mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 23.05.2024 : 10:35:53

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jagoda, Jagi ... pomurska pankerka in njen črni oproda
Strani: 1 ... 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 ... 132   Dol
Natisni
Avtor Tema: Jagoda, Jagi ... pomurska pankerka in njen črni oproda  (Prebrano 337682 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #315 : torek, 10.01.2012 : 23:12:25 »


Če ji pripraviš domači obrok, ti priporočam, da probaš zadeve zmiksat, ker so tako lažje prebavljive, v mnogih primerih tudi bolj hranljive in kar je pri izbirčnicah zelo pomembno, lažje jih je "podtakniti". Najbolje seveda surove.
Verjemi, tudi pri ''spasiranem'' mesu, je temeljito izpljuvala vso spasirano zelenjavo   Tongue
da si lahko sam nabira in je ves čas samo nam iz košarice kradel (no ali je bil pa še posebaj pameten Tongue). Še posebaj všeč so mu bile pa gozde jagode, tiste smo morali pa prav skrivat pred njimi, hehe.

Kaj če bi mene posvojile al vsaj na začasno vzele, častna turkova, da ne pljunem nič ven, pa sprehajat me tudi ne bo treba  Azn   Grin
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #316 : sreda, 11.01.2012 : 13:26:19 »

Ampak Bit je pa fenomen, res. Zunaj si jih mojadva (še) ne nabirata. Sej Bit tud borovnice obira ane?
Ja, nekaj časa opazuje, potem se pa loti. Enako je bilo s šipkom (to je bil največji šok Shocked). Jabolka z drevesa. Paradižnik je tudi že probal ... No, pri kaki sosedi, ki se vrne iz trgovine, bi si tudi kaj iz vrečke postregel. Mislim, da bi ta pes kar preživel sam zunaj, kar se tiče hrane Tongue.

Verjemi, tudi pri ''spasiranem'' mesu, je temeljito izpljuvala vso spasirano zelenjavo   Tongue
Kako ji je to uspelo, si sicer ne predstavljam Roll Eyes, verjamem pa ti, kaj pa naj;).

Kaj če bi mene posvojile al vsaj na začasno vzele, častna turkova, da ne pljunem nič ven, pa sprehajat me tudi ne bo treba  Azn   Grin

Vedno dobrodošla, sploh če boš ti koga sprehodila Cool Evil.
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #317 : sreda, 11.01.2012 : 13:29:51 »

Aja, včeraj sem se hotela prepričati, da nisem sanjala. Jagi je potrdila, da je kislo zelje zakon! Pristopi k roki in se že oblizuje Grin Cheesy.
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #318 : sreda, 11.01.2012 : 15:44:33 »

Vedno dobrodošla, sploh če boš ti koga sprehodila Cool Evil.

 

O kislem zelju, sarmi in segedinu na pasjem krožniku pa imam svoje mnenje  stop.

Soseda, lastnica lepotca, ki ga že dobrih 7 let sprehajam, tudi vedno zagotavlja, kako ima
njihov pes od vsega najraje kislo zelje  Shocked, celo bolj kot meso  predaja, pa jaz, ki ga vidim pri
pogostem počepanju in driskanju, z gotovostjo vem kdaj je bilo na jedilniku  Undecided jezen
Ampak jih to sploh ne gane  butnglavc
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #319 : sreda, 11.01.2012 : 16:03:29 »

 Lips Sealed Cry
Niti slučajno mi ne pade kaj takega na pamet, da ne bo pomote. Roll Eyes
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #320 : sreda, 11.01.2012 : 17:16:27 »

Lips Sealed Cry
Niti slučajno mi ne pade kaj takega na pamet, da ne bo pomote. Roll Eyes

Saj vem  Smiley
Je pa verjetno z neješčimi psi podobno kot z neješčimi otroci, si parv srečen,
ko ugotoviš, da mu kakšna stvar tekne, pa četudi ni ravno tisto, kar bi si TI
želel, da spravi po grlu navzdol  Wink
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #321 : četrtek, 12.01.2012 : 21:53:22 »

Soseda, lastnica lepotca, ki ga že dobrih 7 let sprehajam, tudi vedno zagotavlja, kako ima
njihov pes od vsega najraje kislo zelje  Shocked, celo bolj kot meso 
Danes je tudi nasa gospodicna dokazala, da je to mogoce ... koscki surovih piscancjih ledvick so bili zlozeni okrog sklede, zelje je pa slo ... Roll Eyes vegi
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #322 : četrtek, 12.01.2012 : 21:54:53 »

 Grin Cheesy Kiss
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #323 : četrtek, 12.01.2012 : 22:26:37 »

Danes je tudi nasa gospodicna dokazala, da je to mogoce ... koscki surovih piscancjih ledvick so bili zlozeni okrog sklede, zelje je pa slo ... Roll Eyes vegi

Potem pa veste, kaj je treba letos zasaditi na njivco  Grin
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #324 : ponedeljek, 16.01.2012 : 13:09:21 »

Včeraj smo že navsezgodaj zvarili 3. tortico. Pravzaprav dve mini, saj je Jagi ob 1. in 2. rojstnem dnevu jasno pokazala, da se velikih boji. Roll Eyes sram



Postregli smo ji na novi, lepši (aaah, barva Cheesy) in manjši postelji, ki sem jo z malo sreče (hvala NoJinx Kiss) uspela kupiti na razstavi en večer prej (s premalo gotovine sem si zagotovila celo popust, vseeno pa sem morala nekaj manjkajočega denarja nafehtat ... ampak do nedelje me tale kjut zadeva sigurno ne bi počakala, tako da je bilo nujno! Evil)



No, konzumiranje tortice je seveda spremljal nadzorni. Ki je svoj delež zmazal, preden je Jagi svojo uspela povohat ... Pa ji je bila celo všeč, bravo SD. Wink



Darilo od fotra je še na poti z druge strani Atlantika ... v bistvu ga je naročila SD in ga seveda tudi plačala. No, ampak fotr je dal idejo, ane. Roll Eyes Cool

No, potem smo šli pa na izlet. Rinili v hrib, itak. Zimski sonček je THE BEST. Cheesy Saj pride še kaka fotka Wink.
Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #325 : ponedeljek, 16.01.2012 : 13:16:54 »

Jagi vse najboooljše! Naj te še dolgo razvajajo. Želim ti, da izumijo tudi kakšne fajne brikete z okusom kislega zelja.
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #326 : ponedeljek, 16.01.2012 : 13:22:55 »

Wau, kakšna lepa tortica! Afro ČESTITKE!
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #327 : ponedeljek, 16.01.2012 : 13:37:37 »

Želim ti, da izumijo tudi kakšne fajne brikete z okusom kislega zelja.
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #328 : ponedeljek, 16.01.2012 : 14:54:50 »

 Kiss   objem
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #329 : ponedeljek, 16.01.2012 : 14:57:08 »

Oooo, kakšna lepa tortica!  Cheesy Pa na kakšnem lepem comfortu (ni za kaj  Kiss ) je bila postrežena!  

Čestitke in še na mnogo skupnih let (in kislega zelja).  Kiss  ljubezen
Logiran
Strani: 1 ... 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 ... 132   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jagoda, Jagi ... pomurska pankerka in njen črni oproda
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines