mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 27.04.2024 : 10:53:18

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Tibetanski terier - čvek
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 872   Dol
Natisni
Avtor Tema: Tibetanski terier - čvek  (Prebrano 552409 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
RANA
Kaja Toroš
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 94


« Odgovor #60 : petek, 10.12.2004 : 18:58:06 »

o ja! stumfi tudi! da o gatah (ce se le da iz umazanega perila) sploh ne govorimo! LOL

aja, sem pa danes srecala eno gospo s tibetancom, ki je blazno zacudeno gledala hero, ki je tekla za zogo in mi jo nosila nazaj. je celo rekla " tezko boste nasli tibetanca, ki bo tekel za zogo".  Huh

tko da, dejte malo povedat kako kaj vasi peski pa zoge, palcke...!!!

Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #61 : petek, 10.12.2004 : 19:01:26 »

Ja ja, tecemo ze, tecemo-zunaj samo za palcko. Ampak potem tega ne damo, ne ne, odnesemo v kaksen koticek in demoliramo. Pri palici to pomeni, da vse mickene vejice odstranimo, ce pa teh ni, pa dol vlecemo lubje.  Roll Eyes Pri raznih pliskotih (zogic ne maramo) pa to pomeni, da se gremo "kdo bo prej" in se sploh spilamo kot macki-plis vleces po tleh, Tari pa za njim skace. Druga varianta je pa, da igracko zvlece pod mizo in jo tam v miru cuza kot dudo. Grin Grin Grin
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
lubica
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 25


« Odgovor #62 : petek, 10.12.2004 : 23:23:50 »

Lep pozdravcek!

Tudi pri nas doma imamo rodovnisko tibetanko Barby, ki pa je ze prava stara gospa ima namrec ze 10 let! Morm pa priznat da je zelo zelo zelo pridna, nikoli ne laja razn ce ji pac recemo (ko dobi priboljsek), uboga maksimalno razen kadar se zeni kaj preslisi. Obozuje pa psikajoce jezke in jih nosi po celem stanovanju in z njimi veselo piska. Od kar pa imamo doma se enega novega druzinskega clana civavco staro 9 mesecev je se veliko bolj zivahna in skupaj se veliko igrata. Od kar jo imamo ni napadla se nobenega psa, ljudem pa prakticno pusti vse, tako receno se ji malo da ne lahko hodi po glavi, tudi drugace je zelo nezahtevna, razen pri hrani namrec je samo tocno dolocene brikete, imela pa je tudi probleme z tezo. Nisem je se opisala: na kratko je cisto crne barve no sedaj se ze pojavljajo kaksni celo malo sivi odtenki, ja tako pac je je ze kar v letih a se vedno polno aktivna, izpadla sta ji sicer dva zobka vendar jo to pri nicemer ne ovira.

Lep pozdrav vsem pesoljubcem!

Silvia, Kali in Barby
Logiran
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #63 : ponedeljek, 13.12.2004 : 10:52:01 »

Ja,ja. Umazani štumfki in gatke so itak zakon Tongue
Rana, prinašanje žogice je verjetno očetova genska dediščina. TTji tega običajno res ne delajo, razen če izmenoma mečeš dve ali več žogic. No, mi imamo raje male plišaste igračke, če se le da tiste, ukradene otrokom. Ekstra kupljene niso kaj dosti vredne.
Logiran
RANA
Kaja Toroš
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 94


« Odgovor #64 : torek, 14.12.2004 : 21:30:10 »

o ja, tudi pliski so super zadeva! se posebaj, se imajo take fine trde oci, ki se jih da vn spulit!!! najbolj zanimive zvoke pa spusca hera v primerih, ko se kak plisko (ki njej ni namenjen) nahaja na visini, ki je ni moc doseci. zvok je namrec mesanica zajcjega jokanja, macjega pritozevanja in kvazi pasjega lajeza.

ja, no pa smo le nasli nekaj, kar je hera podedovala po meni neznanem ocetu. in sem prepricana, da tudi panicen strah pred petardami pase na tisto stran, ker ponosnemu tibetancu nikakor ne pristoji.  Smiley ali pac?? Huh

ne resno, tole s petardami je pa ze cist prehuda, se mal pa sploh ven vec ne bomo sli....

no ja...

lep vecer!
kaja
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #65 : torek, 14.12.2004 : 23:45:06 »

Hm, petarde...lani smo se jih bali, letos na zacetku ne, sem bila ful ponosna Cool. Zdaj se pa spet bojimo. Roll Eyes Saj vem, dejansko ga skrbi zame, za mojo varnost, zato vlece domov... Roll Eyes
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #66 : petek, 17.12.2004 : 09:30:00 »

Mi petarde od srca sovražimo. Ob poku najprej poskoči, potem pa divje laja (starejša - mlajša namreč še nima izkušenj s tem).
Logiran
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #67 : četrtek, 23.12.2004 : 15:59:46 »

Kdo se pride kaj pokazat 15. in 16. na razstavo?
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #68 : četrtek, 23.12.2004 : 16:01:32 »

Jaz...ampak brez psa.  Grin
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #69 : četrtek, 23.12.2004 : 16:05:28 »

No, potem pa lahko neobremenjeno navijaš, ne? Roll Eyes Wink
Logiran
anči
novinec
*
Sporočil: 6


« Odgovor #70 : nedelja, 13.02.2005 : 12:56:39 »

Hjoj...po vaših postih sklepam, da imam samo jaz TT-ja, ki uboga SAMO in LE kadar je na vrvici? Če ga spustim, izgine kot kafra, ga ni nazaj eno uro, ko se pa le vrne, se mi pa sploh ne približa, oz. na 10 metrov. Sad Pa ga lepo pokličem, kot bi ga klicala v igri, pa nič. Kot da ni moj  pes. Sad Cry
Logiran
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #71 : ponedeljek, 14.02.2005 : 10:28:11 »

Ne, ne. Prav gotovo ni edini nagajivec, ampak z malo volje in vztrajnosti, lahko še vse urediš. Ali sta potem bila v šoli? Od kod pa si?
Logiran
A-Tsa-Rja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.337


« Odgovor #72 : torek, 15.02.2005 : 19:37:44 »

Ojla!

Vidim da ste že zelo veliko povedali o TT-jih. Tudi jaz imam malega gospodarja, ki se zelo rad ''carta''! Je tipičen TT le malo večji od standarda. Ampak saj je gospadar in gospodarji so glava hiše!

A gre kdo na razstavo v Vrtojbo, aprila?

Lp

Logiran
anči
novinec
*
Sporočil: 6


« Odgovor #73 : sreda, 16.02.2005 : 00:30:19 »

Ne, ne. Prav gotovo ni edini nagajivec, ampak z malo volje in vztrajnosti, lahko še vse urediš. Ali sta potem bila v šoli? Od kod pa si?
Če bi bilo njegovo obnašanje nagajivost, bi bilo še OK, ampak je nekako daleč od tega. Ne pride k meni pa če se na glavo postavim.
Bila sva v šoli, tam je bilo več ali manj vse ok. Vmesni napadi trme so bili pač posledica pubertete, ampak to sva odpravila. Smiley V šoli je večinoma ubogal in hitro dojel ukaze... sedi, prostor, odpoklic... pri odpoklicih smo delali z 10-metrskimi "štriki" in je ob potegu in klicu ponavadi pritekel k meni, a nerad - vedel je pač, da je na vrvici. Čim smo delali odpoklic na krajši vrvici je že "odbluzil" po svoje, medtem ko so vsi ostali prišli k gospodarjem. Cry Doma še vedno vadiva odpoklic z vrvicami a žal brezuspešno, čim ni na vrvici je že svoboda narodu.
Sem pa iz Ljubljane.
Logiran
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #74 : sreda, 16.02.2005 : 11:37:48 »

Hmmm, razmišljam o Vrtojbi, pa se še nisem čisto odločila. A gospodar pride?

Anči, kaj pa odpoklic s kakšnim super dobrim priboljškom (hrenovka, posebna salamca, sir...)? Kam sta hodila v šolo?
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 872   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Tibetanski terier - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines