mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 14:40:30

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jagoda, Jagi ... pomurska pankerka in njen črni oproda
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 132   Dol
Natisni
Avtor Tema: Jagoda, Jagi ... pomurska pankerka in njen črni oproda  (Prebrano 336738 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #60 : petek, 14.05.2010 : 16:52:23 »

Ti, ta'sončna, pridi raje v KR, da boš (vsaj za malo  Wink) nehala na slabo mislit!  Kiss
(pa itak majice zate že 10 dni okoli vozim)  Roll Eyes
Logiran
the_girl
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 996


« Odgovor #61 : petek, 14.05.2010 : 17:03:18 »

(pa itak majice zate že 10 dni okoli vozim)  Roll Eyes
A pa še šteješ jih?? Tongue

Sicer pa: VSE NAJBOLJŠE in še na mnoga leta, pa s kakšno vragolijo šefici slabe misli z glave zbit  WinkKiss Kiss
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #62 : petek, 14.05.2010 : 17:18:56 »

 Shocked Shocked kaj jaz berem  Shocked Shocked, se vidi, da živimo nekje bogu za hrbtom, nič ne pridejo novice do nas  Sad

Čestitke za nazaj, za tole lepo punco  Kiss Kiss ... pa z zamudo vse naj naj tudi lepotcu Bitu  Kiss Kiss


p.s. me je pa šokiral stavek, da  Bajka ni več med nami  Undecided Cry
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #63 : sobota, 15.05.2010 : 11:28:02 »

Se enkrat hvala za lepe zelje in pozitivne misli. Kiss

Hehe, AnaJ, jo pridemo kaj pokazat, sam ne veseli se crkljanja, ker joj groza, ti strasni ljudje ... Undecided
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #64 : sobota, 15.05.2010 : 11:39:28 »

No le pripeljite jo pokazat .... hmmm mojemu crkljanju se še ni noben pesjan odpovedal, pa če se je še tako bal, je vsaj za en čohec prišibal k meni in potem hitro šel nazaj skrit  Grin , tko da ne se prehiter zagovorit, da te ne bo mala presenetila  Wink Tongue
Logiran
alexy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.308



WWW
« Odgovor #65 : sobota, 15.05.2010 : 11:51:49 »

sam ne veseli se crkljanja, ker joj groza, ti strasni ljudje ... Undecided

A res? Men se je takrat v trgovini zdelo, da je nic ne moti(m) Wink
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #66 : sobota, 15.05.2010 : 14:17:46 »

Vse naj-naj-naj krasni Bitko!  Kiss Kiss Kiss

(SD, ti pa ne mislit na slabe stvari; je treba uživat in se veselit vsakega dneva posebej!)
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #67 : sreda, 02.06.2010 : 15:00:52 »

Pa smo šli na en lušten sprehod (hvala Andreja, mi je noro pasalo, da sem se odlimala od pisanja raznih esejev in seminarskih). Vsi smo bili vsaj do kolen blatni, a veseli:D Jagi je Nika uspela privabit k igri (itak preden privlečem fotič iz torbice, se vse skupaj že umiri, a se vseeno vidi, da tudi Nik malo poteče Smiley ). Redko kateremu psu uspe, da se Nik igra z njim (jah blondinka je ne, kaj češ, pravjo, da njim uspe marsikaj Tongue Grin)





Pa še par fotk:

Kaj maš, kaj maaaaaš???


Hihi


Jst se tok šajnam Smiley


Lepa blondinka


Vsi trije


Pa še lump, ki je ukradel Jagin frizbi Tongue


Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #68 : sreda, 02.06.2010 : 15:02:31 »

Opsala, ena je 2x

Kaj maš, kaj maaaaaš??
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #69 : sreda, 02.06.2010 : 15:04:19 »

Pa še en filmček o povodnem Bitu Smiley

Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #70 : sreda, 02.06.2010 : 15:09:59 »

Super slikce, Jagi je zelo lepa.  Kiss (Nik pa prekrasen na slikci, na kateri je ukradel frizbi, lumpek posrečeni  Kiss )
Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #71 : sreda, 02.06.2010 : 15:28:29 »

Jagi se igra  Shocked Shocked Shocked

 
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #72 : sreda, 02.06.2010 : 20:40:03 »

Jagi se igra  Shocked Shocked Shocked
Jagi je v resnici zelooo igriv pes, veliko bolj kot Bit (ki ga zelo težko spraviš k plenski igri, to je zanj bolj "vaja", na koncu katere se priboljšek dobi  Roll Eyes Huh). In zna se zelo lepo igrati tudi sama - samo da piska, pa je cel žur Cheesy. Zelo rada se gre tudi vlečno igro - ko se počuti varna in sproščena, zelo rada se igra s psi, je neutrudna lovilka frizbija, rada tudi išče in aportira, skratka ... in ja, vem, da boš to v večji družbi ljudi in psov zelo težko videla v živo sram. Vlečno igro imam nekje celo posneto, že dolgo nazaj, ko je bil to celo doma uspeh; če najdem, prilepim Smiley.
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #73 : sreda, 02.06.2010 : 20:50:13 »

V družbi zalarjeve je bila včeraj zelo sproščena (v bistvu lahko rečem, da je bila najbolj sproščena ever v družbi nekoga, ki ga res ni videla še nikoli), ni je nadrla Tongue, vzela ji je priboljšek iz roke. Cheesy Kiss Mogoče je pripomoglo tudi to, da se je v zadnjem času očitno dokončno odločila, da raje umre, kot da bi jedla brikete. Roll Eyes Dejstvo pa je, da sem zdaj po tednu dni "šokterapij" v povsem novih okoljih in okoliščinah, med ogromno različnimi ljudmi opazila pozitiven premik v smeri tolerance prisotnosti tujcev.  veselje
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #74 : četrtek, 03.06.2010 : 09:29:27 »

Ja, zelo pridna psička je Smiley Pa zelo zelo lepa, upam, da mi jo bo nekoč uspelo tudi pobožat Smiley Bit je pa itak en fejst pes, prijazen in lep, dlaka se mu pa tako lepo sveti, da skoraj rabiš sončna očala, ko ga pogledaš Smiley
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 132   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jagoda, Jagi ... pomurska pankerka in njen črni oproda
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines