mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 04:36:18

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Domžalski tiger Ptiček alias Samo
Strani: 1 2 [3]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Domžalski tiger Ptiček alias Samo  (Prebrano 8683 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Buška
novinec
*
Sporočil: 17


WWW
« Odgovor #30 : sreda, 10.02.2010 : 12:25:16 »

Hvala za tolažilno-vzpodbudna pojasnila, sem se pomirila  Smiley

Pri Lenču in Samotu očitno ne gre za življenje in smrt (obračuni niso nikoli krvavi), me je pa zelo skrbelo, kako se mora ubogi Samo počutit, ker ga zverina podi naokoli. Verjetno bi se, če bi ga tako zelo motilo, kam skril, tako pa sem in tja tudi Samo zasleduje Lenča ampak brez končnega skoka na hrbet 

Drugače imamo pa tudi pri nas občasno mačjo idilo. Zalotila sem ju celo, ko sta skupaj dremala v najvišji  »košarici« na plezalu. Fotodokumentirat pa žal nisem uspela, ker sta takoj, ko sta zagledala fotoaparat skočila ven (Back off paparazzi!)  stop

Zjutraj me je v mačjem WC-ju čakala prava freska  Shocked Samo namreč še vedno driska in ne vem kako mu je uspelo naredit omet tudi po stropu WC-ja. Upam, da se mu bo prebava kmalu uredila, ker sem zadnje dni dežurni čistilec WC-ja, drugače bi mačka vse potacala in raznosila naokoli.

Je pa tale Samo en zlat muc, ki se zelo rad pogovarja, sploh kadar se igramo. Ko napada kakšno igračo, škrta z zobmi in spušča vesoljske zvoke. Njegove akrobatske sposobnosti so pa sploh vesoljske  Cheesy

Prilagam še nekaj slikc:

Samo v akciji


Tole sedeče dremanje se mu pogosto dogaja  Wink


Takole pa zgleda vesoljček s plenom


Vodno čudo

Logiran
pinga
rad pišem
****
Sporočil: 370


WWW
« Odgovor #31 : sreda, 10.02.2010 : 15:19:02 »

Tudi moja dva horjulčka sta obsedena z vodo Huh, ki naj je mačke načeloma ne bi marale. Me prav zanima, kaj počnejo z njimi tam na hribu Tongue.
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #32 : sreda, 10.02.2010 : 15:44:18 »

 Evil
A ni fajn imet mačko, ki obožuje vodo Roll Eyes
Logiran
pipikus
rad pišem
****
Sporočil: 314


WWW
« Odgovor #33 : sreda, 10.02.2010 : 17:18:20 »

super tudi naša Bela prav veselo v vsak kozarec namoči svojo tačkico-se mamo prav gut veselje Evil
Logiran
Buška
novinec
*
Sporočil: 17


WWW
« Odgovor #34 : torek, 23.02.2010 : 12:01:18 »

Samo je pri nas že skoraj 4 tedne. V našo ekipo se je vključil kot bi bil že od nekdaj NAŠ. Sprostil se je že do te mere, da ne driska več (zdaj čistim WC samo 2× dnevno = ZMAGA  veselje) in veselo žveči meso. Z Lenčem sta super tandem, gojita žlehtno-prijateljski odnos, to pomeni, da sta frenda, ki se občasno malo zravsata. Lenč je prevzel mentorstvo nad Samom, predvsem kadar ga je treba naučit kakšnih neumnosti  butnglavc Norenje po kavču je ena izmed mnogih.  Cel žur je tiščanje glave v posodo medtem, ko naša kuža malica. Še dobro, da je "ta stara" vsega navajena  Kiss Moram pa priznat, da ga je naučil tudi kaj koristnega. Recimo to, da ropotajoči sesalec ni nobena pošast ampak le slugin (beri moj) pripomoček pri čiščenju mačjega domovanja  Smiley

Tule na sliki poskušata skozi okno hipnotizirati vrano  Roll Eyes



Najbolj zanimiva je voda izpod pipe in moker umivalnik, kjer se udobno raztegneš – da ne izgubljam besed kakšen je »po uporabi« umivalnik. Nadvse zanimivo je tudi njegovo pitje vode, med katerim tako cmoka, kot bi poslušal prašička pri hranjenju  Cheesy



Samova posebnost so knjige, računi in razni papirji. Očitno misli, da je rezalnik/uničevalec papirja, saj vsak dan prežveči kaj celuloznega  Evil



Pri nas doma smo že imeli prvo košnjo...
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #35 : torek, 23.02.2010 : 13:28:53 »

Tudi moja dva horjulčka sta obsedena z vodo Huh, ki naj je mačke načeloma ne bi marale. Me prav zanima, kaj počnejo z njimi tam na hribu Tongue.

Ha ha... kaj takega. Pri nas Vitez /tazaprisežen horjulc/ komaj dočaka, da se stuširam in skobacam iz banje, potem pa zaseda v njej in opazuje sence na steni, kot bi bil uročen.

Katarina
Logiran
Buška
novinec
*
Sporočil: 17


WWW
« Odgovor #36 : torek, 02.03.2010 : 21:25:42 »

Ja, očitno je res nekaj na tistem hribčku - si že težko umijem zobe, ker je Samo zasedel umivalnik. V soboto smo slavili dvojno zmago! V prvem poskusu mi je namreč uspelo zabrisat tableto v mačje žrelo. In to pri obeh mačkonih   veselje Ne vem no, mogoče to komu uspe vsakič, ampak meni se je še celo soboto smejalo zaradi tega uspeha.
Od zadnjega javljanja smo nabavili še mačjo posteljo za na radiator, kjer se podlasici izmenjujeta v nekaj urnih izmenah. Ta zadeva je res zakon, škoda ker ne delajo tudi takih za ljudi  Cheesy


Čudno, pri nas doma je pomlad (oz pomladanska utrujenost) že potrkala na vrata...







Logiran
Trixi
odvisnež
*****
Sporočil: 792


WWW
« Odgovor #37 : sreda, 03.03.2010 : 08:18:20 »

 Smiley Mačje pestke so pa še posebno ljubke! Vsem Kiss
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #38 : četrtek, 04.03.2010 : 16:50:29 »

Ful ste fajn  Kiss
Logiran
Strani: 1 2 [3]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Domžalski tiger Ptiček alias Samo
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines