mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 23.05.2024 : 10:59:18

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jagoda, Jagi ... pomurska pankerka in njen črni oproda
Strani: 1 ... 81 82 83 84 85 [86] 87 88 89 90 91 ... 132   Dol
Natisni
Avtor Tema: Jagoda, Jagi ... pomurska pankerka in njen črni oproda  (Prebrano 337690 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #1275 : petek, 21.02.2014 : 13:08:30 »

Grin Grin Afro za tole bi pa se še jaz klikala  Tongue Grin

Branka, verjetno si mislila tako, a ne  Roll Eyes 
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1276 : petek, 21.02.2014 : 13:43:57 »

Jaaa, tako  Grin
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #1277 : petek, 21.02.2014 : 14:12:53 »

Grin si nas že predstavljam: babe klikamo na veliko, psi skačejo naokoli in nam prinašajo pire in čike na pladnih  Roll Eyes kot v cirkusu  Grin

Moj scenarij je pa tak: Vse TaPogumne stojimo / sedimo pod stolpom, žreb določi prvo, ostale pa za vsako stopničko kliknemo in pokažemo zasluženi čik, navzdol pa za vsako stopničko en mali pir  Ko je žrtev spet na varnem, takoj pokadi in popije vse kar si je s krvavim potom zaslužila  plesalec
Taste, ki ne pijejo in ne kadijo, pa itak ne sodijo v kategorijo TaPogumnih in plezajo na suho, kdo jim je krv  Tongue. Polovičke pa ni na izbiro   Evil Evil
Psi pa med tem delajo kar čjo, ker je klikanje TaPogumne sotrpinke prezahtevno opravilo, da bi bila lahko pozornost usmerjena še na njihovo malenkos!  wtf
Temu se po Darwinu tudi reče DVOJNA naravna selekcija 
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1278 : petek, 21.02.2014 : 20:35:13 »

Moj scenarij je pa tak: Vse TaPogumne stojimo / sedimo pod stolpom, žreb določi prvo, ostale pa za vsako stopničko kliknemo in pokažemo zasluženi čik, navzdol pa za vsako stopničko en mali pir  Ko je žrtev spet na varnem, takoj pokadi in popije vse kar si je s krvavim potom zaslužila  plesalec

vrhunski scenarij!

Po enem šestorčku tamalih pirov bi po moje že piruete delale na najvišjih štengah Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #1279 : petek, 21.02.2014 : 22:54:25 »

 

A tkole? Tam, pri 2 minutah in pol cca
http://www.youtube.com/watch?v=m_9JDOrkfHk
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1280 : ponedeljek, 24.02.2014 : 16:43:32 »

Opa, saj tole pa sploh ni tolk neumno za vzpodbujanje domišljije Cheesy Grin! Končno ugotoviš, kako brihtna buča mora biti pes, da takole "iz nič" ponuja različna vedenja in si zmišljuje neumnosti, ki smo si jih zamislili mi Huh Tongue.

P. S. Vaja lojtra je na 2.55 Cool.

P. P. S. Za kraški lovski siminar je treba najti plac, ki ima vsaj lovsko opazovalnico, če ne razglednega stolpa pevka.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1281 : ponedeljek, 24.02.2014 : 20:35:18 »



P. P. S. Za kraški lovski siminar je treba najti plac, ki ima vsaj lovsko opazovalnico, če ne razglednega stolpa pevka.
Računam na tvojo pomoč pri LoUskem brainstormingu Wink objem

Glede na moje preference itak VEŠ, da jaz nimam pojma, kje na Krasu bi se lahko kakšen razgledni stolp našel, opazovalnice pa namerno prezrem Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #1282 : ponedeljek, 24.02.2014 : 22:33:21 »

... Prav tako nimam tako zelo velikih težav na naravnem terenu (recimo skalni rob, spodaj prepad)...

Meni so pa prav prepadi najhujša nočna mora . Lojtra še gre, me pa ne spraviš do roba previsa za nič na svetu predaja. Mogoče po trebuhu, za sekundo ali dve, potem pa takoj v zaledje lovit sapo Lips Sealed Je pa hec, da sem se brez problema pustila spustiti v 45 m kraško brezno Huh. Takoj, ko so me privezali, opasali in še enkrat privezali, me je panika spustila in sem mirno bingljala nad jamo in blazno uživala v spustu plesalec.

Skratka, se prijavljam na klikarsko/čikarsko/pirovske terenske vaje veselje, popolnoma ustrezajo mojemu profilu Tongue
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1283 : torek, 25.02.2014 : 00:46:04 »

No, Mižonny, milorečeno, jaz hudo velikih težav na naravnih previsnih stenah, robovih prepadov itd, nimam predvsem iz praktičnega razloga - ker na takih krajih praktično nikoli ni Tongue Evil

V resnici pa, zame "skalni rob" ne pomeni stat tako na robu, da kamenčki izpod podplatov dol letijo, ampak lepo vsaj en meter proč. To se še da, če bi bila pa na robu ograja, na katero bi se dalo naslonit, khmmm, ne, ne bi šla probat. Recimo strunjanski klif, kjer je učna pot, je še obvladljiva zadeva zame, evo, ker imaš povsod od ograje do čistega roba še vsaj meter "kopnega" Wink
Pa še: trdna skala nikoli ne niha v zraku tako kot žleht lojtre in maščevalni stolpi! Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #1284 : torek, 25.02.2014 : 01:19:47 »

Res fajn tema. Imam jaz skoz potne roke. ko to samo berem.
http://cemcatbas.wordpress.com/2012/04/30/live-free/

Me ne spraviš v nobeno goro, na nobeno drevo, še tisto staro črno-belo burlesko z delavci, ki jo zidajo na vrhu, ne morem gledat. Tudi na balkon, ki je višje od recimo 2. nadstropja no way butnglavc stop

Na lojtro al pa na stol pa mimgrede, vsak dan Tongue
Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #1285 : torek, 25.02.2014 : 02:13:23 »

Al pa kakšni taki štosi
http://darkroom.baltimoresun.com/2013/12/step-into-the-void-french-alps/#1
http://sekharg.hubpages.com/hub/Must-see-Chicago-attractions-Willis-Tower-and-Navy-Pier

Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1286 : torek, 25.02.2014 : 21:58:40 »

Huh, kje naj začnem? Grin Cool

mamaF: na Volniku je krasen razgledni stolpič, za katerega sem PREPRIČANA, da si vsak ČLOVEK upa zlesti nanj (vključno s PSI, zaenkrat so še vsi zmogli). plesalec





In za piko na i, na najbližjem izhodišču za sprehod na vrh je tudi lovska opazovalnica. Evil Tongue



Seveda pa obstaja tudi ČE. Je treba najprej gor. Wink Je pa en luškan ex-vojaški stolp z razgledom na morje in Alpe tudi blizu Opatjega sela. Wink Pa zraven ceste.



Skoraj enak temu (imam fotke razgleda, lojtre ... ne pa samega stolpa Huh):




Bo kul? Cool


Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1287 : torek, 25.02.2014 : 22:13:05 »

Je pa hec, da sem se brez problema pustila spustiti v 45 m kraško brezno Huh. Takoj, ko so me privezali, opasali in še enkrat privezali, me je panika spustila in sem mirno bingljala nad jamo in blazno uživala v spustu plesalec.

Ti si FRAJERKA! bravo bravo huh Afro

Pa še: trdna skala nikoli ne niha v zraku tako kot žleht lojtre in maščevalni stolpi! Grin

Žal tudi skale niso vedno zihr Tongue. Ena zanimivost. Smiley T. i. "London Bridge" na znameniti "ocean road" na jugu Avstralije (Victoria) je do 15. januarja 1990 izgledal takole:



Ko se je "most" zrušil, sta na zdajšnjem otočku ostala 2 turista, rešili so ju s helikopterjem.


Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1288 : torek, 25.02.2014 : 22:30:30 »

Me ne spraviš v nobeno goro, na nobeno drevo, še tisto staro črno-belo burlesko z delavci, ki jo zidajo na vrhu, ne morem gledat. Tudi na balkon, ki je višje od recimo 2. nadstropja no way butnglavc stop

SILBA MIA: Ko sva živela v najemu na Viču v 4. nadstropju, je bila prva izjava mojega očeta, ko je stopil na balkon, da je treba povišat ograjo. Segala je namreč samo do tazadnje, nekako višina običajne jedilne mize (in se mi to do takrat še niti ni zdelo tako problematično). Shocked Ne vem, kaj so razmišljali, ko so delali te ograje (blok l. 1963). Ampak naša je bila edina povišana v bloku še tudi 7 let potem, ko sva se odselila. Undecided

Me je pa groza poslušati štorije očeta, ki je v svoji prvi službi barval stebre daljnovodov. So plezali gor, "viseli" na eni roki, z drugo barvali, pa nihče seveda ni bil nič privezan. Pa to ni bilo meter, dva, pet nad tlemi. Lips Sealed trmoglavka Tudi zdaj ga ne morem gledat, če hodi po strehi. Skorajda bi lahko rekla, da mi je druge nad kakimi previsi huje gledat, to naredi cel "žur" v mojem trebuhu. predaja

Skratka, RAZUMEM ta strašni filing. Bi pa vsakemu privoščila lepe izkušnje in užitke, za katere je včasih treba premagati samega sebe. Wink objem

Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #1289 : torek, 25.02.2014 : 23:36:47 »

Jezusmarija. Si me zdaj spomnila, ja...P. zna tudi fajn na višini iz zunanje strani, na ozki polički, medtem, ko se samo za ene robke drži, okna pomivat. Pol pa reče, da naj mu kažem, kje je še kakšen flek...japajade, men je za skup past.

Nekaj drugega sem zdajle vidla na tvojih slikcah in mi je nekaj v uč padlo Cry Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 81 82 83 84 85 [86] 87 88 89 90 91 ... 132   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jagoda, Jagi ... pomurska pankerka in njen črni oproda
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines