mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 05.06.2024 : 03:38:47

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jagoda, Jagi ... pomurska pankerka in njen črni oproda
Strani: 1 ... 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 ... 132   Dol
Natisni
Avtor Tema: Jagoda, Jagi ... pomurska pankerka in njen črni oproda  (Prebrano 338296 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #525 : sreda, 08.08.2012 : 07:28:46 »

Ooooooooooo! Se mi je kar milo storilo!
Hvala, da sta našo razvajeno "štuporamobisenosila" babnico sprejela na del počitnic!
Zadnji sliki od Jagi sta pa sploh za stopit se Cheesy
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #526 : sreda, 08.08.2012 : 08:00:37 »

Odličen dokumentarec! Wink  Za takle dopust bi pa sigurno vsi psi glasovali. Pa mi tudi! Cheesy
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #527 : sreda, 08.08.2012 : 08:32:35 »

Uh, kje pa se lahko prijavimo na takšne super počitnice?  Cheesy Cheesy Cheesy
Ane, kako je kar naekrat dopusta čisto premalo za vse stvari, ki bi jih še počela....čeprav sem bila rpetežno doma.  Roll Eyes Grin
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #528 : sreda, 08.08.2012 : 08:46:23 »

Kere kulske počitnice Cheesy
(razen tistega jutranjega vstajanja Shocked - tam bi pa midva z Bitom komot počitniške kapacitete skupaj čuvala, daokler se vi ne vrnete Tongue)
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #529 : sreda, 08.08.2012 : 08:56:34 »

Hvala, da sta našo razvajeno "štuporamobisenosila" babnico sprejela na del počitnic!

 ljubezen

Hehehe, pa saj je bla ful pridna hribolazka no Kiss, kaj je ona kriva, če so norci planinci speljali kr ene nevidne poti čez skale. Z Jagi sta bili sicer dream team, a tu si je Fru verjetno mislila "ej, stara, čist vseh traparij se pa ne mislim lotit s tabo" - ko je blo pa treba nadret sosedove pse za ograjo (nemca, enega ogromnega pastirja in kraševko), sta pa čudovito sodelovali Roll Eyes. Pri sebi sem se jima kar režala ... strašno ponosni kokici sta se spogledovali, ali bo katera dala znak za "napad", pa se obenem vsaka pri sebi na moč zadrževali, da bi zdržali it mimo vsaj na videz hladnokrvno Grin Grin. Če je katera slišala drugo malo bolj na glas zabrundati, je bil to znak za napad. Samo par "besed", pa sta bli spet čisto skulirani in strašno ponosni sami nase, kako sta to dobro "uredili". Ampak overall, mimo smo šli povprečno vsaj 3x na dan, pa sta "unim besnim za ograjo" povedali, kar jim gre, samo ene 5x, če sploh. V 90 % smo šli mimo čisto tiho in "neopazni", čeprav je vsa vas vedela za nas Evil.


Uh, kje pa se lahko prijavimo na takšne super počitnice?  Cheesy Cheesy Cheesy
Pri moji taščici; sam zdaj je tud ona tam Tongue.

Ane, kako je kar naekrat dopusta čisto premalo za vse stvari, ki bi jih še počela....čeprav sem bila rpetežno doma.  Roll Eyes Grin
No saj mi smo bli tudi "doma" Wink. Velepoteznih idej je pa itak vedno preveč ... kot da bo trajal dopust pol leta, kaj vse bi stlačila v teden ali dva Roll Eyes
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #530 : sreda, 08.08.2012 : 09:01:30 »

Kere kulske počitnice Cheesy
(razen tistega jutranjega vstajanja Shocked - tam bi pa midva z Bitom komot počitniške kapacitete skupaj čuvala, daokler se vi ne vrnete Tongue)
Sploh ne veš, kaj zamujaš Tongue. Čist resno mislim Cool. Za na Gradišče sem preklela sicer vse norce, ki so si izmislili budilko (pa Tomaža, ki jo je nastavil), saj nas je vrgla pokonci po 2 urah spanja ... pa smo produžili za eno uro in to nas je potem teplo proti koncu sprehoda, ko je postalo že ful vroče Undecided. Ko prideš nazaj, greš pa spat v hlaaadno spalnico, zunaj pa vročina nabija in je itak neuporabna. Grin
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #531 : sreda, 08.08.2012 : 09:02:41 »

Saj vem, zjutraj je najlepše Wink
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #532 : sreda, 08.08.2012 : 09:04:03 »

Vau!! Smiley

NO, če že sprejemate rezervacije za naslednjo leto, bi se Xenca prijavila in sicer v program "pleše s srnicami", lepo prosim. Roll Eyes Tongue Evil

K
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #533 : sreda, 08.08.2012 : 09:07:52 »

Za takle dopust bi pa sigurno vsi psi glasovali. Pa mi tudi! Cheesy
Če bi blo tole moje in/ali če bi bilo malo manj rož za pomendrat, bi z veseljem povabila čisto vse pasje frende in njihove oprode na žurko ... Cheesy

NO, če že sprejemate rezervacije za naslednjo leto, bi se Xenca prijavila in sicer v program "pleše s srnicami", lepo prosim. Roll Eyes Tongue Evil
Ni blema, revirji vabijo Cool
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #534 : sreda, 08.08.2012 : 09:08:37 »

Vau!! Smiley

NO, če že sprejemate rezervacije za naslednjo leto, bi se Xenca prijavila in sicer v program "pleše s srnicami", lepo prosim. Roll Eyes Tongue Evil

K
Ta program bi tudi Boni z veseljem preizkusila. Prosila bi tudi, če lahko še kakšnega z zajčki in svinjami. Divjimi seveda.  Evil Evil
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #535 : sreda, 08.08.2012 : 09:12:15 »

Tud svinje smo srečali ... pred avtom sta se nam sprehodili dve čez cesto nedaleč od Lipice. Zajčkov pa srečujemo več v LJ kot na Krasu, čeprav so tudi tam (spet) Kiss.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #536 : sreda, 08.08.2012 : 09:46:14 »

Da so, to mi je že letos spomladi povedala.  Smiley Ona bi imela program s plesom z njimi...  Tongue
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #537 : sreda, 08.08.2012 : 10:05:49 »

Wauuu, kakšne zakon počitnice Cheesy Pa krasne fotke Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #538 : sreda, 08.08.2012 : 10:07:10 »

Kakšne super počitnice  Cheesy

Aika, zvesta članica društva nabiralcev, se še enkrat zahvaljuje, da je lahko dopustovala z vami  Kiss

Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #539 : sreda, 08.08.2012 : 10:18:46 »

Ooooo, kolk fajn počitnice, Skipi bi se tudi z veseljem pridružil plesu s srnicami Cheesy!
Logiran
Strani: 1 ... 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 ... 132   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jagoda, Jagi ... pomurska pankerka in njen črni oproda
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines