mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 26.04.2024 : 16:47:44

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Urla & Azurka
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 47   Dol
Natisni
Avtor Tema: Urla & Azurka  (Prebrano 138344 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #90 : petek, 04.03.2011 : 19:37:06 »

lepotička. Kiss A pri vas peroti v teglcih rastejo in se množijo?
Logiran
čaja
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.037


WWW
« Odgovor #91 : petek, 04.03.2011 : 20:00:46 »

 Grin V bistvu to ne bi bilo slabo, glede na to, da jih veliko "porabimo".  Wink
Logiran
čaja
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.037


WWW
« Odgovor #92 : četrtek, 10.03.2011 : 12:49:56 »

Sej vem, da je to Urlina tema in da bi ona morala tu notri jamrat, ampak danes bom jaz malo namesto nje. 
Urla je en prestrašen zajček. Boji se vsega po vrsti. Ne mara se cartat (razen kadar si to ona zamisli). Ne pusti se dvigovati v naročje. Ne mara česanja. Ne mara čiščenja zob. Jaz jo strašim s sesalcem, cartam, dvigujem v naročje, česem, ji čistim zobe... človek bi si mislil, da me ne bo hotela niti pogledat. Ampak ne, ona se ukvarja samo z mano. Zjutraj samo mene tepe po glavi, razkopava pod mojim kovtrom, razbija po lučki nad mojo glavo, mene liže po obrazu, da me kar boli.... fanta niti povoha ne. Ljubica moja zlata.  Kiss Ampak reeeees si želim, da bi vsaj eno jutro ob 5h njega tepla po glavi.  trmoglavka Razmišljam, da bi ji nabavila družbo, da bi se tepla med sabo, ampak verjetno me bosta potem tepla dva.  Roll Eyes Tongue
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #93 : četrtek, 10.03.2011 : 14:17:36 »

O, kakšno razkošno Perovje Cheesy

čaja, kaj naj ti rečem... Meni se je v prejšnjem življenju zdelo, da me Mila maltretira zgodaj zjutraj, ko mi po glavi hodi  Roll Eyes zdaj pa imam terorista, ki se sicer glavi ne približuje, ampak mi namesto tega noge pod kovtrom tako pogrize, da je joj  Angry Angry No, je vsaj Mila nehala, tako, da nek plus je, čeprav bolj švoh  Tongue
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #94 : četrtek, 10.03.2011 : 15:05:54 »

lepotička. Kiss A pri vas peroti v teglcih rastejo in se množijo?  Tongue

  joj, kio bil le lahko... pri nas ga v sekundi dveh uničijo in predstavlja igračo, ki je vedno nekaj časa v nadzorovani uporabi, potem pa se pospravi...pa še vedno jim ga uspe uničiti...
Logiran
čaja
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.037


WWW
« Odgovor #95 : četrtek, 10.03.2011 : 16:31:47 »

čaja, kaj naj ti rečem... Meni se je v prejšnjem življenju zdelo, da me Mila maltretira zgodaj zjutraj, ko mi po glavi hodi  Roll Eyes zdaj pa imam terorista, ki se sicer glavi ne približuje, ampak mi namesto tega noge pod kovtrom tako pogrize, da je joj  Angry Angry No, je vsaj Mila nehala, tako, da nek plus je, čeprav bolj švoh  Tongue

Hehe, nisi me ravno prepričala, da je to plus.  Grin Sicer o družbi za Urlo nisem razmišljala zato, ker bi mislila, da bom potem imela zjutraj mir. Še dobro, ker bi bila verjetno zelo razočarana nad učinkom.  Tongue
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #96 : četrtek, 10.03.2011 : 18:13:44 »

Jaz pa z dvema nimam nič več dela kot prej z enim. Smiley
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #97 : četrtek, 10.03.2011 : 20:36:10 »

Jst s tremi nimam čisto nič več dela kot sem ga imela z eno...v bistvu je z eno bilo največ dela....  Tongue Evil veselje veselje
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #98 : petek, 11.03.2011 : 11:10:44 »

Gusarček mene bolj pusti pri miru. prej me je zjutraj vsakih par minut lizal po faci, grizel glavo, krepko zlasal in skakal po meni.
zdaj se zbujamo samo takrat, ko se stepeta na nama ali pa ko res kaj težkega prevrneta, dol vržeta itd.

v tistih dneh, ko sta pri nama, imava na tleh (na dirkalnem koridorju) blazine, ker je čreda mačjih slonov tako topotala, da sem se že bala pritožb sosedov, ki bi bile seveda upravičene.

Gusarček izgleda veliko bolj zadovoljen kot prej, ker ga mačja druščina bolj zabava kot človeška. Tarica mi pa tudi zadovoljna deluje.
jaz ne bi šla več nazaj na enega mačkona.
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #99 : petek, 11.03.2011 : 11:22:15 »

Moja dva sta se tudi preganjala in pretepala ko orangutana, ampak samo prvih nekaj mesecev. Po enem letu sta postala dobesedno kot dva stara zakonca, naveličana vsega,  še ravsat se jima ne da več. Samo kadar sta lačna, postaneta sitna in se zneseta drug nad drugim. Sicer pa delata vse usklajeno, v duetu jesta, lulata, kakata, fehtarita, spita ... Samo za čohanje težita individualno in ob različnih urah. Verjamem pa, da bi sedaj težko bila drug brez drugega. Torej, prehod je nekoliko težaven, pozneje ni več razlike s prej.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #100 : petek, 11.03.2011 : 12:55:19 »

Urla, če te pa zdaj nismo prepričale....  Wink
Logiran
čaja
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.037


WWW
« Odgovor #101 : petek, 11.03.2011 : 18:29:04 »

Hehe luna7, mislim, da Urle ni treba prepričavat, no pa mene v bistvu tudi ne.  Grin Verjetno bi bila Urla ful vesela družbe, ker mislim, da je ena izmed tistih mačk, ki imajo rajši druge mačke kot ljudi. Jaz sem bila prej navajena na pokojno mačko, ki je bila pri hiši skoraj 18 let in je druge mačke sovražila ter je bila presrečna, ker je bila edina princeska pri hiši.

Me je pa včeraj Urla ful presenetila. Medtem, ko sem kuhala kosilo, mi je od odzadaj skočila iz mize na ramena in me je skoraj kap, ker sem se tolk prestrašila.  Shocked Nisem vedela ali naj se jezim na njo, ker me je tako prestrašila ali naj bom vesela. To je namreč naredila prvič. Drugače samoiniciativno skoči v naročje (za par sekund) le, ko pridem iz službe domov. Pa še to, če ima dober dan in me dolgo ni domov.  Tongue
Logiran
Urla
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 431


WWW
« Odgovor #102 : petek, 11.03.2011 : 19:29:33 »

 Uuu, to je pa res čast.  Shocked bravo bravo bravo Afro Afro Afro Čestitke. Mogoče bo pa pri vaju še prava crkljivka ratala. Sicer se pa pridružujem prigovarjanju-v dvoje je lepše Roll Eyes.
Logiran
čaja
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.037


WWW
« Odgovor #103 : sobota, 12.03.2011 : 09:19:26 »

Zgleda, da Urla ne bo naročna mačka, ampak zavratna mačka. Danes, ko sem se sklanjala pred hladilnikom, je spet skočila name.  Roll Eyes
Upam, da ne bova kmalu tkole: http://www.youtube.com/watch?v=ExZ0i04pSeY  Grin
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #104 : sobota, 12.03.2011 : 10:58:30 »

" ... nobody believes me ..."
Si prav predstavljam, da se zjutraj primaje v kopalnico njem fant in jamra, kakega mačka ima od včeraj ... potem pa ona ." A ja, ti da imaš mačka?" Grin

Urla, "zavratna" in "naramna" princesa, drži se Tvoje Kiss in še naprej ji pomagaj čekirat vsebino hladilnika in loncev na špargertu ... nadzora ni nikoli preveč Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 47   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Urla & Azurka
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines