mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 10:36:48

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jagoda, Jagi ... pomurska pankerka in njen črni oproda
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 132   Dol
Natisni
Avtor Tema: Jagoda, Jagi ... pomurska pankerka in njen črni oproda  (Prebrano 336719 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #75 : četrtek, 03.06.2010 : 16:09:09 »

He, he... jaz pa poznam tale Bitov pogled!  vegi
Jagi zgleda krasno!  Kiss Ji je dopust pasal, kajne?  Wink


Sunnyday  pevka saj ne rabim nič pisat...  Tongue
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #76 : četrtek, 03.06.2010 : 20:35:24 »

Pa kaj je tako krasnega na njej? Huh Tongue Res iskreno, meni vizuelno ni cisto nic posebnega, ena glistica suha, nic vec kaj dosti pankerska (beri: nima vec strlecih sopov dlake na riti), enobarvna, dolgodlaka sicer na repu (ja, rep je pa res LEP) ...  Tongue Bit pa se manj, cisto crn pa velik Evil. Joj, kaj pisem o svojih psih Roll Eyes. Seveda sta moja moja najbolj zlata in najlepsa in sploh ... Kiss predaja Ampak roko na srce, Jagi je osvojila najprej mojega Tomaza in sicer s svojo milino in crkljivostjo, jaz sem potrebovala kar nekaj casa, da sem jo vzljubila, tudi potem, ko je nehala bit zacasnica ... Zdaj me pa moj heca, da MI bolj crkljivega psa skoraj ne bi mogel najti (jaz sem namrec malo crtalno odvisna pevka) in se skoraj "kregava", kdo jo bo. Nic bat, Bit ni prikrajsan, on je srecen, da "mucim" Jagodo in ne njega Wink. Skratka, mi se mamo fejst radi. Cool
Logiran
the_girl
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 996


« Odgovor #77 : četrtek, 03.06.2010 : 20:56:28 »

Meni je tudi ful lepa že ves čas Cheesy Kiss
No, pa Bit seveda tudi Smiley
Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #78 : četrtek, 03.06.2010 : 21:57:15 »

No, SD, veš kaj... Angry Bit je men tanajtarlepši pes na svetu ( seveda takoj za Švrkom Wink ), ma, je Jagoda ena posebna dama, da veš, punca je lepa in tak pogled kot ga ima ona, ne vidiš vsak dan! To, da je pa suha....k men jo pripelji
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #79 : četrtek, 03.06.2010 : 22:06:54 »

Čaki, čaki, zdaj, ko smo na dieti, smo ugotovili, da je razkuhan riž nekaj najboljšega, kar sem ji kdaj v življenju ponudila. Shocked Lips Sealed
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #80 : četrtek, 03.06.2010 : 22:56:05 »

Seveda sta moja moja najbolj zlata in najlepsa in sploh ... Kiss predaja
Resno mislim, seveda  Cheesy

     

je Jagoda ena posebna dama, da veš, punca je lepa in tak pogled kot ga ima ona, ne vidiš vsak dan!
Posebna dama, ja! Cool Poglej te posebne škorenjce, zelo vzdržljivi in posebni Grin

Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #81 : četrtek, 03.06.2010 : 22:59:33 »

No, katera prava dama pa ni nora na čevlje ? Roll Eyes
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #82 : četrtek, 03.06.2010 : 23:07:08 »

Meni je pa full lepa: lepa svetla dlaka, iskrive svetle oči in rozast nos Kiss Glede teže bi se pa prejšnja leta morala z Nikom družit Grin
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #83 : četrtek, 03.06.2010 : 23:17:48 »

Meni je pa full lepa: lepa svetla dlaka, iskrive svetle oči in rozast nos Kiss
Kiss Kiss Na roza nosku si pozabila poudariti poseben modni dodatek: Ajšina tetovaža, da je slučajno kdaj ne pozabimo. Grin

Glede teže bi se pa prejšnja leta morala z Nikom družit Grin
Ne bi rabila, v naši familiji sami gurmani, ona pa ... razkuhan riž butnglavc
Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #84 : petek, 04.06.2010 : 00:10:46 »

Ajšina tetovaža, da je slučajno kdaj ne pozabimo
Huh
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #85 : sobota, 05.06.2010 : 21:47:13 »

Jagi je v resnici zelooo igriv pes, veliko bolj kot Bit (ki ga zelo težko spraviš k plenski igri, to je zanj bolj "vaja", na koncu katere se priboljšek dobi  Roll Eyes Huh). In zna se zelo lepo igrati tudi sama - samo da piska, pa je cel žur Cheesy. Zelo rada se gre tudi vlečno igro - ko se počuti varna in sproščena, zelo rada se igra s psi, je neutrudna lovilka frizbija, rada tudi išče in aportira, skratka ... in ja, vem, da boš to v večji družbi ljudi in psov zelo težko videla v živo sram. Vlečno igro imam nekje celo posneto, že dolgo nazaj, ko je bil to celo doma uspeh; če najdem, prilepim Smiley.
Tistega (še) nisem našla, smo pa danes posneli enega novega. Ni nekaj ultra živahno (za njo je naporen dan Cool), "renči" pa kar zadovoljno Wink: KLIK

Na sprehodu sem se zezala, da moramo enkrat posnet vse vaje iz šole, da ne bo tršica Xena mislila, da je nismo jemali resno, ker v šoli komaj kaj pokaže Roll Eyes Undecided Tongue
Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #86 : nedelja, 06.06.2010 : 07:00:39 »

Lubica Kiss
Ampka fotka z Manolo Blatnik škorenjci je pa zmagovalna.
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #87 : torek, 08.06.2010 : 22:50:17 »

Tole malo sladko Jagodo z velikimi zalostnimi ockami sem danes tudi jaz bolj od dalec spoznala Smiley

Je res lepa SunnyDay, ceprav je blond   Grin

Jaz itak padam na velike in ...govorim o Bitu seveda  Evil

Logiran
Sreda
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 627


« Odgovor #88 : sreda, 09.06.2010 : 21:18:30 »

Upam, da bo uspelo Smiley Ponedeljkov sprehod v Tivoliju

[slika je izbrisana]
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #89 : sreda, 09.06.2010 : 21:25:03 »

Hehe, uspelo! Cheesy Jagi kar sprosceno gleda, Bit je pa itak v svojem elementu Grin
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 132   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jagoda, Jagi ... pomurska pankerka in njen črni oproda
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines