mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 22:37:24

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: NUJNO - Poziv za resno takojšnjo akcijo!
Strani: 1 ... 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 ... 55   Dol
Natisni
Avtor Tema: NUJNO - Poziv za resno takojšnjo akcijo!  (Prebrano 160063 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #405 : sobota, 30.01.2010 : 11:42:44 »

Malo mimo teme: alex70, predvidevam, da tisto kaj ti gledaš pod sporočila, niso zs, ampak število tvojih sporočil, ki si jih napisala na forum. Več kot pišeš, večje je število sporočil.
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #406 : sobota, 30.01.2010 : 12:36:00 »

ne vem zakaj nism mogla pisat..pisal mi je kot da imam onemogocen dostop...
uglaunem ja tako kot sem napisala, oce je bil gor, preklicu pregledu vse. psov ni. to je vse.
Se je mogel pa nekdo oreng potrudit splezat čez ograjo in nazaj natovorjen z dvema psoma Smiley
Logiran
jadrankaj
rad pišem
****
Sporočil: 426


« Odgovor #407 : sobota, 30.01.2010 : 13:13:17 »

kaj pa, če bi recimo malo počakali, da vidimo kdaj bo lastnik sploh opazil, da jih ni??? ali pa recimo prijavil na VURS, da jih je prestavil? ne delajte mu usluge.
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #408 : sobota, 30.01.2010 : 13:17:29 »

Če je lastnik res gor 1x, včasih baje celo 2x dnevno, bi že zdavnaj opazil, da psov ni.
Pomoje je samo lepo pse:
1. Umaknil, ko je izvedel, da se pripravlja akcija zdaj, ko bo gor ogromno ljudi
2. Se jih znebil in bo, če ga kdo kaj vpraša,  enostavno trdil, da nima pojma, kje sta
3. Sploh ne sledi vsemu temu in sta psa zmrznila nekje v notranjosti pesjaka
Logiran
jadrankaj
rad pišem
****
Sporočil: 426


« Odgovor #409 : sobota, 30.01.2010 : 13:43:55 »

zato pa pravim,  da vidimo kdaj in kako se bo odzval na to VURS in kako jo bo "odnesel" skrbnik.
Logiran
MajcY
novinec
*
Sporočil: 43


« Odgovor #410 : sobota, 30.01.2010 : 13:50:11 »

Yo:
psov ni v pesjaku, psov ni na tem območju več, sigurno preverjeno!
Logiran
Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #411 : sobota, 30.01.2010 : 14:56:59 »

Majcy, meni se pa zdi, da se zelo trudiš ljudi prepričati, da psov ni več v pesjaku, sedaj celo niti na tistem območju ne več. Ne vem, meni je tole vse skupaj zelo čudno.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #412 : sobota, 30.01.2010 : 15:08:35 »

Jaz sem prepricana ze vse od trenutka, ko je napisala prvo svoje sporocilo v to temo, da tocno ve, kdaj, s kom in kako sta hrta odsla od tam, vendar se trudi na vse mogoce nacine zdaj odvrniti pozornost drugam.
Nimam pa za to nic drugega, kot to, kar je napisala. Me pa na tako razmisljanje vsekakor vodi njen entuziazem, ko je letela na FB in tukaj napisat, da sta psa na varnem in pri tem mislila, da bomo vsi popadali dol od samega navdusenja. Ko ni bilo tako in smo celo napisali, kaksen kretenizem bi bil, ce bi kdo pse res ukradel in ko je videla, da jo je veselje poneslo nekoliko predalec, je zacela "popravljati". Najbrz tudi pod vplivom tistih, ki jih sciti. Ali je to lastnik, ali kdo drug, pa ne vem.

----- Original Message -----
From: MaYa majci
To: Jana
Sent: Friday, January 29, 2010 1:36 AM
Subject: Re: hrti


zaenkrat sm zvedla za to da so hrti na varnem, verjetno so bili nezakonito odpeljani, saj inspekcije v tem primeru v 3 letih niso naredile nicesar. kdo je to izpeljal ne vem, vem pa, da je informacija 100% resnicna, da so psi na varnem.
glede na to, da kot sem rekla, naj to ne bi bilo objavleno, upam da se da dogovorit, da ostane med nama. objavo sem pa napisala zato, da vas malo potolazim, se pa opravicujem, ker nism vsega prebrala da se mente za it gor
Logiran

muckamiska
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 80


« Odgovor #413 : sobota, 30.01.2010 : 15:09:50 »

kaj pa, če bi recimo malo počakali, da vidimo kdaj bo lastnik sploh opazil, da jih ni??? ali pa recimo prijavil na VURS, da jih je prestavil? ne delajte mu usluge.

Lastnik kakršen je zagotovo ne bo šel prijavljat na VURS, da je premaknil psa, vsaj mislim si tako. Če mu je že v osnovi težko skrbeti za psa, kje bo potem še obveščal folk naokrog, da jih je pa premikal, se vam ne zdi?
V nasprotnem primeru pa imamo "adute" (ni pravi izraz, vendar se ne spomnim žal drugega) v naših rokah. Če so bili "ukradeni", potem ta situacija dokazuje, koliko resnično redno vsak dan (celo dvakrat na dan) hodi on do psov. Vendar, ko pomislim na zaključek - četudi gremo s tem proti VURS-u, nimamo za burek, ker sami vidite, kako naš sistem deluje... Razen če se naredi res totalna revolucija, ne vem no.

Upam vseeno na najboljše za ta dva revčka...  sram
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #414 : sobota, 30.01.2010 : 15:25:06 »

A lahko že nekdo pove, če ve kje sta? Naj pomisli na vse živce vseh nas.
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #415 : sobota, 30.01.2010 : 15:29:40 »

Zvedela sem, od punce (ki zadnja leta sodeluje v tej akciji), da je šla danes namenoma v KG, govorila z lastnikom, ki je povedal, da sta psa pri njem. Zaenkrat naj bi bila torej na varnem, kako bo v prihodnje, pa ne vem. Verjetno se bo zgodba ponovila, ko se prah poleže.
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #416 : sobota, 30.01.2010 : 15:30:46 »

A sem lahko še tu malo tečna, ker danes itak sem?

1. verzija:
Psa sta zamrznila nekje, kjer jih ne vidite

2. verzija.
Lastnik se ju je lepo losal in če ga bo kdo kaj vprašal, se bo delal žrtev, ziher so pse ukradli, bla bla bla

Ja, prav lep vikend, res.
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #417 : sobota, 30.01.2010 : 15:31:29 »

Yo:
psov ni v pesjaku, psov ni na tem območju več, sigurno preverjeno!

odi tiho, res!
Logiran
Podencica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 651


« Odgovor #418 : sobota, 30.01.2010 : 15:34:28 »

Je samo govorila z lastnikom ali je psa tudi videla na lastne oči?
Zanima me tudi kaj pomeni varnost pri lastniku?  Kam ju je nasmestil?
Če jima varnosti ni zagotavljal do zdaj, si je torej kar čez noč premislil. Huh

Če od VURSa zahtevamo, da gredo pogledati kam je pse namestil, bodo to storili?
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #419 : sobota, 30.01.2010 : 15:36:17 »

Psa je danes videla, lastnik jih ima pri sebi v notranjih prostorih. Vendar to velja za danes, kaj in kako bo jutri ne vem. In to kar sem napisala, je tudi vse, kar vem.

Logiran
Strani: 1 ... 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 ... 55   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: NUJNO - Poziv za resno takojšnjo akcijo!
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines