mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 22:09:56

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Pobuda - preprosti načini, da se vključiš zdaj!
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 16   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pobuda - preprosti načini, da se vključiš zdaj!  (Prebrano 50787 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #30 : četrtek, 18.02.2010 : 22:57:49 »

Mene pa samo zanima, ce ima drustvo na naslovu, kjer je registrirano, kaksen nabiralnik?

Sprasujes za DZZZ LJ, ne? Ne, imamo preusmeritev na p.p.4733. Zakaj pa sprasujes?
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
luncica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 511


« Odgovor #31 : četrtek, 18.02.2010 : 22:59:08 »

Ja, itak, DZZZLJ, sori. Ker sta mami in sestra v sosednjem bloku in jima je ful blizu Smiley
Logiran
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #32 : četrtek, 18.02.2010 : 23:00:49 »

Ajaaaaa... Sori, ne. Če bosta zbrali ful podpisov, pridem jst peš tja  Tongue
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
luncica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 511


« Odgovor #33 : četrtek, 18.02.2010 : 23:03:09 »

 Grin Se trudita/mo, sicer pa ni panike, bo slo pac na posto, spari tacke.
Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #34 : četrtek, 18.02.2010 : 23:08:58 »

Hehe, sarabenji, VCS je v zadnjih dneh rekla 216.000 registriranih. Ze leta 2006 pa se je operiralo s stevilko 300.000 vseh psov, takrat naj bi bilo cca 160.000 registriranih. Ne vem, ali jih tako hitijo cipirat, torej v register filat, ali stejejo v registru tudi mrtve, ali pa je res tak prirastek. V zadnjem primeru je verjetno prirastek tudi v skupni cifri Wink


ok, če je 216.000 registriranih, pa recimo, da nekaj ni odjavljenih, ki jih je povozil avto, vlak, so se izgubili in nikoli prišli nazaj itd. pa jih je torej 200.000 živih.

pa če je od tega 20% rodovniških (torej 40.000 psov), pa njihovi skrbniki večinoma ne bodo podprli naše peticije, nam ostane 160.000 psov. če četrtina teh skrbnikov podpiše, bom zadovoljna Smiley samo 40.000 podpisov, da bom zame ''dovolj''... pa običajno na enega psa pride več ljudi, je to še lažje dosežt.

sem skromna, kaj?

trenutno smo pri cifri 23, jutri se gre spet gledat v nabiralnik... Smiley
Logiran
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #35 : četrtek, 18.02.2010 : 23:09:51 »

Super  Kiss in hvala, ker šparate moje tačke  Grin
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #36 : četrtek, 18.02.2010 : 23:10:39 »

sarabenji, prištej tudi ene par ljudi, ki nima(mo)jo psov, pa s(m)o vseeno podpisali Wink
Logiran
masyka
novinec
*
Sporočil: 15


« Odgovor #37 : četrtek, 18.02.2010 : 23:18:34 »

V Smrčku smo danes prišli do 60 podpisov. Peticijo pod nos vljudno pomolim vsakomur, ki stopi čez prag, malo pa je smola, ker so ta teden počitnice in je strank in na splošno ljudi po ulicah precej manj. Vseeno moje glasilke počasi šepajo od silnih debat, ampak bodo morale zdržati, če je že želodec uničen od vseh neprebavljivih novic. Me pa veseli, da je kar nekaj ljudi prosilo za sprintan list peticije, da so jo odnesli v svoja podjetja/trgovine ipd.

Bi pa še vprašala, da ne bomo česa zafrknili - peticije morajo biti do 28. 2. že na DZZŽ? Torej nehamo zbirati en dan prej, da ima zadeva čas priti do vas s pošto? Ker bi bilo fino zbirati do zadnjega trenutka, v enem dnevu se da v trgovini nabrati kar nekaj podpisov, če se malo potrudiš  Smiley.


Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #38 : četrtek, 18.02.2010 : 23:26:28 »

sarabenji, prištej tudi ene par ljudi, ki nima(mo)jo psov, pa s(m)o vseeno podpisali Wink


 Shocked
nimaš psa?
ti, to bo treba pa po hitrem postopku uredit - ene dva, takoj. kje imaš najbližje zavetišče?!?

 Tongue

hvala za support. pričakujemo ga iz vse slovenije. dajte se nagažirat ljudje. vsak naj pomoli pod nos svojim sodelavcem pa prijateljem, sorodnikom. ene 25 podpisov komot vsak med nami zbere. da ne bomo samo tipkali tule, kako smo groženi... dajmo kaj narest.

eno vseslovensko akcijo, naddruštveno. to naj bi bila skupna pobuda nas vseh.
Logiran
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #39 : četrtek, 18.02.2010 : 23:28:04 »

Ne, ne, sprejemamo tudi podpisane 28.2.  Wink

Tele številke se zelo lepo slišijo, ker fizično smo jih prejeli nekaj čez 20 in mene je že malo skrbelo Smiley
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #40 : četrtek, 18.02.2010 : 23:35:13 »

masyka, super, hvala za trud!  Kiss

bi smrček morda želel tudi prodajati majice?
dobite jih po nabavni ceni, ki je malenkost cenejša od prodajne, saj namen majic ni služenje, ampak širjenje pobude na ulice. mnogi sprašujejo za osebni prevzem, prostovoljkam se meša od dodatnega dela s temi prevzemi, društvo pa od tega nima bogvekaj, saj je cena res najnižja možna. poštnina je pa tako visoka, da se marsikdo zaradi tega ne odloči za nakup.

verjamem, če bi jih imeli pri vas, bi šle zelo v promet. tudi če malo zvišate ceno, da se vam splača sploh hendalat z njimi, je še vedno konkurenčna cena. zelo si želim, da se boste odločili za to. info@dzzz.si je pravi naslov za dogovore. jutri so lahko pri vas, če želite.

glede majic, za vse: če bomo dali tiskati večjo naklado, se bodo verjetno lahko še malo pocenile, zato upamo, da se hitro izjasnite, kdo vse bi jih prodajal, da lahko damo jutri ponatisniti. društva, trgovine, kdorkoli je dobrodošel, da se priključi temu.
Logiran
masyka
novinec
*
Sporočil: 15


« Odgovor #41 : četrtek, 18.02.2010 : 23:51:52 »

Jaz sem kar zadovoljna, glede na to, da je ta teden pol manj prometa kot sicer, samo še kolegice moram malo "zbrcati" naj peticijo dosledno ponujajo, ker prav prosil zanjo ni pravzaprav nihče in le nekaj jih je takoj vedelo, za kaj se gre. Jim je treba ponuditi in razložiti med tem, ko čakajo na račun (brati se večini itak ne ljubi). Torej tam, kjer so peticije samo na mizi ali bognedaj za pultom, bo po vsej verjetnosti bolj slabo  Undecided. Meni so podpisali tudi taki, ki so prišli samo po lojne pogače za ptice  Wink.

Zdaj sem videla, da je 28. itak nedelja (se bom šla pa še malo po soseski sprehodit s peticijo), torej bodo poslane takoj v ponedeljek 1. 3. s priporočeno pošiljko, o številu bom pa tule sproti obveščala za vzpodbudo  Smiley.


sarabenji
Meni je ideja vsekakor všeč, bom jutri posredovala predlog šefinji in se ti oglasim, ko izvem kaj konkretnega oz. se ti bo verjetno kar ona. Pri nas je bolj kot kaj drugega problem prostor, ker smo natrpani z robo do zadnjega kotička. Ampak, če bo odobreno se bom že potrudila jih nekam stisnit  Smiley.
Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #42 : četrtek, 18.02.2010 : 23:59:38 »

masyka  Kiss
Logiran
ticka
rad pišem
****
Sporočil: 421


« Odgovor #43 : petek, 19.02.2010 : 00:05:05 »

sarabenji, a se lahko slucajno slikce printajo na majice? Oz. a jih prodajate tudi v BTC-ju?
Logiran
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #44 : petek, 19.02.2010 : 00:14:13 »

A to s slikicami je splosno vprasanje ali se nanasa na majice pobude?

Ne, v BTC-ju jih žal nimamo... Je pa verjetno po dogovoru možen prevzem.
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 16   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Pobuda - preprosti načini, da se vključiš zdaj!
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines