mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 18:22:06

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Pobuda - preprosti načini, da se vključiš zdaj!
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 16   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pobuda - preprosti načini, da se vključiš zdaj!  (Prebrano 50260 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« : torek, 16.02.2010 : 16:16:09 »

upam, da ni narobe, če odprem novo temo. Nisem našla podobne pa se mi zdi dobro, da imamo posebno temo za objavljanje lokacij za zbiranje podpisov.
jaz sem že v prvem momentu dobila 5 podpisov Wink
Jana, če tema ni primerna tu me prosim prestavi.


Lokacije NOVO MESTO;

- Športni center Fit & Fun, Novo mesto - Košenice
- Trgovina za male živali Buba, Novo mesto - Bršljin
- Trgovina za male živali Goli, Novo mesto - center


čakam še odgovor veterine...

Če kdo želi mu lahko na mail pošljem ''povabilo'' k peticiji, ki jo obesijo na najbolj izpostavljeno mesto.
t.athlete@gmail.com

Peticija gre lahko tudi v šole (učitelji...).
Jaz bom probala spravit peticijo še v 2 - 4 večje firme...

glede na to, da se zbira le do konca februarja (joj pa še ta ima samo 28 dni!) moramo pohitet z vsem Tongue

Ali lahko kdo iz NM spravi peticijo še v tukano? Branka? Wink
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #1 : torek, 16.02.2010 : 16:23:53 »

Hm, ni nic narobe, le da tule ne bo nihce iskal lokacij, temvec naj bi bile tam, kjer je tudi peticija, zato sem ze nekajkrat napisala, da javite na jana@mojpes.net, kje ste organizirali zbiranja, da dodam na seznam http://www.mojpes.net/modules/pomoc/article.php?storyid=215

Rabim podatke v obliki: lokal/objekt, ulica, kraj

Je pa verjetno ta tema smiselna, da se zmenite med seboj, kdo se kje dogovarja.
Logiran

sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #2 : sreda, 17.02.2010 : 23:00:12 »

iščejo se prosotovoljke in prostovoljci, ki so pripravljeni v soboto, 20.2., na prešernovem trgu v lj in širše na področju centra ljubljane, pomagati zbirati podpise za peticijo.

da se vnese neko logiko, smisel in pomen čustvenemu prižiganju sveč, ki je za ta dan napovedano na tej lokaciji. 

vreme menda ne bo ravno najlepše, a tudi vsa tale zgodba ni ravno najlepša, tako da ne bi smelo biti pretežko malo stisniti zobe, ignorirati premražene prste, pa v  paru (en drži dežnik, drugi podlago za podpisovanje) pobirati podpise od mimoidočih.

pričakuje se:
- da se bodo aktivisti obnašali lepo, vljudno, ne bodo kršili javnega reda in miru in ne bodo žalili drugače mislečih,
- da bodo upoštevali splošne napotke koordinatorja akcije - dzzž lj,
- da se javijo čim prej na info@dzzz.si za točne dogovore


zelo preprosto.

prazni listi za podpise te čakajo, da jih napolniš s svojim zanosom!   Smiley
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #3 : sreda, 17.02.2010 : 23:02:43 »

Teja, gimnazijo imam jaz čez, bom šla še na OŠ Center.



Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #4 : sreda, 17.02.2010 : 23:05:36 »

če nisi iz lj in želiš organizirati zbiranje podpisov, lahko storiš sledeče:


1) se dogovoriš v neki trgovini, lokalu, javno dostopnem prostoru in tam pustiš prazne liste peticije, izpolnjene pa potem pošlješ na DZZŽ LJ

2) se obrneš na najbližje društvo za zaščito živali in povprašaš, če so aktivni glede tega, če se jim lahko priskočiš na pomoč ali jim predlagaš, da organizirajo zbiranje podpisov

3) se obrneš na DZZŽ LJ za napotke, kako zbirati podpise na javnem mestu (piši na info@dzzz.si)


tudi v tvojem kraju je verjetno kar nekaj ljudi, ki bi podpisali peticijo, če bi le vedeli za njo.
pokaži svojo odgovornost, pridruži se pobudi: http://www.dzzz.si/pobuda/index.html


Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #5 : četrtek, 18.02.2010 : 00:15:46 »

če želiš pomagati še kako drugače, lahko:

1) poskrbiš, da tale banner(pasica) doživi čim več objav. z linkom na katerokoli podstran tega spletnega mesta: http://www.dzzz.si/pobuda/index.html
torej če imaš svoje spletne strani ali poznaš koga, ki jih ima, kar v akcijo!


2) verjetno se da zadevo dodati tudi med slike v FB profile, pa tam napisati kakšno besedo dve o Pobudi.


3) na določenih forumih se lahko pasice dodajajo v podpise


4) na forumih se lahko od časa do časa tudi spremeni kak avatar.  Wink
(bomo uredili nekaj primerne velikosti v ta namen)


5) seveda se lahko na kakšnem drugem forumu odpre tudi kakšna nova tema, pa tam vsake dva dni obnovi informacija, naredi kak link ipd.


da se marsikaj, če se le hoče...




[attachment deleted by admin]
Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #6 : četrtek, 18.02.2010 : 00:27:47 »

še nekaj drugih, če komu pridejo prav.

[attachment deleted by admin]

[attachment deleted by admin]
Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #7 : četrtek, 18.02.2010 : 00:59:16 »

avatarji, da ne boste imeli vsi enakih, ker bo forum postal neberljiv  Wink upam, da ne bodo premali...

[attachment deleted by admin]
Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #8 : četrtek, 18.02.2010 : 01:09:00 »

enotni v različnosti... picture manager  Cheesy

[attachment deleted by admin]
Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #9 : četrtek, 18.02.2010 : 01:20:18 »

se nadaljuje...

[attachment deleted by admin]
Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #10 : četrtek, 18.02.2010 : 01:26:51 »

sem že malo adijo?  Huh


[attachment deleted by admin]
Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #11 : četrtek, 18.02.2010 : 01:34:46 »

eno malenkost najbrž že, ko se takole sama s sabo menim v temi, ki je skoraj nihče ne spremlja.  Smiley

za tiste, ki zberejo nad 100 podpisov peticije, lahko naredimo custom made avatarje - želena barva in izrez + zraven številčni napis, ki bo pomenil število zbranih podpisov. da vidimo, kdo bo glavni  Cool ... mislim čisto resno! avatar vam sproti tudi osvežimo s pravo številko, ko boste nadaljevali z zbiranjem podpisov.

ponudba velja tudi za aktivistke društev, ki boste prezebale na sprehajalnih poteh, trgih itd.

javite se na društven mejl, če želite svoj peticija - avatar.  bravo



[attachment deleted by admin]

[attachment deleted by admin]
Logiran
zona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 612


« Odgovor #12 : četrtek, 18.02.2010 : 04:39:19 »

Oh,jaz jih že imam sto,pa še zbiram.Sem pa peticijo nesla v steklarno Hrastnik in vsem štirim partijam dala v podpis...vsi še sploh niso prišli na vrsto.V steklarni delujejo tudi opal,vitrum,sinet,....peticijo imam tudi v trafiki center Trbovlje,podpisujejo mi znanci,mimoidoči,...aja,pa firma v kateri delam-Slorest-podružnica Hrastnik.
Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #13 : četrtek, 18.02.2010 : 13:18:35 »

Oh,jaz jih že imam sto,pa še zbiram.Sem pa peticijo nesla v steklarno Hrastnik in vsem štirim partijam dala v podpis...vsi še sploh niso prišli na vrsto.V steklarni delujejo tudi opal,vitrum,sinet,....peticijo imam tudi v trafiki center Trbovlje,podpisujejo mi znanci,mimoidoči,...aja,pa firma v kateri delam-Slorest-podružnica Hrastnik.

bravo zona! samo tako naprej!
Logiran
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #14 : četrtek, 18.02.2010 : 21:22:49 »

Odgovarjam tukaj:

Mogoče kdo ve, kako je z možnostjo zbiranja podpisov prek spleta? Bo mogoče možno, da bodo posamezniki lahko oddali svoj podpis preko zgornje spletne strani?

Vem da je veliko takih, ki bi se radi podpisali pod peticijo, vendar enostavno ne bodo prišli do pošte ali do bližnjega mesta, kjer se podpisi zbirajo.. eni pozabijo, drugi ne utegnejo, ne morejo ipd..

Zaenkrat se nagibamo k fizičnim podpisom, ki imajo večjo težo... Sploh, ker mislimo s podpisi mahat na državnem zboru.
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 16   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Pobuda - preprosti načini, da se vključiš zdaj!
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines