mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 12:35:00

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: NUJNO - Poziv za resno takojšnjo akcijo!
Strani: 1 ... 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 ... 55   Dol
Natisni
Avtor Tema: NUJNO - Poziv za resno takojšnjo akcijo!  (Prebrano 160006 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
muckamiska
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 80


« Odgovor #360 : petek, 29.01.2010 : 14:51:49 »

muckamiska in ostali, prosim, da se omejimo na konkretne podatke in komentiranje krsenja tega ali onega clena zakonodaje s katerekoli strani in tekocim informacijam o dveh hrtih, zase pa obdrzimo osebne izpade o ravnanju lastnika, oz. jih uporabljamo v kulturnem kontekstu, ne glede na to, kako se je on obnasal v neki stari oddaji ali kako je ravnal s psi. To, kaj bi kdo med vami naredil z lastnikom, nas tukaj ne zanima. O tem lahko pisete na drugih portalih.

Se opravičujem, imaš prav.
Logiran
cici
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 106


« Odgovor #361 : petek, 29.01.2010 : 14:53:30 »

Morda bi se medijsko dalo rešiti tudi, čeprav morda psov ni več tam.
1) Bodisi, da se uporabi amaterske posnetke in se predstavi vas zgodovina - izpostavi se nedelovanje VURSa, izjave lastnika, kje psa sta - naj ju pokaže oziroma kakšne pogoju jima je zagotovil.
2) V primeru, da ju je nekdo protizakonito odpeljal, pa se lahko naredi pripevek o tem, kako nedelovanje VURSa posledično prinese nezakonite akcije.
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #362 : petek, 29.01.2010 : 14:53:41 »

Zakaj so pa iz 24ur.com umaknili članek??  jezen
Še vedno je gor, samo novejši so prej.
Sicer pa je debata v zvezi s povedanim v prispevku že zelo prežvečena (v starejših dveh temah, ki jih je Jana linkala v prvem postu te teme) in nima smisla lapat naprej. Samo akcija šteje ...
Logiran
nikatd
novinec
*
Sporočil: 33


WWW
« Odgovor #363 : petek, 29.01.2010 : 14:54:49 »

Ewa kar se tiče objave v medijih se seveda strinjam, to bo uredila moja prijateljica, vendar se ti ne zdi, da bi bilo vseeno dobro, da vemo že pred prispevkom kaj je s kužkoma? Namreč na Svetu prispevke včasih dela samo en človek, ki mora v enem dnevu oblaufati vse, zato bi bilo lažje, če bi se nekdo, ki je blizu doma blagovoljil sprehodit do tja jih klicat in prikupit en čas, da se vidi če psov res ni več tam..

Torej ali je kdo tukaj, ki je pripravlje it gor pogledat?
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #364 : petek, 29.01.2010 : 14:55:29 »

Gorenjci? Res ni nikogar, ki gre lahko še podnevi do lokacije preverit, če sta psa še tam? Undecided
Logiran
nikatd
novinec
*
Sporočil: 33


WWW
« Odgovor #365 : petek, 29.01.2010 : 14:56:55 »

muckamiska in ostali, prosim, da se omejimo na konkretne podatke in komentiranje krsenja tega ali onega clena zakonodaje s katerekoli strani in tekocim informacijam o dveh hrtih, zase pa obdrzimo osebne izpade o ravnanju lastnika, oz. jih uporabljamo v kulturnem kontekstu, ne glede na to, kako se je on obnasal v neki stari oddaji ali kako je ravnal s psi. To, kaj bi kdo med vami naredil z lastnikom, nas tukaj ne zanima. O tem lahko pisete na drugih portalih.

Tudi jaz se opravičujem.. Me je pa res razjezil..
Logiran
Smetka
mega
***
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #366 : petek, 29.01.2010 : 14:58:54 »

Pa dobro! A ni nekdo sporočil, da psov on 12.20 ni bilo v "pesjaku"?
Logiran

kastelecu
rad pišem
****
Sporočil: 347


« Odgovor #367 : petek, 29.01.2010 : 15:04:01 »

Jana, tudi jaz se posipam s pepelom.
Torej, a ima kdo veze v Društvu na Jesenicah? Mogoče bi bil kdo od njih pripravljen iti? Od tam je pa okoli 20km do KG...

Smetka, to je sporočila Majcy. Verjetno se čaka še kakšna druga potrditev.
Logiran
Ewa
rad pišem
****
Sporočil: 462


WWW
« Odgovor #368 : petek, 29.01.2010 : 15:06:01 »

Muckamiska, kaj pa kot prijaviteljica kršitve? Sem potem upravičena do teh podatkov?

Sem kontaktirala Linchiach in bodo pogledali enkrat do večera in sporočili.

Smetka, kolikor sem jaz razumela je bilo sporočilo mišljeno bolj kot, da psov niso videli tam, kar mi je logično, ker ne skačeta ravno ob ograji.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #369 : petek, 29.01.2010 : 15:07:35 »

No, vsak nima te pravice, da raziskuje, kje sta dva lastniska psa, je pa to del sluzbe raziskovalnih novinarjev, ce se ne motim. In, ce so bili pripravljeni dati na svoj portal tako obsirno zgodbo o teh dveh hrtih, ter zraven zapisa, da "naj bi bila na varnem", zapisali tudi, da bodo obvescali bralce ... Pricakujem, da bodo res naredili tisto, kar so obljubili.

Kar se pa tice aktivnosti iz naslova in uvodnega sporocila te teme, ustavljam akcijo. Ce je lokacija prazna, nima smisla, da pozivamo ljudi, da hodijo tja in ukrepajo. Ce ni prazna, jo bomo v trenutku spet aktivirali.

Upam, da bodo naso nemoc nad to situacijo razumeli vsi, ki so zeleli pomagati in upam, da bo tudi hitro jasno, kaj je s hrtoma.
Logiran

nikatd
novinec
*
Sporočil: 33


WWW
« Odgovor #370 : petek, 29.01.2010 : 15:09:06 »

Jana počakajmo še toliko, da Ewa sporoči, če sta ali nista tam.. Saj ne vemo točno..
Logiran
Ewa
rad pišem
****
Sporočil: 462


WWW
« Odgovor #371 : petek, 29.01.2010 : 15:20:29 »

Informacija bo enkrat do večera, tako da bi bilo še vedno bolje, če nekdo prej preveri situacijo in sporoči. Dajte no, nihče ni v bližini, ne pozna koga v bližini, se nima časa tja zapeljat?
Logiran
kastelecu
rad pišem
****
Sporočil: 347


« Odgovor #372 : petek, 29.01.2010 : 15:24:11 »

Jana počakajmo še toliko, da Ewa sporoči, če sta ali nista tam.. Saj ne vemo točno..

nikalovesanimals, saj Jana ni rekla da bo zaklenila temo ali kaj podobnega - le ustavlja akcijo, o kateri je govorila v svojem prvem sporočilu, torej o tem:
Takoj iščemo posameznike, ki so pripravljeni v prihodnjih dveh tednih:

- oditi v Kranjsko Goro in si ogledati ta dva hrta,
- ju nekaj minut posneti z mobitelom ali kamero (ne fotografije, temveč video) in ob tem zabeležiti točen datum in čas snemanja,
- naložiti posneti material na youtube ali ustrezen drug spletni naslov,
- poklicati policijo in podati prijavo, v kolikor imata psa zmrznjeno pitno vodo,
- o tem pozivu obvestiti vaše znance - znane in sicer medijsko izpostavljene Slovence, ki bi se bili pripravljeni priključiti tej akciji!


Akcija je trenutno ustavljena!
Jana; 29.1.2010 ob 15:10

Logiran
nikatd
novinec
*
Sporočil: 33


WWW
« Odgovor #373 : petek, 29.01.2010 : 15:32:44 »

Ja vem kaj je Jana želela in še vedno pravim, da z vsem tem počakajmo, dokler ne izvemo, če sta psa tam..
Logiran
zmago
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #374 : petek, 29.01.2010 : 15:41:14 »

Kleja sporoča, da psov ni več tam. Je bila pravkar tam.
Logiran
Strani: 1 ... 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 ... 55   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: NUJNO - Poziv za resno takojšnjo akcijo!
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines