mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 03:30:09

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Blond Ježka
Strani: [1] 2 3 4  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Blond Ježka  (Prebrano 11508 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
tincica
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 74


WWW
« : sreda, 13.01.2010 : 12:29:01 »

Z majhno zamuda se Ježa javla iz novega doma. Najprej nekaj slikic, ko je Ježa doživela svoj prvi sneg (ga prav obožuje Grin)

[attachment deleted by admin]
Logiran
tincica
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 74


WWW
« Odgovor #1 : sreda, 13.01.2010 : 12:30:26 »

Zdaj še pa nekaj slikic, ko se Ježa igra s Štefom:

[attachment deleted by admin]
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #2 : sreda, 13.01.2010 : 12:34:56 »

Oooo Ježa, kako si zrasla  Kiss
Sem za obe Ježi extra vesela,da sta našli super dom.
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #3 : sreda, 13.01.2010 : 12:39:49 »

O Ježika lubica. Uživaj še naprej Kiss
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #4 : sreda, 13.01.2010 : 13:10:28 »

Sladkorčki, super za Ježo. Kiss Kiss
A tisto bitje, s katerim se igra, je mačka? Mislim, Štefko?  Cheesy
Logiran
tincica
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 74


WWW
« Odgovor #5 : sreda, 13.01.2010 : 16:36:34 »

Ja, Štef pa je naš mucek (beri: črni mali vragec  Evil) in je Ježin najboljši prijatelj! Se ful lepo razumeta in počneta vse mogoče vragolije    Grin
Ni pa edini, ki ji dela družbo. Imamo še namreč muco Maco in še enega mačkona Timija, ki pa jima več ni do otroškega norenja.
Logiran
tincica
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 74


WWW
« Odgovor #6 : petek, 15.01.2010 : 08:54:17 »

Morem povedat, da je Ježa ena res super psička. Je izredno pridna. Prvih štirinajst dni smo imeli nekaj prilagoditvenih težav, o katerih pa ni zdaj več ne duha ne sluha.
Je tudi zelo zvesta. Ji je popolnoma vseeno, če jo tujci opazijo ali ne, glavno je, da smo njeni domači tisti, ki jo imamo radi, jo cartamo in se z njo igramo. Priznam, da kaj takega nisem pričakovala. Njena predhodnica bi me namreč za kakšno dobro hrano v trenutku zamenjala, medtem ko Ježa od tujcev  niti hrane noče sprejet (na kar sem izredno ponosna  Cheesy ). Čeprav je tudi res, da ji je všeč, če jo kdo izmed naših obiskovalcev pocarta. In če se ji oseba zelo dopade, še nanj celo skoči in ga celega poliže.
Kar je zelo zanimivo je to, da ji je veliko bolj kot kavč, pri srcu radiator. In to samo točno določen. Na kavču jo je dejansko videt samo takrat, ko se na njem igra s Štefom, ali pa ko je razigrana in ima dirke po hiši in med tem svojim norenjem skoči tudi na kavč. Drugače je pa radiator ZAKON! Me prav zanima, če ji bo poleti, ko bo vroče, uspelo zamenjati radiator za kavč. Se pustim presenetit.
Je tudi pravi čuvaj! Nalaja popolnoma vsakega, ki pride na obisk in šele takrat, ko ugotovi, da je dobrodošel z naše strani, je dobrodošel tudi z njene. Nekajkrat se je že tudi zgodilo, da je kljub nizkim temperaturom izrazila željo po tem, da gre ven, nato pa ni šla na potrebo, ampak se je samo vlegla pred vhodna vrata in stražila. In ko je ugotovila, da je vse tako kot je moralo bit, se je vrnila nazaj na toplo k svojemu radiatorju.

Ima tudi izostren občutek za kopanje lukenj. Prekopano in polno lukenj je že celotno dvorišče. Sneg je pri tem opravilu popolnoma nič ne ovira. Mislim, da ima zaradi njega samo še večje veselje. Saj zdaj ne frči po zraku samo zemlja, ampak tudi sneg. Dvojno veselje Grin .
Logiran
tincica
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 74


WWW
« Odgovor #7 : petek, 22.01.2010 : 13:14:19 »

Pocartaj me:

[attachment deleted by admin]
Logiran
nutella
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.808


« Odgovor #8 : petek, 22.01.2010 : 13:19:47 »

O, Jejža, kako se tebi gode. Kokica mala. Kiss
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #9 : nedelja, 24.01.2010 : 10:57:49 »

 Kiss
Logiran
tincica
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 74


WWW
« Odgovor #10 : torek, 30.03.2010 : 06:58:01 »

Ker se že nekaj časa nisem nič javla, je čas, da ponovno napišem kako se ima kaj naša Ježa.
Gospodična prav uživa v teh lepih spomladanskih dnevih. Je prav presrečna, ker je že dovolj toplo, da so skoraj ves dan odprta vrata in ima prost prehod na dvorišče in nazaj not. Jaz sem pa vesela, ker ni več blata in mi ni potrebno vsakih deset minut umivat Ježinih tačk (nad tem opravilom ni prav nič navdušena, medtem ko ji skakanje po blatu ne dela nobenih preglavic Wink ) Za Ježo velja moto: bolj je blatno, bolj je luštno. Naj povem, da je luštno tud takrat, ko jo je potrebno vso umazano spravit do kopalnice in skopat (se upira na vse pretege, a na koncu zmeraj obvelja moja Evil ).
V teh dneh je našla tudi novo (staro) igračko:žogo. Z največjim veseljem se podi za njo, seveda najraje po dnevni sobi, tako da ji nato žogica neštetokrat pobegne pod omaro (gre namreč za tenis žogico) in pol vsa v pričakovanju leži pred omaro in čaka kdaj se bo žogica spet čudežno pojavla. Seveda se pojavi šele takrat, ko jo jaz z metlo spravim izpod omare. Zaradi teh pobegov žogice, je metla po novem našla svoj prostor kar ob omari (da je ni potrebno nenehno iskat v drugih prostorih).
Je pa še zmeraj nagajiva, igriva psička, takšna kot je bila takrat, ko je prišla k nam. Le, da je zdaj še veliko bolj razvajena Grin
Logiran
pinga
rad pišem
****
Sporočil: 370


WWW
« Odgovor #11 : sreda, 31.03.2010 : 11:11:45 »

super, me veseli, da se imate lepo.
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #12 : sreda, 31.03.2010 : 11:29:41 »

Citat: tincica link=topic=34541.ms g664976#msg664976 date=1269928681
Le, da je zdaj še veliko bolj razvajena Grin

Sem res vesela za Ježo, da se ji tako lepo godi  Kiss
Logiran
Harley Queen
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 55


WWW
« Odgovor #13 : četrtek, 01.04.2010 : 12:16:10 »

Joj, ji gre lepo!  Kiss Kiss Kiss Sam je pa res zrasla!  Shocked Koliko ima kaj plečne in koliko kg?
Logiran
tincica
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 74


WWW
« Odgovor #14 : četrtek, 01.04.2010 : 14:24:16 »

Smo Ježo ravnokar stehtali in tehtnica je pokazala, da ima 23 kilogramov (skoraj ne moreš verjet, glede na to, da ima tak ozek trup). Plečna višina pa je nekaj čez 20 centimetrov. In tudi po dolžini je precej dolga (od vratu do repa ima nekaj čez 50 centimetrov).
Morem reč, da je res zelo zrastla odkar je pri nas. Zagotovo je enkrat večja kot je pa bila.
Na začetku, ko je prišla k nam, je marsikdo menil, da je mešanček med hrtom in ovčarjem (zaradi dolgih tačk ter ozke, elegantne postave). Pa tudi Polona mi je rekla, da verjetno ne bo dosegla 20 kilogramov. A gospodična še kar raste in raste. To elegantno postavo je pa kljub vsemu obdržala in morem povedat, da je res prava lepotica  Kiss
Logiran
Strani: [1] 2 3 4  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Blond Ježka
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines