mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 16.04.2024 : 12:33:29

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: NUJNO - Poziv za resno takojšnjo akcijo!
Strani: 1 ... 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 ... 55   Dol
Natisni
Avtor Tema: NUJNO - Poziv za resno takojšnjo akcijo!  (Prebrano 159708 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Pajk
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 79


WWW
« Odgovor #435 : sobota, 30.01.2010 : 20:40:53 »

prilagam še dva filmčka.
http://www.facebook.com/video/video.php?v=1122774648424
http://www.facebook.com/video/video.php?v=1122753207888

upam, da bo odprlo..
Logiran
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #436 : sobota, 30.01.2010 : 20:52:49 »

Hvala, zanimalo me je, če res pri njemu doma ali morda spet vkakšni lopi ...ali kaj podobnega.

Ali kdo ve, če lahko od VURSa zahtevamo, da preverijo zadevo?

Lahko prijaviš izginotje dveh psov v sumljivih okoliščinah.
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
gina1
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 657


« Odgovor #437 : sobota, 30.01.2010 : 22:10:26 »

Tale MajcY gre že tud meni pošteno na živce ... ne samo da je naredila "zbrko" s svojimi nepremišljenimi in predvsem nepreverjenimi informacijami, še vedno to dela !
Lej ... če že pišeš, da je bil tvoj oče dolga leta policaj v KG , kako dobro pozna to situacijo, pa lastnika ... očitno temu ni tako ali pa zelo slabo pozna svoj rajon.
Lastnik teh dveh hrtov ni bil nikoli krznar ! S svojimi izjavami delaš spet škodo ko mešaš jabke in hruške. Namreč ... iz družine krznarjev ( ne vem če je bil sam tud kdaj krznar, vem da je / bil lokal v familiarni lasti ) je drugi vzreditelj hrtov ( greyev, whipetov ) iz KG ( imena oz. psarne pa vseeno ne bom omenjala ), ki je čist v redu, vzreja in razstavlja še vedno, za svoje pse lepo skrbi ... ima pa ranč severnih jelenov, lam, konjev ... malo stran od lokacije teh pesjakov, ki so v lasti drugega človeka !
Daj prepričaj se o stvareh, preden pišeš blesarije.

pa še ... kolikor je situacija poznana meni ( o tem sem pisala že v prejšnji temi o teh hrtkih ), ta lastnik, o katerem je govora tu, ki ima greye v nemogočih razmerah je bil tudi včasih vzreditelj, razstavljalec ... potem pa ... jaz ne vem točno kaj se je zgodilo z njim. Vem samo, da je postal zelo čudaški, bankrotiral, preživljal se je s sezonskimi deli ( na žičnicah ...) in največja ironija pri vsem tem je, da on res misli, da za pse lepo skrbi ( to da jim prinese hrano, vem da jih spušča ven ...) in se ne pusti prepričat nobenemu da temu ni tako. Celo sama sem to že večkrat poskušala, namreč večkrat sem bila pri njih ( hrtih ), celo z mojo frajlo so se špilali, hrano sem jim nosila ....Tudi to vem zagotovo, da mu je on drugi vzreditelj hrtov predlagal, da jih preseli k njemu ... pa je obupal. Tale samec, če sem zasledila prav da je star cca 8 let je iz njegovega zadnjega legla, ko je vse mladiče obdržal doma, niti jih ni poskušal prodati.Pri njem v glavnem ne gre ne na lepo, ne na grdo ... jaz vidim rešitev samo v tem, da mu VURS ali veterinar ali kdo drug že končno poda zahtevo za odvzem, ne pa da ga vsi ščitijo ( ne vem zakaj, ampak zagotovo ima potuho od vseh ), celo sami pesjaki so postavljeni na črno, za zemljišče ne plačuje nič, rečeno je bilo, da bo moral podreti in takrat je ( meni ) zagotovil da jih bo preselil k sebi v Podkoren ( kjer je takrat stanoval ), da jim že gradi bolj ustrezne pesjake, btw kakor je meni znano, nima nobenih notranjih pesjakov, niti ne vem, kje zdaj stanuje ... Bi pa tudi jaz rada kaj več vedela o tem kje sta psa zdaj, če jih je res preselil kam na toplo  Undecided , pa tudi to, kje so ostali greyi, saj bi morala biti vsaj še dva, ki sta stara max 8 let ... če  so sploh preživeli res te nenormalne razmere pozimi , poleti pa tudi ( ogromno klopov ) ...
Poskušam dobiti informacije, če zvem kaj več pa zagotovo javim.

Sem se pa morala oglasit, ker tale punca gre že mal predaleč s svojimi izjavami, pa potem opravičevanje, pa spet blesarije ...
Logiran
NiNcHa89
novinec
*
Sporočil: 4


WWW
« Odgovor #438 : sobota, 30.01.2010 : 22:33:06 »

Gina1. Tako zgodbo ko si jo ti povedala,jo poznam tudi jaz. v KG sta 2 vzreditelja teh hrtov,en je,ki ima hrte sredi gozda pa tudi ˝ranc˝za konje,drug je pa ta clovek,ki ima te 2 hrta. Tist,ki lepo skrbi za hrte ima tudi krznarijo,drug,ki ima ta 2 hrta pa raznasa casopis. Gina1 po zadnjih podatkih ta clovek zdej zivi v Gozd Martuljku. Kje tocn pa ne vem. Bom pa vprasala sorodnico,da se prepricam kako se godi tem 2 hrtoma.

Jana se opravicujem ce kaj ne bo pasalo zraven,samo pomagam Gini1,da bo lazje prisla do informacij,ki jih isce.

LP
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #439 : sobota, 30.01.2010 : 22:35:36 »

Meni se ne odpreta, ker nisem logirana

Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #440 : sobota, 30.01.2010 : 22:49:00 »

Ja kaj ji je pa rekel, zakaj ju je dal iz tiste ograde? Sta se mu zasmilila, ker ju zebe tam? Se boju zanju?
Nekaj ji je menda moral pojsniti ...zakaj je to sploh naredil.
Lahko to tvojo kolegico, znanko ... še malo povprašaš o tem?


Usmiljenje tukaj verjetno ni igralo nobene vloge, sicer bi bila psa že zdavnaj notri. Verjetno je bila to bolj posledica celotne akcije in nasvetov prijateljev, bojda pa gospod tudi spremlja forum. To, da sta zdaj psa očitno notri, pa samo pomeni, da je treba njuno situacijo in stanje nenehno spremljati še naprej in se obene zavedati, da lastnik to temo spremlja.
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #441 : sobota, 30.01.2010 : 22:54:00 »

Pajk, kaj ste se troej dogovorili z VURS-om?
Logiran
Smetka
mega
***
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #442 : sobota, 30.01.2010 : 22:56:57 »

Temo spremlja, IN? A ja, treniral je karate in hudga odvetnika bo najel  Roll Eyes.
Zakaj se pa ne logira in ne nalima kakšnih fotk svojih dveh hrtov, ki sta očitno na toplem v notranjih prostorih, al kje že? Al pa ta njegova znanka Nina, ki ju je videla? Bo pol vsaj mir in ne bo imel več želje te teme spremljat.
Logiran

Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #443 : sobota, 30.01.2010 : 22:58:45 »

Ne vem, sporočam info, ki sem jih imela.
Logiran
Podencica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 651


« Odgovor #444 : sobota, 30.01.2010 : 23:00:07 »

A lastnika bi se zdaj morali bati ali kaj?
Saj, če jih je res dal na toplo in k sebi domov potem smo vsaj nekaj dosegli.
Kot pravi Smetka naj napopa fotke, da bomo videli, da sta vredu.
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #445 : sobota, 30.01.2010 : 23:01:18 »

Jaz sem sporočila, kar sem vedela, ostalo se menite z lastnikom ne z mano, ok?
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #446 : sobota, 30.01.2010 : 23:03:28 »

A lastnika bi se zdaj morali bati ali kaj?


Kdo pa je to rekel? Je pa verjetno fajn vedeti, če temo res spremlja in bere vse naše korake, al kako? Kot rečeno, dobila sem te info, ki sem jih napisala in to je to.
Logiran
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #447 : sobota, 30.01.2010 : 23:06:32 »

A lastnika bi se zdaj morali bati ali kaj?
Saj, če jih je res dal na toplo in k sebi domov potem smo vsaj nekaj dosegli.
Kot pravi Smetka naj napopa fotke, da bomo videli, da sta vredu.

A boš javila na VURS izginotje psov? Pa vprašala kaj je bilo z drugima dvema? Zakaj ju ni več in v kakšnih okoliščinah sta izginila?

Men gre tole mišmašenje fejst na bruhanje.
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
Smetka
mega
***
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #448 : sobota, 30.01.2010 : 23:17:19 »

Da razčistimo - Nina je predsednica Društva za pomoč hrtom, na tem forumu sodeluje pod nickom JoyNuskaUla. Kolikor vem, je "aktivno iz ozadja"  Roll Eyes Roll Eyes delovala v skladu z imenom društva, katerega predsednica je. Torej - predsednica Društva za pomoč hrtom sodeč po FB objavah kliče lastnika in hodi k njemu na obisk gledat hrte, ki so nenadoma na toplem. Zanimiv pristop, res. Jaz na obisk hodim k prijateljem, pa njihove pse čohat hodim tudi k prijateljem. Ker sem žal narejena tako, da ne verjamem, dokler ne vidim, bi bilo fajn, ko bi se predsednica Društva za pomoč hrtom preselila iz ozadja v ospredje in nalimala fotke hrtov na toplem. Ker če jih ona, pol res ne vem, zakaj jih ne bi še mi.

Spremljam temo, pa nisem zasledila, da bi se kdo iz hrtjega pasemskega kluba oglasil in povedal, kaj si misli o uradnem stališču (bojda celega kluba), da je tem hrtom ok, ki je bila podpisana s strani njihovega predsednika. Reve!

Zanima me še vedno, če VURS priznava razliko med čivavo in šarplanincem....

Mati mila, kolk stvari me zanima....
Logiran

Smetka
mega
***
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #449 : sobota, 30.01.2010 : 23:21:27 »

Kdo pa je to rekel? Je pa verjetno fajn vedeti, če temo res spremlja in bere vse naše korake, al kako?

Kdo pa kam koraka? Al jst česa ne vidim? Meni se zdi, da je bila sprožena akcija z namenom, da se izboljša življenje tema dvema hrtoma, po točno dveh dneh sta čudežno izginila, predsednica Društva ju je videla pri lastniku na toplem, mi pa ne. Pa zdej? Kdo torej kam koraka sploh?
Logiran

Strani: 1 ... 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 ... 55   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: NUJNO - Poziv za resno takojšnjo akcijo!
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines