mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 15:07:26

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Ricky in Martin v novem domu:)
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 11   Dol
Natisni
Avtor Tema: Ricky in Martin v novem domu:)  (Prebrano 34182 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Trixi
odvisnež
*****
Sporočil: 792


WWW
« Odgovor #15 : sobota, 06.03.2010 : 19:40:15 »

Vse bo OK. Ne se preveč sekirat. Čas bo pomagal, da se navadi rutine in pridobi zaupanje ter pogum. Nekateri mucki pa res nimajo radi obiskov. 
A ga bratec ne zvabi k igri?
Logiran
Ricky Martin
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 91


WWW
« Odgovor #16 : sobota, 06.03.2010 : 19:59:01 »

10 minut po tem ko sem napisala sporočilo je končno prišel ven, šel takoj kakat Grin 4 velike klobase Grin Pol sva se pa igrala in crtala, zdj pa pančka na kavču  :)Ne Ricky ga nič ne vabi, ponavadi ga Tinko vabi Smiley Res je včasih že vse vredu, potem ga pa kar nekaj zatrga in steče pod kavč Smiley Zdj sm pomirjena Smiley
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #17 : sobota, 06.03.2010 : 20:19:04 »

Nekateri mucki pa res nimajo radi obiskov. 

To je res, ko so pri nas obiski naše Rene ne vidiš nikjer ali je skrita pod kovtrom ali pa na vrhu omare. Obe muci sta pri nas že tri leta in od starosti šestih tednov ampak  Rena je že skoz takšna, še moji mami, ki je najpogosteje pri nas se redko približa in še to rabi precej časa. Takšna pač je...   Kiss
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #18 : sobota, 06.03.2010 : 20:23:40 »

Ko pa v stanovanje stopi še kdo je pa v trenutku panika in ne pride več vn izpod kavča Undecided Danes mi je ležal v naročju, ko so se odprla vrata takoj pod kavč in zdj je že od 3h popoldne tam spodaj Cry Mogoče rabi samo še več časa?
Daj fantu čas Wink Moja Mila je lepo število mesecev silila obiskovalce, da na kolenih in z obrazom zalimanim na tla občudujejo njeno lepoto, varno skrito pod kavčem. Potem se je enkrat sama odločila, da niso ravno vsi obiski napačni (čeprav še vedno občasno sklizne tam, če se ne počuti prijetno) in vse ok. Zdaj celo pride v naročje sama, kar je neverjeten napredek.
Bo, vse bo, le počasi in z andahtjo. Pa veliko ljubezni, to je najboljše zdravilo za strahce Wink
Logiran
Ricky Martin
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 91


WWW
« Odgovor #19 : sobota, 06.03.2010 : 20:54:04 »

 Smiley Ma sej vem, preveč paničarim :)Si dopovedujem da sta tukaj šele 4 dni in da je čisto normalno da se še malo boji Hvala za vzpodbudne besede Kiss Res hočem da se imata maximalno fajn in lušno pa me potem vsaka malenkost skrbi Smiley
Logiran
bvovk
rad pišem
****
Sporočil: 410


« Odgovor #20 : sobota, 06.03.2010 : 21:55:06 »

nežka in čupa sta pri nas od septembra, jack pa od novembra. čupa je flegma in se obiskom ne pusti motit, jack pride čez čas, če ga dovolj vztrajno hecajo z vrvico, nežke pa še NIHČE ni videl.  Wink  v štartu sta se skrila za dlje časa, zdaj pa je vse po starem tisti trenutek, ko za obiski zaklenem vrata.
tudi prejšnja muca se je obiskov bala vsaj kakšne pol leta, kar čez noč pa se je zgodil klik. obiski so postali strašno zanimivi, treba si jih je bilo natančno ogledat in še bolj natančno prevohat ter skakat po njih.  Smiley
hočem ti predvsem povedat, da te skrbi čisto po nepotrebnem. niti en teden še nista pri tebi, pa ti cukrčka že toliko zaupata. ne moreš pričakovat, da bosta isti moment sprejela še vse outsiderje. razumljivo je, da ju neznanec, ki stopi v njuno okolje,  ki ga šele spoznavata, vrže iz tira. super vam gre pa vedno boljše bo, ni razloga za strah!  Afro
Logiran
bvovk
rad pišem
****
Sporočil: 410


« Odgovor #21 : sobota, 06.03.2010 : 22:16:26 »

glede zooplus: tisti trenutek, ko se vselimo v hišo (torej enkrat spomladi), naročimo tega:
http://www.zooplus.com/shop/cats/scratching_posts/ceiling_scratching_trees/127286
 Cheesy
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #22 : sobota, 06.03.2010 : 22:20:59 »

glede zooplus: tisti trenutek, ko se vselimo v hišo (torej enkrat spomladi), naročimo tega:
http://www.zooplus.com/shop/cats/scratching_posts/ceiling_scratching_trees/127286
 Cheesy

Tega ti ne priporočam. Naši mački so ga zlomili v 14 dneh. Poglej pri Super Čombetu, ima na zalogi zelo kvalitetne, zelo ugodno.
Logiran
bvovk
rad pišem
****
Sporočil: 410


« Odgovor #23 : sobota, 06.03.2010 : 22:31:17 »

tnx, take nasvete vsekakor zelo cenim!
Logiran
Ricky Martin
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 91


WWW
« Odgovor #24 : ponedeljek, 08.03.2010 : 17:46:30 »

Oh ja, jst bom tudi doktorat naredila iz teh praskalnikov Wink Par je res dobrih, tako da je izbira težka Huh Drugače pa pri nas že letijo kozarci in lončki po tleh Roll Eyes Smiley Božična zvezda je šla v franže ( Tinko kriv Smiley ), fernki oziroma zavese niso več v najboljšem stanju Smiley Rikson pije vodo izključno pod pipo, iz skodelice niti slučajno Tongue Dirke po stanovanju so na sporedu od 21-23h in pa ob 5ih zjutraj Roll Eyes Še na WC ne morem v miru ker je Tinko v sekundi ko se usedem na školjko v naročju Smiley
Najboljše igrišče je v kadi, sploh če je malo mokra, radi se peljemo Barbari na hrbtu, ko je na vseh štirih Cheesy
Požrešna sta pa tko..jaooo..vse bi pojedla, še veganska pašteta je zakon Grin
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #25 : ponedeljek, 08.03.2010 : 17:47:56 »

Še na WC ne morem v miru ker je Tinko v sekundi ko se usedem na školjko v naročju Smiley

Dobrodošla v klub
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #26 : ponedeljek, 08.03.2010 : 18:15:04 »

Požrešna sta nenormalno, res. Vse je dobro za papat.
Logiran
Ricky Martin
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 91


WWW
« Odgovor #27 : ponedeljek, 08.03.2010 : 20:52:44 »

Helena, smem vprašat kakšna je pravzaprav njuna zgodba? Kako sta se znašla pri tebi? Smiley
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #28 : ponedeljek, 08.03.2010 : 20:56:45 »

Stara 5 tednov, najdena na parkingu trgovskega centra v Zagorju. Martinček ves preplašen in pol manjši že takrat od brata.
Prehlajena, lačna, drugače pa nič dramatičnega. Sončka. Kiss Kiss
 
Logiran
Snaky
novinec
*
Sporočil: 30


WWW
« Odgovor #29 : ponedeljek, 08.03.2010 : 20:59:21 »

No zdej pa nikol več ne bosta prestradana  Cheesy. Ful sm vesela, da ste se tok fajn poštekal, ju kar mal pogrešam. Zdej mi sam še Arven leze v usta Grin. A sta si postlo že do konca prisvojila, torej tudi moško stran?  Evil
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 11   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Ricky in Martin v novem domu:)
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines