat in naju čaka. Zelo je pa obsedena z whiskas priboljški, ampak ji ne damo velik, aja pa še to, imava kredenco z drsnimi vrati, kjer so njeni priboljški in hrana, in se je že naučila odpirat drsna vrata, samo jih ne odpre velik, čisto malo, tako da še vedno ne more pridt do priboljškov, (na srečo, ker potem bi vse pojedla), zelo je pametna Smiley je en velik cortek.
Logiran
neko
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #36 : ponedeljek, 06.12.2010 : 20:15:08 »

Prekrasna snežinka  Kiss
Logiran
pipikus
rad pišem
****
Sporočil: 314


WWW
« Odgovor #37 : ponedeljek, 06.12.2010 : 21:11:34 »

lepa lepa bela mucica -mi imamo isto tako lepo belo snežinko doma  Wink
Logiran
Saby1711
novinec
*
Sporočil: 20


WWW
« Odgovor #38 : torek, 07.12.2010 : 18:40:34 »

Hvala! Res je lepa, na tisti predzadnji sliki je glih glavo ven pomolila izpod deke, ker jo je firbec matral zgleda, potem je pa spet glavo pod deko skrila Smiley smeška ena, drugače je šla pa sama pod deko, pa takole tudi spi.  Cool  Smiley
Logiran
Saby1711
novinec
*
Sporočil: 20


WWW
« Odgovor #39 : četrtek, 09.12.2010 : 19:04:52 »

Še malo slikc, na predzadnjih dveh slikcah je ona tako spala  Cool  Smiley


http://i923.photobucket.com/albums/ad73/Saby_1711/Pupa/Slika0433.jpg

http://i923.photobucket.com/albums/ad73/Saby_1711/Pupa/Slika0458.jpg

http://i923.photobucket.com/albums/ad73/Saby_1711/Pupa/Slika0460.jpg

http://i923.photobucket.com/albums/ad73/Saby_1711/Pupa/Slika0435.jpg

Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #40 : petek, 10.12.2010 : 07:41:41 »

Joj, kako tale srčica uživa! Pa kako se tlači pod kovter...  Kiss Kiss
Naša dva me vedno obložita, da mi ne piha na kakšnem delu pod odejo, tretja-najbolj nežna Xenča pa z veseljem pride pod kovter, a le, kadar jo povabim. Da bi pa sami lezli noter, pa se še ni zgodilo.
Logiran
nutella
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.808


« Odgovor #41 : petek, 10.12.2010 : 10:23:13 »

Joj, tele njene "zmečkane" spalne poze so pa res čist preveč cukraste. Cheesy
Logiran
Saby1711
novinec
*
Sporočil: 20


WWW
« Odgovor #42 : petek, 10.12.2010 : 21:01:41 »

Joj, kako tale srčica uživa! Pa kako se tlači pod kovter...  Kiss Kiss
Naša dva me vedno obložita, da mi ne piha na kakšnem delu pod odejo, tretja-najbolj nežna Xenča pa z veseljem pride pod kovter, a le, kadar jo povabim. Da bi pa sami lezli noter, pa se še ni zgodilo.


Pupa kar sama leze pod kovter, ugotovili smo pa tako, ko smo se enkrat skoraj vsedli na njo, tako, da zdaj vedno preverimo, če ni slučajno pod kovtrom Smiley včasih jo moram tudi jaz povabit pod kovter, ker vem da hoče it pod njega, ampak čukasto gleda pred kavčem in razmišlja kako bi prišla pod kovter, tako da že vem kaj razmišlja  Cool


Joj, tele njene "zmečkane" spalne poze so pa res čist preveč cukraste. Cheesy

Hehe res je cortkana med temi dekami,  Kiss zato sem pa morala dati to sliko gor, na teh slikah je ležala med nogami in je tako tudi spala, dokler je nisem zbudila s slikanjem  Roll Eyes
Logiran
Saby1711
novinec
*
Sporočil: 20


WWW
« Odgovor #43 : nedelja, 23.10.2011 : 17:56:09 »

Dolgo se že nisem javila. Pupa ima zdaj prijatelja Tigota. Najden je bil lansko leto pred blokom nekje v Ljubljani, bil je zelo suhljat in premražen, mogoče ga je nekdo zavrgel, na srečo pa so ga sorodniki od partnerja vzeli k sebi, vendar pa so že imeli starejšega mačka starega 17 let, ki je bil tudi slep, zato ga niso mogli obdržat, ker je bil še mladič in zelo igriv, njihovemu mačku pa ni bilo več do igranja. Zato smo poskusili kako se bosta razumela s Pupo. Pri začetku je bilo pihanje in renčanje s strani Pupe, Tigo ji je pa še malo nagajal in se hotel igrati, vendar se je na srečo sprijaznila in zdaj se že skupaj igrata. Lovita se po celi hiši. Smiley Ko sta zmatrana od igranja pa izgleda vse skupaj takole:









 Cool
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #44 : nedelja, 23.10.2011 : 19:11:00 »

Luštna sta Kiss
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Katrina/Pupa
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines