mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 23.05.2024 : 11:11:37

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jagoda, Jagi ... pomurska pankerka in njen črni oproda
Strani: 1 ... 85 86 87 88 89 [90] 91 92 93 94 95 ... 132   Dol
Natisni
Avtor Tema: Jagoda, Jagi ... pomurska pankerka in njen črni oproda  (Prebrano 337692 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1335 : torek, 08.07.2014 : 09:25:23 »

Oh, jaaa Cheesy, veš kako bi bil šele na normalni fotki ljubezen (tale je namreč s telefona)! Ko sem ga pred kakimi 5 leti prvič vidla na Xenini fotki iz pasje šole, mi je kar sapo vzelo. In potem sem ga spoznala in potem sem vidla, kako je to priiiiden kuŠek in skratka, Don je super peso! Kiss
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #1336 : torek, 08.07.2014 : 09:27:01 »

Kolk bi jest tole veliko nemško bučo z veseljem mečkala in žulila...  sram
 Kiss Kiss
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1337 : torek, 08.07.2014 : 09:38:52 »

No, lej, sem ga poiskala, mulčka: http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,8088.msg524552.html#msg524552
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1338 : torek, 08.07.2014 : 09:39:41 »


"Kako ... a kar skoz peš?!"
- "Ja."
"Pa to ne morete peš, saj to je v Italiji!"
- "Ja, ja, nič zato, bomo šli kar peš."
"Joj, pa to je daleč, saj boste umrli!"
predaja "Gospa, brez skrbi, vse bo v redu."
"Joj, peš, tako daleč, umrli boste!" (Že v odhodu, ko jo je gospod malo podrezal Smiley. Bogve če ni začela kar molit za nas. Grin)

Pa smo še kar tu. Cool

Ampak siesta v Crngrobu je vseeno pasala. dopust Kot se za znamenit kraj spodobi, smo najprej vrgli en uč na enega najpomembnejših umetnostnih spomenikov pri nas. Pravzaprav so se nama kar malo prikazovali prizori iz filma Cvetje v jeseni (romanje v Crngrob, Janez kupi Meti lectovo srce ... še pomnite, tovariši? Wink).

Še pomnite, tovariši, kakšna je Metina usoda?  Shocked No? A da gospa in gospod nista imela utemeljenih skrbi? Cool Tongue

Afro Rispekt za krasno reportažo, komaj čakam nadaljevanje Cheesy

Pa hvala za apdejt o Donovi tablici Kiss Srce lepo nemško ljubezen
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #1339 : torek, 08.07.2014 : 11:02:42 »

Kolk bi jest tole veliko nemško bučo z veseljem mečkala in žulila...  sram
 Kiss Kiss

ja, nč, pot pod noge, enkrat avgusta boš ja prispela do tja. Grin Cool

P.s. Saj zame velja isto, pešec res nisem prav zagrizen, z velikim veseljem pa podpiram in spremljam take podvige..... una mamca pa po moje še zdaj na vaju misli, Andreja. Tongue predaja. In parte gleda. Grin
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1340 : torek, 08.07.2014 : 11:15:21 »

"Joj, peš, tako daleč, umrli boste!"

Še uben ni hor ustou pa tut ona nau  Evil
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #1341 : torek, 08.07.2014 : 11:38:51 »

Počutili smo se fenomenalno in res upam, da nismo bili preveč nadležni.
Koza!  Tongue

ps: Kdaj spet pridete?  Taki gosti so vedno dobrodošli!  objem

pps: tole čaka: http://www.hribi.net/gora/planina_spodnja_dolga_njiva/11/298 (namesto Ljubna)  Evil
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #1342 : torek, 08.07.2014 : 11:42:29 »

Ej, SD  Wink u našem koncu imamo tudi Jakobovo pot  Smiley Pa še Fredi ti kofe skuha, pa štrudl speče  Grin Cheesy
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #1343 : torek, 08.07.2014 : 11:52:49 »

ja, nč, pot pod noge, enkrat avgusta boš ja prispela do tja. Grin Cool
Zlobna ženska.  Angry
Tam nekje do konca julija pa že...menda.  predaja pevka
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1344 : torek, 08.07.2014 : 11:57:29 »

Uau, enkratni ste res  Cool Afro zakon fotoreportaža! Ajoj, pri tisti prvi fotki, na kateri je lesena hiška visoko nad razgledom in naokoli nobenega človeka, sem ratala pa kar malo vzhičena. To so moje sanje... ljubezen (si tud jaz začnem vse predstavljat, kako bi zgledalo življenje tam gor, in kako bi lahko uživali blaženi mir...)
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1345 : torek, 08.07.2014 : 14:29:31 »

una mamca pa po moje še zdaj na vaju misli, Andreja. Tongue predaja. In parte gleda. Grin

A to so osmrtnice?

Koza!  Tongue

Kako si vedela? Kitajski horoskop tudi tko pravi. Tongue

ps: Kdaj spet pridete?  Taki gosti so vedno dobrodošli!  objem

pps: tole čaka: http://www.hribi.net/gora/planina_spodnja_dolga_njiva/11/298 (namesto Ljubna)  Evil

 Kiss A to je take sorte hrib, da greš tudi ti? Cool Azn


Ej, SD  Wink u našem koncu imamo tudi Jakobovo pot  Smiley Pa še Fredi ti kofe skuha, pa štrudl speče  Grin Cheesy

Vem, vem Wink. Sem položila na pladenj Dolenjsko in Gorenjsko varianto, pa je prevagala druga. Tvoj konec nas tako še čaka Smiley. Pa še tisti z madžarske meje dol.




Ajoj, pri tisti prvi fotki, na kateri je lesena hiška visoko nad razgledom in naokoli nobenega človeka, sem ratala pa kar malo vzhičena. To so moje sanje... ljubezen

Vsaj ena me zastopi objem
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1346 : sreda, 09.07.2014 : 10:51:07 »

Po takorekoč celodnevnem dopustu in regeneraciji smo bili skoraj kot na začetku. Smiley Večinoma naravnost, brez posebnih vzponov ali spustov, so nas oznake "sprehodile" od Brezja do vasi Mošnje, pa potem pod AC na drugo stran, po prijetni cestici do Radovljice.

Tu sem imela nujen opravek: najti čevljarja! Že drugi dan zvečer sem namreč opazila, da se mi para desni čevelj. Kar tako na celem, zraven šiva. wtf Naslednji dan, po spustu v Zg. Besnico, je bila luknja že skoraj dvakrat daljša (kakšnih 5 cm) in upravičeno me je zaskrbelo, da ob takem tempu rasti luknje čevelj ne bo več prav dolgo zdržal. Smola pa taka. Ampak vsaj sreča je bila na naši strani. Cheesy V Radovljici JE čevljar in tisto popoldne JE bil na voljo. Poklicala sem ga še v času, ko je bila delavnica zaradi deljenega urnika zaprta, razložila situacijo in milo prosila za urgentno rešitev. In na srečo moj rešitelj (ki je bil v praksi potem ženskega spola) tudi ni bil tako daleč. Težje je bilo najti čim cenejšo in čim lažjo zasilno obutev - japanke Roll Eyes. Kdo bi si mislil, da ta gumijasta reč, ki te ožuli že, ko jo pogledaš, lahko stane celih 28 € Shocked Lips Sealed huh. No, dobila sem ene za 17, naj jim bo, v sili hudič muhe žre. Če bi vedela, da bom na čevelj počakala kar pred vrati, si seveda niti slučajno ne bi delala dodatne prtljage. Ampak pričakovala sem daljše popoldansko cepetanje po mestu.



Okrog dveh mi je gospa v čevljarski delavnici najprej rekla, da mora na sestanek in da bo MOGOČE lahko zašila do 18 h, ko itak zaprejo. OMG, spet ne bomo prišli nikamor več danes, pa še niti dobro začeli nismo, shit! A naj raje kar tvegam s takimle čevljem, pa gremo probat srečo na Bledu? Ampak zvečer bo tudi tam vse zaprto, bogve, kaj bo jutri ... Huh sram Verjetno sem naredila tako nesrečen ksiht, da bi se me še kamen usmilil. Gospa je hitro spremenila barvo glasu in povprašala, kam gremo in od kod prihajamo. Se obrnila na peti in že vihtela čopič z lepilom. Čez kakšnih 15, 20 minut je bil moj čevelj temeljito zašit. veselje Afro Mojstrico bi najraje objela in prelupčkala, a sem ji raje pustila skoraj dvojni znesek že itak smešno nizkega računa. Povedala mi je, da je včasih veliko hodila v hribe, da je bila 3x na Triglavu, a zaradi umetnega kolka ne more/sme več. Ampak ima jih pa 80! Shocked Kaka frajerka! Vsaj 15 manj bi ji pripisala ... Naročila je še, da zmolimo na Višarjah en očenaš zanjo in že je ni bilo več.



Lepo staro mestno jedro Radovljice je bilo precej tiho in prazno (Italijani so pa itak povsod Grin), ko smo se na žalost samo sprehodili mimo ter nadaljevali dol do Save in ob njenem desnem bregu po makadamski cesti proti Bledu.




Razgled s "savske terase", na kateri leži Radovljica, proti zahodu ... saj Julijce je bilo čisto lepo videt, a je bilo sonce za optiko prehudo. Sad

Savo bi "morali" prečkati že prej, pa smo jo šele pod Ribnim (če prav štejem, stoji v tej vasi že 5. Jakob na poti), ker se nama je tako zdelo bolj praktično Smiley. Kot nalašč sva prav tam srečala oskrbnika odseka Jakobove poti med Podbrezjami in Kranjsko Goro, ki sta nama takoj povedala, da sva "zgrešila". No, tokrat nalašč. Tongue Evil Gospod se je ravno vrnil s pešpoti od doma do Međugorja v BIH huh, ki jo je opravil v 16-ih dneh. Sem ga seveda vprašala, ali je tekel Shocked. Pravi da ne, ima pa to "olajševalno okoliščino", da še vode, ki je najbolj nujna in obenem najtežja, nosi zelo malo s sabo Lips Sealed, kaj šele vso ostalo kramo. No, OK, saj potem nam pa ne gre tako slabo. Tongue Wink (Priznam, da se včasih jezim na Tomaža, ker se mi zdi naše vode in predvsem njene teže preveč, ampak se potem hitro spomnim, kako je GROZNO, ko ti je zmanjka Cry Lips Sealed, sploh če je zelo vroče ali pa da se izkaže, da boš še vse do naslednjega dne brez sram ... pa pes mora tudi pit in ima seveda prednost.) Presenetila me je tudi izjava, da on pa že ne bo spal na tleh, česar od pohodnika res ne bi pričakovala. Se je pa gospe dejstvo, da lahko s šotorom prespiš kjerkoli, vendarle zdelo zelo priročno. Cool No, koncept pohajkovanja s psom jima ni bil niti malo blizu in se sploh nisva kaj dosti trudila pojasnjevati, da te v naši deželici s psom ne vzamejo ravno povsod, ker sem hotela čimprej zamenjati debato in pozabiti gospodov predlog, da "psa pač pustiš zunaj". Japajade! Angry trmoglavka Hvala za koristne napotke za naprej, ampak mi smo z dveh različnih planetov in tudi naši motivi za hojo so (sklepam in "voham") precej različni. Pa srečno! Smiley

In tako smo primaširali do Blejskega jezera. praznovanje Še nikoli ni bilo tako lepo kot tokrat in dejstvo, da gre za ful turističen kraj, naju, presenetljivo, sploh ni motilo - je pa res, da je bilo med tednom, pred sezono, pa v center niti nismo zašli. Wink Nič kremšnite. Pač pa ... njami hm





Bilo je božansko, vam povem! Ampak Jagi Kiss, ta zlata kuža, ki se v hipu pospravi pod mizo in niti ne veš, da jo imaš s sabo, je dobila skledo vode, še preden naju je kdo vprašal, kaj bova! 10 pik! Bled mi bo postal še všeč! Cheesy veselje



No, saj je lep, nič ne rečem Smiley. Pa še ob sončnem zahodu. ljubezen







Samo še dva kilometrčka, da se ob južni obali jezera "prebijemo" na zahodno stran, kjer leži blejski kamp. Velik, z vso mogočo dodatno ponudbo in udobjem, pa presenetljivo poln - samih tujcev. A parcele so dovolj velike, da se niti Jagi ni počutila ogrožena s strani Neprijateljev z avtodomi, prikolicami itd.



Pa lahko noč Kiss!

Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1347 : sreda, 09.07.2014 : 11:46:26 »

Prav vsak dan mi polepšate s temle potopisom, res!  Kiss bravo

 objem
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1348 : sreda, 09.07.2014 : 12:15:22 »

 bravo bravo Afro Super ste!  Kiss Kiss
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #1349 : sreda, 09.07.2014 : 13:30:13 »

Meni pa je ta (trenutno) zadnji dan najbolj všeč  Cheesy guncagunca

Tudi zaradi zadnje slikce  ljubezen ljubezen ljubezen
Logiran
Strani: 1 ... 85 86 87 88 89 [90] 91 92 93 94 95 ... 132   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jagoda, Jagi ... pomurska pankerka in njen črni oproda
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines