mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 26.04.2024 : 21:43:15

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Zoro
Strani: 1 2 [3] 4   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zoro  (Prebrano 12207 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #30 : sobota, 20.02.2010 : 11:48:10 »

Zoro, jest sm toooook vesela Kiss Kiss Kiss
Logiran

Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #31 : sobota, 20.02.2010 : 15:10:34 »

Oh, Zoro. Kako lepo je prebrati tako poročilo in vedeti, da je ta čudovit pes našel pravo družino. Po slikah sodeč, je postal še lepši kot je bil.
Neskončno sem vesela za vas! Smiley Kiss
Logiran
horn3t
novinec
*
Sporočil: 12


WWW
« Odgovor #32 : sobota, 20.02.2010 : 16:37:43 »

Hvala za vse odzive! Opazil sem, da sem v mojem nočnem poročanju zagrešil nekaj tipkarskih napak, ampak bistvo ste razumeli - da se z Zorom dobro razumemo. Prepričan sem, da bomo z Zorom doživeli še marsikaj zanimivega in lepega, o čemer bom ob priliki tudi poročal.
Lepo se imejte in lep dan želim vsem!
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #33 : sobota, 20.02.2010 : 16:39:40 »

Tudi meni je tole poročilo polepšalo dan. Izredno vesela sem, da je Zoro član tako ljubeče družine in da skupaj uživate!  Smiley Kiss
Logiran
LUNČEK
novinec
*
Sporočil: 18


« Odgovor #34 : ponedeljek, 01.03.2010 : 14:14:25 »

O žaba lepa ma svojega človeka. Smiley Horn3t veliko lepih trenutkov z njim. Bom spremljala tole temo. Zdej grem pa drugega kužka za posvojitev na daljavo izbrat. Smiley
Vesela, vesela.
Logiran
horn3t
novinec
*
Sporočil: 12


WWW
« Odgovor #35 : petek, 19.03.2010 : 00:11:15 »

Spet nekaj besed... Torej, da je sneg samo še na nekaterih lokacijah (ki jih seveda poznamo  Evil). čivkajo že vrabci na vejah. Jaaa, pomlad je (sicer Zoro ne deli mojega navdušenja, ampak ok). Tu le še zaznamek, da tistih nekaj kupčkov dodobra izkoristimo za valjanje, sankanje (zadnje tace nazaj, prednje stegnemo naprej in gremo!) in zakopavanje igrač. Ja, Zoro ima po novem posebno škatlo na sredi stopnic, v kateri so spravljene vse igrače in Zoro si seveda lahko vsak dan sproti izbere, s katero igračo bo šel tokrat ven - seveda, če mu jih nekdo potem tudi pospravi nazaj v škatlo  Roll Eyes
Pomlad prinaša nove aktivnosti - npr. kopanje! Zoro obožuje vodo, očitno je tudi v bolj ali manj tekočem agregatnem stanju v redu in bomo do naslednje zime (upam...) preživeli brez snega, rad čofota, plava in se seveda igra - će ni igrače, pač uporabi vejo, kamen... Potem - brezglavo norenje čez drn in strn, še najraje po hribih, poraslih z gozdom, sicer so pa tudi polja v redu, samo kaj, ko je povsod toliko gnojnice, da potem raje hodimo drugje. Nadalje, izleti. Z avtom in potem peš. Če izlet vključuje tudi čofotanje v vodi, je zadovoljstvo zagotovljeno.
In nenazadnje - z Zorom si upam iti tudi v lokal - po navadi na teraso oz. na vrt (in kjer so nam to dovolili - zaenkrat niso nikjer rekli ne, je pa res, da je potrebno malo poiskati, pa da smo v večini teh lokalov stalni gostje). Potem pa Zoro leži ob mojih nogah, medtem ko jaz (seveda še vedno s povodcem v rokah) srkam kavico in uživam v sončku, Zoro pa spije požirek ali tri iz njegove "mobilne" sklede. Kakšna težava? Nobene, razen da imam po navadi "težave" ob odhodu, ker je Zoro največja atrakcija. Seveda ga vsi čohajo do nezavesti in ga hočejo vzeti s seboj. Ker gre po večini za predstavnice lepšega spola, se jaz seveda nič ne pritožujem  Wink
Toliko za enkrat, se javim ob priliki.
Lep dan želim vsem!
Logiran
Trixi
odvisnež
*****
Sporočil: 792


WWW
« Odgovor #36 : petek, 19.03.2010 : 06:24:51 »

Super lepo sporočilo. Res dobro, da je Zoro v Horjulu čakal na Vas, ker vas drugje skoraj zagotovo ne bi uspel dočakati. Hvala, ker ste ga opazili in imeli možnost posvojit. Srečno, uživajte še naprej.  Kiss
Logiran
pinga
rad pišem
****
Sporočil: 370


WWW
« Odgovor #37 : petek, 19.03.2010 : 08:02:21 »

Cela vesela za Zorota Cheesy. Me veseli, da sta se našla in koliko berem, Zoro zares uživa pri vas, no saj vam to uživanje tudi vrača (med drugim tudi s privlačenjem nežnejšega spola Tongue).
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #38 : petek, 19.03.2010 : 08:36:06 »

Super! Zoro, samo nadaljuj s šarmiranjem in uživanjem!  Cheesy Cheesy
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #39 : petek, 19.03.2010 : 08:41:19 »

Kako sem vesela zanj Cheesy Kiss
Logiran

massy
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 63


« Odgovor #40 : petek, 19.03.2010 : 09:08:38 »

Zoro vidimo da se imaš super fajn Cheesy
Logiran
Urla
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 431


WWW
« Odgovor #41 : petek, 19.03.2010 : 09:14:04 »

Tole jutranje branje mi ja pa prav polepšalo dan Cheesy.
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #42 : petek, 19.03.2010 : 09:21:55 »

Res je lepo prebrat kako imata en drugega rada in se imata fino! Cheesy
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #43 : petek, 19.03.2010 : 18:46:48 »

 Kiss Sem takoj rekla, da je super fant s krasnim karakterjem  Smiley Bravo Zoro, res sem vesela zate in tvoje!
Logiran
horn3t
novinec
*
Sporočil: 12


WWW
« Odgovor #44 : četrtek, 15.04.2010 : 13:01:40 »

Spet kratko poročilo. Zoro se ima (vsaj po mojem mnenju) odlično. Poleg vsakdonevnih dolgih sprehodov na vse možne konce , plavanja in čofotanja po vodi in lovljenja žoge (nekaj utrinkov je na slikah), pridno čuva hišo (še najraje na balkonu, pa tudi na dvorišču je precej, ko ne dežeuje, čeprav naju to ravno ne moti...) in se ima nasploh fino.
Med drugim je Zoro obiskal veterinarja, ki je po pregledu rekel, da je z njim vse v najlepšem redu, dobil pa je tudi tablete proti notranjim zajedavcem in ampule proti klopom in bolham ter ostali zalegi.
Drugače sva se popolnoma navadila drug na drugega (in tudi na ostale družinske člane se je Zoro že poplnoma navadil), lepo uboga na besedo, večjih težav z njim ni - z drugimi psi se v glavnem dobro razume, mačke bi pa še preganjal, vendar mu moj glasovni ukaz že zaleže, da se ne požene za njimi, drugače je pa tako ali tako vedno na fleksiju (razen doma se ve). Prav tako se je Zoro lepo navadil na naše "finte" in "muhe" - če kam ne more z nami, ve da vedno pridemo nazaj, če se pa le da, gre pa povsod zraven - trenutno je najdalša pot, ki jo je opravil, trajala do Benetk in nazaj - kot že nekoč rečeno, s tem ni nobenih težav.
Drugače pa naj govorijo slike, ob priliki pa se spet javim.
Vsi se lepo imejte in lep pozdrav vsem!

Zoro v vodi 01:

Zoro ob vodi:

Zoro v vodi 02:

Zoro v hribih:

Zoro na polju:

Uničevanje palice 01:

Uničevanje palice 02:

Uničevanje palice 03:

Lovljenje žogice:


Logiran
Strani: 1 2 [3] 4   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Zoro
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines