mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 17:06:56

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Pobuda - preprosti načini, da se vključiš zdaj!
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 16   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pobuda - preprosti načini, da se vključiš zdaj!  (Prebrano 50872 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #60 : petek, 19.02.2010 : 18:23:38 »

ahjoj Sad meni je zato danes posvojitelj ob prevzemu mačke podpisal, pa nima psa  Cool
Logiran

moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #61 : petek, 19.02.2010 : 18:39:06 »

Jaz sem jih do sedaj nabrala samo 25, ampak sem ta teden šele drugi dan v SLO  Smiley
Sem pa imela primer enega šjora, ki ni želel podpisati, žal  Angry
Bom poslala vse skupaj, ko poberem še ostale podpise  Smiley
Logiran
damayanti
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.361


« Odgovor #62 : petek, 19.02.2010 : 19:00:40 »

Aha, ste potem med tistimi 59imi (23 od prej, na novo 36), ki smo jih dobili do danes po pošti.  Smiley



danes šlo naprej... Smiley  geko  Wink
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #63 : petek, 19.02.2010 : 19:45:53 »

Banner s pozivom je tudi na spletni strani Mačje hiše.
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #64 : petek, 19.02.2010 : 19:47:32 »

Peticija visi na oglasni deski KD Velenje.
Logiran

sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #65 : petek, 19.02.2010 : 20:04:11 »

 Kiss
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #66 : petek, 19.02.2010 : 20:11:35 »

ahjoj Sad meni je zato danes posvojitelj ob prevzemu mačke podpisal, pa nima psa  Cool

Meni so vsi sodelavci pa noben nima psa in sem jaz drugače med njimi tista ta čudna  Cool
Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #67 : petek, 19.02.2010 : 21:00:09 »

luč sveta ugledal letak pobude.

namenjen je:
- opozarjaju na problematiko in
- ''pripravi'' terena za podpis peticije

ne vsebuje oznak nobene organizacije, zato bo primeren za vsa društva in posameznike, ki morda koga kje ne marajo, pa mu ne bi delali reklame, se pa obenem zavedajo, da imamo trenutno resno situacijo s pretečo zakonodajo in da moramo ukrepati skupaj.

letak bo dostopen:
- v e-obliki za printanje
- ali v tiskani obliki (pošljite na info@dzzz.si želeno količino in naslov, na katerega se pošlje, pošiljalo se bo v začetku prihodnjega tedna)
- društvom in posameznikom


lahko ga:
- delite mimoidočim,
- pustite na nekem mestu, kjer se puščajo letaki oz. kjer so vam dovolili, da pustite kupček letakov,
- vložite v nabiralnike sosedom (upoštevajte protireklamne nalepke!)

ne smete ga:
- vsebinsko ali oblikovno spreminjati
- z njim početi karkoli, zaradi česar bi vseslovenska nadruštvena pobuda (oz. njeno sporočilo) utrpela škodo na ugledu


Logiran
vixi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 938



WWW
« Odgovor #68 : petek, 19.02.2010 : 21:31:39 »

Pri meni krožijo zaenkrat trije listi naokrog (na uč bi rekla cca 30 podpisov zaenkrat)
Pasico s povezavo sem obesila na svojo (sicer malo obiskano) stran, napisala sem vnos na blogu z vsemi povezavami, odprla sem temo na ustvarjalnem forumu, ki ga obiskujem (ena zelo zelo pridno zbira, drugače je odziv beden), objavila povezavo na osebni FB strani in "komercialni" FB strani, kjer sem ponudila tudi podpis pri meni. Ta trenutek sem se spomnila in bom dala še v podpis v mail.

Se mi zdi, da je to najmanj kar nekdo, ki ni "aktivist" a mu ni vseeno, naredi. Sem pa tudi jaz opazila, da se najdejo takšni, ki kao bi, pa se jim, brez olepšav povedano, ne da. Se označijo za lenobe, za moje pojme pa je to isto ignoranci. Če bi lahko na riti sedeli in jo podpisali (leti na spletno), bi jo, tako je treba pa, oh drama, najti kuverto, napisati naslov, najti pošto, stati v vrsti za znamko... Mene to obupno žalosti, ker sem prepričana, da če ti res ni vseeno in nisi samo čvekač, v 20 dneh pač enkrat najdeš čas za oddajo enega pisma. Samo en je rekel da podpisal ne bo, češ, da tako ali tako ne bomo nič dosegli. Kar me še dodatno žalosti. Moj direktor pa je naletel še na en slovenski fenomen, nihče ni hotel podpisati pod številko 1., da ne bo prvi na listu... Za to me je pa še sram poleg tega da me žalosti.
Logiran

zona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 612


« Odgovor #69 : petek, 19.02.2010 : 21:41:35 »

Ah vixi...saj ni edini.
Logiran
zona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 612


« Odgovor #70 : petek, 19.02.2010 : 21:43:11 »

Je pa dejstvo,da tisti,ki me poznajo sploh ne razmišljajo,ali bi ali ne,kar podpišejo in seveda upajo,da kaj dosežemo s tem.
Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #71 : petek, 19.02.2010 : 22:04:52 »

vixi, nimam pojma, kaj je tvoja stran (sori, morda je to tule samoumevno, jaz pač ne vem), ampak če si objavila pasico, se lahko tudi pasica tvoje strani objavi na strani pobude. 150 krat 80, na info@dzzz.si. lahko tudi večjo, bodo pomanjšali.

glede sindromov in fenomenov... ja, me nič ne presenti več. saj zato pa moramo trobiti stokrat, da bo stoprvič ''prijelo''.

ko smo že ravno pri FB - a bi se komu dalo narediti skupino ''Pričakujemo odgovore, zahtevamo odgovornost''?
tja bi lahko kopirali citate iz forumskih tem, pa kake linke na medijske objave dajali. preko FB sporočilo doseže velik krog ljudi. ene par ljudi bi se moralo tam angažirati, pa kometirati, polemizirati, odgovarjati... pač bdeti nad tem, da bodo osnovna sporočila, s katerimi se lahko poistovetimo skoraj vsi normalni skrbniki psov, vedno dobro izpostavljena. (če bodo kontra komentarji ostali neodgovorjeni, potem je bolje, da skupine ni, bi rekla).
je kje kdo, ki bi to naredil?





Logiran
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #72 : petek, 19.02.2010 : 22:38:03 »

TUKAJ je letak dostopen v jpg formatu, če pa bi kdo printal, bo pa na spletni strani pobude objavljen v pdf  Smiley
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #73 : petek, 19.02.2010 : 23:00:27 »

Objavljeno se na FB strani Kluba študentov veterine (za pomoč živalim) - ANIMALIA in na dveh forumih studentov veterine. Bomo videli kaksen bo odziv.  Tongue
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #74 : sobota, 20.02.2010 : 00:47:27 »

...en je rekel da podpisal ne bo, češ, da tako ali tako ne bomo nič dosegli...

Pri meni je bilo teh primerov več  Undecided In potem se mi je pojavilo vprašanje... ljudje bi sicer nekaj naredili (recimo jamrali na forumu Sad Roll Eyes pod psevdonimom in seveda skrbno izbranem "prostem času" Tongue), istočasno pa so se itak udali v usodo saj, life, sucks, al kako že? Patetično do amena. Danes me je odzivnost in pripravljenost pri sodelovanju za "boljši jutri" reees spravila v slabo voljo Angry Porka flik Cankarju pa njegovim Hlapcem, in njegovi" jasnovidnosti" za 100 let naprej Undecided
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 16   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Pobuda - preprosti načini, da se vključiš zdaj!
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines