mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 27.04.2024 : 03:38:26

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jagoda, Jagi ... pomurska pankerka in njen črni oproda
Strani: 1 ... 59 60 61 62 63 [64] 65 66 67 68 69 ... 132   Dol
Natisni
Avtor Tema: Jagoda, Jagi ... pomurska pankerka in njen črni oproda  (Prebrano 336468 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #945 : četrtek, 03.01.2013 : 08:16:22 »

Krasne slike!!! Vse dobro v novem letu!!!  objem
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #946 : četrtek, 03.01.2013 : 08:48:15 »

Jaz sporočim okoli 20.1., če imamo tudi mi kakšno stabilizacijo. Undecided
Držim pesti ... objem

Mislim, da bi se Zarja in Jagi tudi zelo ujeli. Sta približno istih tekalnih dimenzij z enako skuštranimi in nabritimi ušesi. Grin

Mnja, načeloma Jagi ni ravno najprijaznejša oz. bolje rečeno odprta do neznanih psov (o ljudeh pa sploh nima smisla izgubljati besed). Tolerira, ni problem, vendar običajno potrebuje kar nekaj časa (dni ali celo tednov, srečanj ...), da neznanca sprejme in povabi k igri. Drugače je zelooo igriva in ful uživa, ampak si vzame čas. Tako da še posebno ob prisotnosti več neznanih psov hkrati in še neznanih ljudi za povrh zelo, zelo dvomim, da bi se lahko že prvič toliko sprostila, da bi se začela igrat. Je pa res, da je z manjšimi in mlajšimi lažje. Pri večjih imajo ekskluzivo samo flatkoti, pa še to mora biti fant Wink. Aja, pa čisto mirno, neobljudeno okolje mora biti, seveda. Še kaj? Roll Eyes Grin Mozartova glasba bi lahko igrala za atmosfero pa to ... huh
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #947 : četrtek, 03.01.2013 : 10:45:54 »

Jagi, naj bo v novem letu čimveč takih veselih trenutkov oz. naj bo celo tako, kot je bil štart Kiss Kiss

PS: Ko si ravno omenila Mozarta. Si nisem mislila, da sem bila sposobna sproducirati tako pametne otroke, kot je (občasno) moja hči Tongue Na Silvestrovo sem šla še pred sedmo uro zvečer voščit enemu prijatelju za r.d., potem pa bi itak hitro prišla domov in bi se skupaj z Rokom spokala uradno silvestrovat v borderski brlog, kjer se morebitno pokanje praktično nič ne sliši. Roko je ostal doma z otrokoma, ki sta se tudi že odpravljala na žurko k svojim frendom.
No, od doma sem šla v tišini, ko pa sem se čez kako uro vračala proti domači hiši, so se od našega v pirotehniko zaljubljenega soseda začele razlegati salve in ognjemeti (in to že okoli osme zvečer)  butnglavc
Seveda sem še pospešila proti hiši, ker me je zanimalo, kako je Roko. Že od daleč sem slišala lajanje, ko pa sem vstopila v hišo, me je bil tako vesel in je tako mahal z repom, da sem že pomislila, da se je zgodil nekakšen novoletni čudež in se je tisti tako zaželjen košček flata naselil v mojem Loucu Grin Skakal je po meni, se vrtel v krogih in bil čisto navdušen.

Šele po nekaj minutah pa mi je utendalo, da je pokanje v hišo sicer slišat, a sploh ni bilo hudo, ker ga je skoraj preglasila glasna klasična glasba iz našega "radia".
Moja pametna Rowzi je pred odhodom na žurko našemu Rokotu v uteho namreč na ves glas naštimala CD z Mozartovo "Čarobno piščaljo" Afro , na replay, seveda Smiley


Logiran

Unikatne tablice in portretki
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #948 : četrtek, 03.01.2013 : 10:54:05 »

Ja, braaavo, of course, it works!  bravo Afro Mogoče še bolje kot kaka druga namerno preglasna muzika/TV za komuflažo. Če so že pogruntali, da vpliva na rastline in na krave mlekarice, zakaj ne bi na pasjo psiho. Wink
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #949 : četrtek, 03.01.2013 : 10:57:30 »

Ja, braaavo, of course, it works!  bravo Afro Mogoče še bolje kot kaka druga namerno preglasna muzika/TV za komuflažo. Če so že pogruntali, da vpliva na rastline in na krave mlekarice, zakaj ne bi na pasjo psiho. Wink

Pa na ovce tud vpliva  Tongue ... sicer naše ovce imajo kar radio prižgan dan in noč, tko da so bolj podučene o svetu in muski kot pa jaz  Grin Grin

drugače pa bravooo Roko in ''tamala'' šefinja  Kiss Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #950 : četrtek, 03.01.2013 : 11:04:45 »

Ja, valjda Mozart pomaga - tudi dojenčke pomirit in podobno Cheesy Če bi mu pustili kak, khmmmm komercialni radio (saj poznamo te grozovitosti tipa Radio Fantasy vegi, da o italijanskih postajah niti ne govorim), bi bil rezultat ziher čisto drugačen Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #951 : četrtek, 03.01.2013 : 11:15:57 »

Sem prepričana, ker jst živčnega fašem, da bi morala to poslušat. Oni vsaj razumejo ne neumnosti, ki jih zgovorni veleumi klobasajo med tistim samovšečnim hihitanjem. butnglavc
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #952 : četrtek, 03.01.2013 : 12:44:09 »

Mogoče sta morala pa najina paničarja res kaj takega v prvih tednih življenja poslušat, da sta tolk psihiča sram
N-Č bomo probali nadoknadit zdaj vse primankljaje s klasiko, za sodobne tokove (slovenski rap in hip-hop ter stari punk) bo pa mladina poskrbela Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #953 : četrtek, 03.01.2013 : 12:56:44 »

Torej Jagi za bližnji 4. roj. dan dobi za darilE CD-je s klasično glasbo. Hvala za idejo. Grin Roll Eyes Cool
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #954 : petek, 04.01.2013 : 08:50:51 »

Mnja, načeloma Jagi ni ravno najprijaznejša oz. bolje rečeno odprta do neznanih psov (o ljudeh pa sploh nima smisla izgubljati besed). Tolerira, ni problem, vendar običajno potrebuje kar nekaj časa (dni ali celo tednov, srečanj ...), da neznanca sprejme in povabi k igri. Drugače je zelooo igriva in ful uživa, ampak si vzame čas. Tako da še posebno ob prisotnosti več neznanih psov hkrati in še neznanih ljudi za povrh zelo, zelo dvomim, da bi se lahko že prvič toliko sprostila, da bi se začela igrat. Je pa res, da je z manjšimi in mlajšimi lažje. Pri večjih imajo ekskluzivo samo flatkoti, pa še to mora biti fant Wink. Aja, pa čisto mirno, neobljudeno okolje mora biti, seveda. Še kaj? Roll Eyes Grin Mozartova glasba bi lahko igrala za atmosfero pa to ... huh

Ja priznam, da sem na to čisto pozabila in sem gledala samo z očmi, nič s pametjo. sram Grin
Binki bi jo ziher "ogrožal", ker je neumorni bevskač tudi pri igri in tekanju. Roll Eyes

Sicer ste pa zdaj z Mozartom že skoraj vse pogruntale in si bom muziko naložila na telefon pa bo. 
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #955 : petek, 04.01.2013 : 08:58:12 »

Binki bi jo ziher "ogrožal", ker je neumorni bevskač tudi pri igri in tekanju. Roll Eyes

Kakšno presenečenje, drago sorodstvo Grin. Rečem "žur" in Fani se začne dret Jagi v fris Roll Eyes Grin. Ampak povelje pa upošteva, zanjo to pomeni začetek žura. Jagi si pa ob tem marsikdaj misli: "Tamala, tih bod, tkole se pa jst ne grem." Tongue Ampak ni nujno, včasih ji je tudi tako povabilo všeč. Smiley
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #956 : petek, 04.01.2013 : 09:11:30 »

Ja saj, komu jaz to razlagam. Grin Spet pamet ušla. Tongue
Potem pa ravno nasprotno, Jagi bi se to zdelo čisto domače. Tko kot je Zarja zdaj že napol gluha in ga ne šlivi, medtem ko so kakšni priložnostni soigralci čisto začudeni kaj se dogaja.  Evil
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #957 : petek, 04.01.2013 : 10:03:50 »

  No, sej ...
Logiran
nenab
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 94


WWW
« Odgovor #958 : petek, 04.01.2013 : 10:44:01 »

Sem šla preverjat slikce. Azn. Pa sta si Jagi in Bela res ful podobni.
 objem
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #959 : sobota, 05.01.2013 : 20:18:07 »

Pri nas se nadaljuje pomlad ... Cheesy ljubezen huh

Dogfrisbee je naporen šport. Sploh na vročem zimskem soncu - pri 18-ih stopinjah Shocked Huh Cool



Kaj? Ja, vse je OK, samo hladim se ... Vlažen kanal sem našla Smiley.



Tudi prav, pa se dajmo malo sončit. 5. januarja pač.



Jaz sem kraljica bal sena Cheesy Nimaš pojma, kolk je fino skočit sem gor, se daleč vidi!



Me tri babe Wink


Logiran
Strani: 1 ... 59 60 61 62 63 [64] 65 66 67 68 69 ... 132   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jagoda, Jagi ... pomurska pankerka in njen črni oproda
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines