mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 12:04:17

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Notranji organi  |  Tema: Psiček noče jesti
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Psiček noče jesti  (Prebrano 4774 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Sasha7
novinec
*
Sporočil: 2


WWW
« : sobota, 06.03.2010 : 20:09:13 »

Imam 4mesečnega boston terijerja in 2x do 3x tedensko noče cel dan nič jesti, in mu zelo kruli po želodčku, dosti prdi, tu pa tam malo bruhne. Tiste dni raje poležava, čeprav je živahen če se začneva igrati, ampak me vseeno skrbi, čeprav sva že bila pri veterinarju vsaj 4x v slabem mesecu in pol. Predpisali so mi neko zdravilo, ki izboljšuje stanje v črevesju in ki ga vsak dan dam 2x po 1ml, preko inekcije psičku v usta. Hranim ga tudi z kvalitetnimi briketi in konzervami ki jih kupim pri veterinarju. Ampak ni videti da bi kaj pomagalo in me zanima če ima kdo kakšen nasvet, kaj lahko še postorim?
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #1 : sobota, 06.03.2010 : 20:22:27 »

Kaj je pes jedel pri vzreditelju in kaj pravi on na njegovo prebavo?
Logiran
Sasha7
novinec
*
Sporočil: 2


WWW
« Odgovor #2 : sobota, 06.03.2010 : 20:41:18 »

pri vzreditelju je jedel brikete, ki niso smeli temeljiti na perutnini, tako da mu kupujem z jagnjetino in rižem. Od vzreditelja sem tako dobil veliko vrečo briketov in mu še kar dajem isto, ampak jih noče same jest, zato sem mu mešal z konzervo. Saj ko je, mu slastno tekne, samo potem naslednji dan noče nič jesti. Pa mu ponudim več stvari, kot so zelenjava in sadje ampak se samo zmrduje. Nato ko bruhne, spije dosti vode, a šele pozno zvečer nekaj poje. :/
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #3 : sobota, 06.03.2010 : 20:50:16 »

Pa je imel težave že pri njem ali so se pojavile šele pri vas?
Logiran
čičipoki
novinec
*
Sporočil: 7


WWW
« Odgovor #4 : sreda, 23.06.2010 : 09:13:56 »

kakšne preglede pa je veterinar opravil? je z kužkom vse v redu, kar se tiče srca in dihanja? ker pri nas je bilo ravno to...psička naj bi bila neješča kar tako, kot da ni nič hudega... na koncu se je izkazalo, da jedla ni zato, ker ima prirojeno srčno okvaro, zaradi katere nam je skoraj poginila... nočem vas strašit, ampak bruhanje in neješčost sta bila tudi pri nas prisotna... svetujem vam lahko veterinarsko fakulteto v ljubljani... nam so psičko tam rešili..
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Notranji organi  |  Tema: Psiček noče jesti
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines