mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 23:15:55

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Zoro
Strani: [1] 2 3 4   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zoro  (Prebrano 12185 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
horn3t
novinec
*
Sporočil: 12


WWW
« : ponedeljek, 25.01.2010 : 19:59:07 »

Torej, res je od danes je Zoro pri nas doma. Po "manjših" navigacijskih težavah sem našel lepo urejeno in zelo pozitivne energije polno zavetišče Horjul. Že od prvega skoka Zora za žogo sem vedel, da bo šel z menoj. Vožnja nazaj proti domu je bila zahvaljujoč plavi žogici prav zanimivo doživetje, saj bi se Zoro, če bi bilo vse po njegovem, žogal z menoj tudi med vožnjo, ampak je pač moral počakati do semaforjev...  Cool - dejstvo št. 1: ta pes res obožuje igrače
Torej nov dom... najprej smo seveda opravili ogled dvorišča z obveznim označevanjem novega terena, pozdravili nekega obrtnika, ki je imel ravno delo pri nas doma, potem pa je že bil čas, da spoznamo še hišo in njene prebivalce. Povsod dobrodošel, povsod smo ga bili veseli. Spijemo prvo skledo vode (ostalo polijemo, ko stopimo v skledo  Evil seveda, ko skačemo za žogico), potem pa je že čas za prvi sprehod. Seveda je šla žogica zraven  Cheesy Po kaki dobri uri prekopicevanja po snegu, lovljenja žoge in vsega ostalega kar seveda sodi zraven smo se počasi obrnili proti domu. Potem je sledil še manjši nakup preostalih potrebščin (predvsem hrane in še nekaj igrač) - dejstvo št. 2: Zoro se rad vozi v avtomobilu, še posebej, če ima lahko zraven igračko in avto prijetno dizelsko brni, da lahko pač nekdo lažje spi  Wink Plavo žogico začasno nekam založimo, ampak jo bomo menda že našli... ampak to ni problem, ker je na voljo še kar nekaj drugih igrač...
Pojemo prvo skledo briketov, po krajšem spancu spet čas za žoganje (pač z drugo igračo, če plave žogice ni), vmes imamo kosilo tudi ljudje. Po kosilu še malo predebatiramo, medtem pa Zoro že spi ob naših nogah.
Potem spet spoznavanje novih ljudi in še ena ura sprehoda - tokrat poizkusimo brez igrač. Zoro lepo hodi, opravimo kar velik krog, med vračanjem pa najdemo ogromno vejo - ki jo kot že popoldne plavo žogico pridno zakopavamo v sneg, se po njej za vsak slučaj še dobro povaljamo, potem pa jo Zoro spet prinese, da mu jo mečemo.
Sedaj je pa je nekdo rahlo utrujen in samo še na vsakih 15 minut kaj prinese, da mu vržem. Ko to ponoviva 2x ali 5x, je počasi dovolj...
Ko si bo Zoro izbral svoj prostor, mu bomo tja prestavili njegovo ležišče, kako pa bo ponoči, pa poročam jutri.
Slike bodo...
Lep večer želim vsem!
Logiran
Urla
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 431


WWW
« Odgovor #1 : ponedeljek, 25.01.2010 : 20:02:53 »

Kako je to lepo brati. Presrečna sem za Zorota.  Cheesy
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #2 : ponedeljek, 25.01.2010 : 20:05:11 »

Očitno ste se našli pravi za skupaj Smiley.
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #3 : ponedeljek, 25.01.2010 : 20:07:35 »

Zelo sem vesela, da je Zoro le našel prave ljudi Kiss

Komaj čakam slikice lepotca Smiley
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #4 : ponedeljek, 25.01.2010 : 20:09:55 »

Kak fajn Cheesy ful vesela veselje Afro
Logiran

miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #5 : ponedeljek, 25.01.2010 : 20:15:42 »

Zakon! Ful vesela za tega velikega dečkota. Cheesy  bravo
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #6 : ponedeljek, 25.01.2010 : 20:16:21 »

Krasni ste  Kiss Zelo vesela, da je Zoro dobil krasne ljudi  Cheesy
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #7 : ponedeljek, 25.01.2010 : 20:38:22 »

horn3t, jaz bi ti z veseljem za nekaj časa posodila še svojega, ko si že tako prijazno ustrežljiv do obsedencev z žogami. Globoko bi ti bil hvaležen do smrti in še v večnost. super

No, res vesela za Zorota.
Logiran
fishy
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 97


WWW
« Odgovor #8 : ponedeljek, 25.01.2010 : 21:50:18 »

Vam in novemu družinskemu članu želim poooolno srečnih trenutkov!!!! bravo veselje
Logiran
Trixi
odvisnež
*****
Sporočil: 792


WWW
« Odgovor #9 : ponedeljek, 25.01.2010 : 21:51:25 »

 bravo Zoro, superca! Smo res zelo, zelo veseli, da si dobil tako dober dom, kjer ti ne bo zmanjkalo igrač in metalcev žogic.  Kiss
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #10 : ponedeljek, 25.01.2010 : 21:52:12 »

Zoro, pa si si našel čisto svojega metalca žogic Cheesy.
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #11 : ponedeljek, 25.01.2010 : 22:19:20 »

O Marička, Zoro ima nov dom! Hvala bogu tudi za človeške obsedence, ki si zaželijo podobnih pasjih kompanjonov Tongue.
Super, da sta se našla!
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #12 : ponedeljek, 25.01.2010 : 22:37:00 »

Kolk sem jaz vesela za Zorota in njegovo novo družino Cheesy Super, uživajte 100/h  veselje
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #13 : torek, 26.01.2010 : 06:00:08 »

Čestitke za Zorota! Cela vesela. Cheesy
Logiran
Notja
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 225


WWW
« Odgovor #14 : torek, 26.01.2010 : 06:08:56 »

Se že veslim poročanja novega dne.  Smiley
Logiran
Strani: [1] 2 3 4   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Zoro
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines