mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 23.05.2024 : 10:53:14

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jagoda, Jagi ... pomurska pankerka in njen črni oproda
Strani: 1 ... 93 94 95 96 97 [98] 99 100 101 102 103 ... 132   Dol
Natisni
Avtor Tema: Jagoda, Jagi ... pomurska pankerka in njen črni oproda  (Prebrano 337685 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #1455 : petek, 12.09.2014 : 14:37:04 »

Čestitke za vse: hišo, nasmejana kosmatinčka, malo opico, marele...  veselje Afro ljubezen
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.323


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #1456 : petek, 12.09.2014 : 14:47:43 »

Hehe, carji v pravljici Wink Smiley
Čestitke tudi od nas, za vse novo, za dom, za črno zver, za čudovito naravo, za velike marele ... Smiley
Logiran

Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1457 : petek, 12.09.2014 : 14:57:49 »

Ampak tamau ima pa ime, ki mu je na kožo pisano
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #1458 : petek, 12.09.2014 : 18:33:13 »

Moram reči, da mi je res toplo pri srcu, ko vas gledam  ljubezen ljubezen, ampak še najbolj za Jagi, tako nasmejane, poskočne in razigrane je jaz še nisem videla  Kiss Cheesy bravo

Privoščim vam, od srca  objem, tudi marele z domačega vrta  Cool
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1459 : petek, 12.09.2014 : 18:48:05 »

Jagi  objem ljubezen
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1460 : petek, 12.09.2014 : 20:26:24 »

Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, super Cheesy

Kako lepo je spremljati tole vašo srečo ljubezen
Logiran

Unikatne tablice in portretki
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1461 : petek, 12.09.2014 : 22:42:00 »

Iskrena hvala za čestitke Kiss. Bo še prišlo zadaj Smiley, kaj se je zgodilo ... trenutno sva še malo razmetana (ampak neprimerno manj kot pred enim tednom veselje) in vpeta v 101 malenkost, ki je še za poštimat, da bi sploh dojemala, da je to zdaj tista dolgo iskana realnost ... z MrSD se sicer seliva že petič  , tako da nama tole stanje ni preveč tuje, zagotovo pa nama je vse iz zelo skrbno Huh spakiranih škatel po dveh točno 23 mesecih "začasnega doma" skoraj vse kot novo. Hecno. Rabi kdo kakšno skodelico? Evil

Ampak tamau ima pa ime, ki mu je na kožo pisano

Kot že parkrat prej, sem tudi pri tem leglu sodelovala v brainstormanju rodovniških imen (na določeno črko, pa da stavek (ang.) nekaj pove), ki so bila  izbrana "na zalogo" že precej prej, preden so bila podeljena. "Krst" (pri katerem nisem imela nič zraven) se je zgodil potem, ko se je že dalo kaj povedati o psu in njegovem karakterju ipd. Moj predlog je bil med tistim nabiranjem idej med drugim tudi glagol fly. Pozneje sem sicer naredila celo dizertacijo iz (klicnih) imen in njihovih pomenov, a ko sem ugotovila, da je prav temu mulcu pripadel moj "fly" in še z izpeljavo, ki mi je na kožo pisana, sem se odločila, da bo kar Fly Wink. Res mu paše Smiley. Trenutno je sicer bolj Dumbo (in me malo spominja na Zona Evil).  Sem imela sicer par lepih imen na seznamu, a se mi je stalno dogajalo, da so bila z vokali a in i Roll Eyes, temu pa sem se želela izogniti, ker jih ima že Jagi, pa še Fani. Undecided

ampak še najbolj za Jagi, tako nasmejane, poskočne in razigrane je jaz še nisem videla  Kiss Cheesy bravo

Tudi na Krasu je bila že čisto drug pes kot prej v Ljubljani, žal pa se s Fani ne igrata, ker je tamala samozadostna s svojim fuzbalom Roll Eyes (sta pa zelo usklajen in odločen čuvajski tandem, taglavni na vasi Roll Eyes). V bistvu sem Jagodi in njenemu stalnemu stresu lahko tudi hvaležna, da mi je v kombinaciji z nevzdržnim hrupom na Celovški malo pomagala pri pogajanjih z MrSD-jem. Azn Upam, da zdaj v miru nadoknadi še za ljubljansko obdobje, ki ga sigurno ne pogreša. In tudi jaz komaj čakam novo osebno. Tongue
Logiran
vesoljka
rad pišem
****
Sporočil: 486


« Odgovor #1462 : petek, 12.09.2014 : 22:50:47 »

Končno! in čestitke!! (tudi za hiško in vse, kar spada zraven, najprej pa seveda za črnuha - "Kolo je kolo (oz. v vajinem primeru: hiša je hiša), pes je pa živ."   Roll Eyes - iz katerega filma s črnuhom že?   Wink )
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1463 : sobota, 13.09.2014 : 08:46:18 »

Kok sem vesela za vaju!!! Čestitke, res bravo veselje.
In čestitke za pogum, da sta se preselila nekam ˝bogu izza nogu˝, to prinaša kar nekaj logistike za sabo, ampak benefit je pa gotovo milijonkrat večji  objem objem objem
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #1464 : sobota, 13.09.2014 : 09:22:25 »

To pa lepo da tako uživate skupaj, Smiley Jagi je res vsa razigrana in kakšne velike marele imate na vašem koncu, ja takih pa še nisem vidla, super. Cheesy
Logiran
binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #1465 : sobota, 13.09.2014 : 21:00:33 »

Uuuu a bomo soobčani ? Cheesy Čestitam Smiley
Logiran

luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1466 : sobota, 13.09.2014 : 21:31:02 »

 Cheesy Cheesy Cheesy Čestitam! Za vse!  Kiss Kiss
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1467 : sobota, 13.09.2014 : 23:24:57 »

Ej, vi srecnezi, kdaj bodo pa kaj fotke novega doma? Saj vesta, da vaju bomo lahko zasledovali.  Tongue

Ne morem verjeti, da je bil pred enim letom moj Regrat taksno malo letece, kot je danes Fly. Fak, kako hitro gre! Komaj cakam, da ga spoznam, letalca malega!  Cheesy In da se spoznata z Regratom, me prav zanima, ce se bosta ujela.  Smiley

Trenutno je sicer bolj Dumbo (in me malo spominja na Zona Evil).
Kaj hoces pa s tem povedat? Tongue Tongue
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1468 : torek, 16.09.2014 : 23:28:23 »

Uuuu a bomo soobčani ? Cheesy

Smo Kiss :-)!

In čestitke za pogum, da sta se preselila nekam ˝bogu izza nogu˝, to prinaša kar nekaj logistike za sabo, ampak benefit je pa gotovo milijonkrat večji  objem objem objem

Resda je "nekaj" ovinkov do tu :-P, ampak glede na vse intenzivno preiskane rovte v dokaj velikem radiju okrog LJ v zadnjih letih smo kar civilizirani predaja
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1469 : torek, 16.09.2014 : 23:37:59 »

Ej, vi srecnezi, kdaj bodo pa kaj fotke novega doma? 
Ni v posvojitveni pogodbi Tongue, lahko se boš pa sama prepričala, če je vse OK Cool.

In da se spoznata z Regratom, me prav zanima, ce se bosta ujela.  Smiley

Tudi mene!!

Kaj hoces pa s tem povedat? Tongue Tongue

Ah  Roll Eyes
Logiran
Strani: 1 ... 93 94 95 96 97 [98] 99 100 101 102 103 ... 132   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jagoda, Jagi ... pomurska pankerka in njen črni oproda
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines