mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 11:04:33

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jagoda, Jagi ... pomurska pankerka in njen črni oproda
Strani: 1 ... 126 127 128 129 130 [131] 132   Dol
Natisni
Avtor Tema: Jagoda, Jagi ... pomurska pankerka in njen črni oproda  (Prebrano 333077 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #1950 : četrtek, 02.07.2015 : 13:07:00 »

Jagica, še tukaj vse najboljše! happy birthday Pa upajmo, da tokrat ne boš dobila tiste groooozne kosti za slavnostno večerjo Wink.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1951 : četrtek, 02.07.2015 : 13:14:31 »

V družbi Rokota in Sonnyja je včeraj praznovala tudi Jagi. Takrat ko sta se onadva prikobacala na svet, se je ona "pritepla" k nam Wink

Ta dan je očitno v zvezdah zapisan kot dan za najbolj Pogumne KuŠke Cheesy

Čestitke ob obletnici zasedbe ozemlja, Jagi Kiss Pa naj jih bo še neskončno v najboljši familiji na svetu ljubezen In konzervic tudi  praznovanje
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1952 : četrtek, 02.07.2015 : 13:23:38 »

Jagica, v odlično familijo si zalutala.  Wink Ti pa znaš!  ljubezen

Bodite še dolgo srečni in veseli skupaj!  objem
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
viamia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #1953 : četrtek, 02.07.2015 : 14:41:41 »

Jagi in njeni familiji vse naj naj za obletnico ali kot mi rečemo "novi rojstni dan"  Kiss Kiss Kiss
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #1954 : četrtek, 02.07.2015 : 14:43:02 »

Jagi, četudi moraš včasih (po)trpeti v gužvi psov in človekov, pa vseeno vem, da je skoraj vse kar počneta tvoja dva  , namenjeno samo dobremu počutju, predvsem tebe, princeska  ljubezen ljubezen 
In prepričana sem, da bo tako tudi ostalo  Cheesy objem
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #1955 : četrtek, 02.07.2015 : 18:50:37 »

Draga Pritepinka Jagi,  vse najboljse!
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #1956 : četrtek, 02.07.2015 : 21:22:05 »

Vse najboljše  Smiley
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1957 : petek, 03.07.2015 : 07:39:13 »

Jpa vseeno vem, da je skoraj vse kar počneta tvoja dva  , namenjeno samo dobremu počutju, predvsem tebe, princeska  ljubezen ljubezen 

Joj, sam to je pa prekleto res Roll Eyes ... skoraj je ni situacije, ko ne bi najprej pomislila, kako oz. če sploh bo Jagi funkcionirala ... huh ljubezen

Hvala vsem za take lepe želje! Kiss Cheesy
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1958 : petek, 03.07.2015 : 08:05:16 »

Pomlad je prebudila tudi naše najmanjše sostanovalce hide plesalec (no, če ne štejem mravelj, pajkov in kobilic Tongue). Menda jih tule še nisem predstavila. Undecided Nemogoče bi jih bilo prešteti, ampak vsaj ti štirje so nekega večera pridno pozirali (poklon tistemu, ki se je spomnil fotiča na telefonu) in si tako prislužili tudi prava stara slovenska imena. Grin



A niso kjut? ljubezen
Je pa MrSD zadnjič videl enega, ki je bil po njegovi presoji vsaj še enkrat večji od teh Shocked. V bukovih krošnjah je zvečer zelo živahno Smiley. Glasno debatirajo in se špilajo opice.
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1959 : petek, 03.07.2015 : 08:20:31 »

NoJinx ni nič povedala, s kakšno lahkoto povsem nenačrtovano pusti svojega psa v hribih, ane? Roll Eyes Grin Ampak se tudi Regrad ni popolnoma nič sekiral. Cool

MrSD-ja, Jagi in Flyja je peljal na Ulovko (kjer snega ni več Evil).



Naslednje jutro pa smo se že navsezgodaj (khm, to naj bi bilo za Gjalla sredi noči, my ass) potepali po gozdu in izvajali cirkuške točke na odžaganem drevesu Cool





Mularija se je seveda tudi doma igrala pod budnim očesom nadzornice Jagi. Ves čas sta si skušala dopovedat, kdo je glavni, pa se nista uspela zmenit. Evil

Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #1960 : petek, 03.07.2015 : 08:45:20 »

Jagi  happy birthday darilo drink
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1961 : petek, 03.07.2015 : 21:21:58 »

Ne, Jinxova ni nic povedala, se ji je zdelo, da naj bo to tvoja reportaza, tudi zato, ker se na blesavi tablici ne da dobiti kode, ki jo vstavis, da se na forumu prikaze slika.  Angry In ker sem vecino casa zunaj, operiram v glavnem s tablico. Saj moram res se marsikaj dodati v naso temo.

Skratka, jp, sla sem k SunnyDayevim na obisk in sem domov prisla brez psa. Kar tako, ne da bi se prej kaj dogovorili.  Smiley Meni je ful pasalo, da je bilo zanj pri SunnyDayevih dobro poskrbljeno, ker se tiste dni nisem videla ven iz dela, Regrat je pa tudi povedal, da ga mirno lahko se kdaj pustim pri njih, se bo potrudil in malo manj sufer fural ponoci, je rekel.  Roll Eyes
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1962 : petek, 03.07.2015 : 23:06:32 »

Ne, Jinxova ni nic povedala, se ji je zdelo, da naj bo to tvoja reportaza, tudi zato, ker se na blesavi tablici ne da dobiti kode, ki jo vstavis, da se na forumu prikaze slika.  Angry In ker sem vecino casa zunaj, operiram v glavnem s tablico. Saj moram res se marsikaj dodati v naso temo.

Ti bi pa tudi lahko malo manj resno jemala moje hece, noo!  Roll Eyes Tongue Wink
Drugače pa slike lahko postaš tudi s telefonom in ful dvomim, da tablica tega ni sposobna. Huh
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1963 : sobota, 04.07.2015 : 00:12:10 »

Joj, sori, pa sem res grdo napisala. Ne, ne, nic resno te nisem jemala.  Kiss Sem pa zelo vesela da si dala fotke gor. Moram ti veckrat Regrata pustit, da Jagi ne bo vec tako zgrozeno gledala, kot na drugi sliki, ker se mora drenjat z njim na enem mini storu.  piiiilimo guncagunca Moras pa priznat, da je eden lepsi od drugega, crnuha najina zlata!  Kiss

Ne na tablici ne na telefonu ne morem priti do tistega dela, ko z desnim gumbom miske kliknes na sliko, potem kliknes "propertis" in potem tam izberes nekaj, se ne spomnim kaj, (sem spet na tablici, pa ne morem pogledat) in to das med [img][/img, pa ti mpn vstavi fotko v post. S tem, da na tablici niti fotk ne morem nalozit v mojalbum, ker je potreben java vmesnik, ki ga tablica ne podpira ...

Aja, polhi - a to mata na podstrehi ali kje? Pa kolk so kjut, no!  love
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #1964 : nedelja, 05.07.2015 : 13:46:16 »

Draga Jagi Kiss, čestitke k obletnici tebi in tvojim varnostnikom Wink. Očitno je 1. julij res dan Najhrabrejših med Hrabrimi Cool

Natančno sem se poglobila v posnetke s terena in poskušala ločiti fletkota od fletkota pri cirkuških točkah Cheesy: levo Fly Kiss, desno Regrat Kiss - a imam prav?  Huh
No, zdaj bom pa še malo iiiiiii-kala Tongue: Polhkiiiii love, vsi na P Grin (Ne bom vprašala, kako si jim določila spol )
Logiran
Strani: 1 ... 126 127 128 129 130 [131] 132   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jagoda, Jagi ... pomurska pankerka in njen črni oproda
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines