mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 12:49:10

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: 7 letni Žika
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: 7 letni Žika  (Prebrano 4768 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
zmago
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #15 : sreda, 10.03.2010 : 10:05:16 »

Pola si malo podatke pomešala ja.  Grin Klavdija je bila potencialna kandidatka za mojo črno Bucko, vendar smo dali prednost Žikotu, ker Bucka, ki ima šele 5 mesecev bo lažje našla dom.  Wink
Sem pa v živo videla tega mačkona in res je en komad od mačka. Pa kako lepe zelene oči ima.  Kiss
Logiran
Pola
rad pišem
****
Sporočil: 460


« Odgovor #16 : sreda, 10.03.2010 : 11:47:48 »

 Sorči sram Cool
Logiran
KlavdijaK
novinec
*
Sporočil: 4


WWW
« Odgovor #17 : sreda, 10.03.2010 : 12:25:10 »

Me2u...ja, očitno je talele črnuhec take sorte Wink...pač ma svoje faze in očitno jih uvaja pri vsakem Grin Grin Grin...za sliko iz kauča, boš pa po moje še čakala...še nismo niti v fazi ovohavanja Undecided...tko da do skupnega valjanja po kauču je po moje še daleč Undecided

Zmago...hvala za pojasnilo, se mi je zdel da se mi zdi Grin Grin Grin

Pola...ni panike, se zgodi Cool...men ponavad tud večkrat
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #18 : petek, 19.03.2010 : 23:04:53 »

Kako ste kaj?
Upam, da OK!  Smiley
Logiran
KlavdijaK
novinec
*
Sporočil: 4


WWW
« Odgovor #19 : nedelja, 21.03.2010 : 17:43:34 »

Oja Alexx smo...mi smo čistorngsuperfajn Afro...čedalje več se cartamo, tud redno predemo, se z največjim veseljem krtačmo...smo pa tudi vsak dan bolj pogumni in veselo ovohavamo okolico...

...nismo še tkolele :

(tkolele sta kaučala moj prejšen muc Bleko in naš cucek Nero...in tko bo enkrat tud Buco Wink)

...zaenkrat smo bolj v tejlele fazi:


...in talele nam je tud zelo ljuba:


Počas in vztrajno se spoznavata tud tačrna2 med seboj...zaenkrat so na vrsti za crknt hecne scene:

...kot je recimo stoječ, prestrašen in cvileč pes na kavču, ker je 1m stran od njega ena velika napihnjena črna kepa (Buco) z pokončnim repom in veeeelikimi očmi...in ker je maček tako velik ne rabi niti več renčat ali pihat, že sama pojava je dovolj da se ga naš cucek kar malo boji  Tongue

...pa ko gre pes ven, Buco strateško zavzame kavč, ga celega prevoha, prešteje vse odpadle dlake od psa...in potem zmagoslavno z valjanjem pusti gor še svoje dlake Grin...seveda, ko zasliši da se pes vrača se umakne do vrat "svoje" sobe...in potem od vrat opazuje našga cucka, kolk dela ima z ovohavanjem kauča Cool

...pa žogico in miško za igranje je Buco začeli ponovno uporabljat, samo problem je ko bi se igral tud Nero...pa mu Buco ne dovoli, kar mu pove z jasno telesno držo  Huh...ki jo pes popolnoma upošteva in zato proseče mene fehta, da naj mu Bucotovo žogico prinesem Grin Grin Grin

Skratka...lušn nam je, nč dolgčas Roll Eyes...predvsem pa sm grozn vesela, k se moja tačrna2 ne kregata in ne preganjata po prostorih...če bo šlo tko lepo naprej, bosta kmal tud onadva tko kaučala, kot sta Nero in Bleko včasih  Kiss
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #20 : ponedeljek, 22.03.2010 : 09:21:03 »

 Cheesy Cheesy
Kako sem vesela, da vam gre tako fino!
Žiko oz. Buco, seveda se boš kavčal s tačno pasjo zverinico!  Cool

Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #21 : ponedeljek, 22.03.2010 : 20:01:40 »

Vesela, vesela, vesela!  Smiley
Vijolično-črna je pa itak najlepša kombinacija! 

Nero - Kiss zate, ker te tale črna "pošast"  Kiss hoče malce maltretirat!
Saj se bo kmalu unesel!  Wink


ps: pošast je seveda mišljeno najbolj in še bolj ljubkovalno!!!  Wink
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #22 : torek, 23.03.2010 : 09:55:02 »

Zadnja fotka je ful dobra! Cheesy Taka turška, z veeelikim turbanom Smiley.
Logiran
Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: 7 letni Žika
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines