mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 17:38:05

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Lars/Kranj
Strani: [1] 2  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Lars/Kranj  (Prebrano 14460 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« : petek, 12.02.2010 : 00:23:10 »

Sprejet mlad, zelo suh pes, neoznačen.

Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #1 : petek, 12.02.2010 : 00:26:24 »



Logiran

lily_84
novinec
*
Sporočil: 2


WWW
« Odgovor #2 : petek, 12.02.2010 : 13:14:26 »

Živjo

sem najditelj te prisrčne živalce, zato bi rada malo več napisala o njem. Našli sva ga s pisčko Aisho, včeraj zjutraj, nekaj metrov stran od naše hiše (Stražišče pri Kranju). Takoj je pritekel k nama - naprej je pozdravil Aisho, nato pa še mene. Bil je brez ovratnice in zelo suh, zato sva šli nazaj proti hiši in ga poklicali. Seveda je takoj stekel za nama. Najprej smo mu ponudili hrano in vodo, kar je z veseljam pohrustal v minutki, nato pa se je z Aisho na vrtu igral. Ker ni imel ne ovratnice in ne čipa in ker ga mi na žalost nismo mogli "začasmo" obdržati (živimo v najemniškem stanovanju), sva ga odpeljala v vaše zavetišče, kjer upam da bo kmalu našel odgovornega in ljubečega lastnika, ki bo zanj skrbel in mu nudil topel dom.

Napisala bi rada, da je Lars (tako sva ga poimenovala s fantom) zelo ljubeč, igriv in crkljiv lepotec. Pri meni je bil sicer le pol dneva, vendar se je zelo dobro razumel z Aisho, pol leta staro muco Li in morskim prašičkom Po. Prijazen je bil tudi do veterinarja in na sploh je tak dobrovoljoček da ti takoj priraste k srcu. Zna pa tudi že sedi in da tačko Smiley

Najlepša hvala, ker ste ga sprejeli in veselim se že novih novičk o njem.
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #3 : petek, 12.02.2010 : 13:21:38 »

ej hvala ti,  lily_84. Me veseli, da se je tale pesjanko poštekal s tvojimi - predvsem sem seveda vesela za Tamalo Wink  Li.
Sicer sem pa ful žalostna in jezna...da vas je Lars imel priložnost spoznat na takle način.
 Sad Angry

Lars ali kakorkoli ti bo že ime, držim pesti zate! Kiss
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #4 : nedelja, 14.02.2010 : 00:30:02 »

Lars se že počasi privaja na novo okolje. Je zvedav, simpatičen in prijazen. Ter neverjetno živahen, za suhca, kakršen je prišel v zavetišče. Kiss








Logiran
drobižek
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 121


« Odgovor #5 : nedelja, 14.02.2010 : 08:51:36 »

Res je pravi lepotec!
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #6 : nedelja, 14.02.2010 : 13:30:51 »

O, uau! Tale je pa nadvse všečen! Kiss
Logiran
nutella
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.808


« Odgovor #7 : nedelja, 14.02.2010 : 23:14:22 »

Malo je sigurno s polarcem cepljen, ker zna biti čisto gluh, ko ga kličeš. Potem ko se enkrat odloči, da si približno zanimiv, se pa gre rade volje igrat s tabo, pa proti crkljanju tudi nima čisto nič. Wink



(foto: Soul)

Logiran
lily_84
novinec
*
Sporočil: 2


WWW
« Odgovor #8 : ponedeljek, 15.02.2010 : 12:28:27 »

Lars Smiley zelo me veseli, da mu gre na bolje. Gotovo mu je veliko bolj všeč, kot pa v prejšnem domu - po slikicah sodeč zelo uživa crkljivček  Kiss
Logiran
rmpse
otrok do 14 let
*
Sporočil: 23


WWW
« Odgovor #9 : ponedeljek, 15.02.2010 : 15:22:06 »

Se mu vidi da se rad crklja in uživa na snegu. Smiley Želim mu veliko sreče.  Smiley
Logiran
Harley Queen
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 55


WWW
« Odgovor #10 : torek, 16.02.2010 : 11:58:57 »

Joj, prekrasen je!   Kiss Kiss Kiss
 Želim mu lep, topel dom v katerem bo član družine in kjer bodo razumeli potrebe "delovne linije haskija"  Cheesy
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #11 : torek, 16.02.2010 : 14:27:50 »

Tole vreme mu je pisano na kožo, zdaj mora samo nekdo hitro prilelet ponj da izkoristijo zimo na polno Smiley
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #12 : sreda, 17.02.2010 : 11:20:13 »

Malo je sigurno s polarcem cepljen, ker zna biti čisto gluh, ko ga kličeš.

 Grin, kot bi mojga Bučka opisovala  Kiss

Lars, krasen si, res si lep!  Smiley

Logiran
Urla
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 431


WWW
« Odgovor #13 : petek, 26.02.2010 : 21:28:59 »

Tale poskočni, energični in igrivi suhec bi za žogico storil vse. Če jo držiš v roki, celo ve, kaj pomeni "sedi", dlje pa nisva prišla, ker sem od navdušenja pozabila preveriti, ali pozna še kakšne druge ukaze. Roll Eyes Tongue Če bo dobil pravega lastnika, mu bo sijajen družabnik.
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #14 : nedelja, 28.02.2010 : 17:39:35 »





Kaj imaš, kaj imaš, pokaži Cheesy



A dej, no, ne se hecat z mano, takoj stopi dol z žoge Grin




Potem pa nič, če nočeš. Me pa čohi za "kazen"  bravo veselje bravo




Kaj praviš, da sem fajn pes? Vem, pa vseeno hvala Azn Saj se to vidi na fotki, a ne? Smiley
Logiran
Strani: [1] 2  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Lars/Kranj
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines